Ніколи не пишу коментарі, але останній змусив мене це зробити! Салон Cream я відвідую постійно. Там дійсно МАЙСТРИ СВОЄЇ СПРАВИ! Всі дівчата привітні, позитивні. До кожного клієнта особливе ставлення. Після кожної процедури я залишалась задоволена. Раджу всім приходити в салон Cream.
Відгуки
-
Валерія Грачковська ★★★★★
-
Оксана ★☆☆☆☆
Маю поганий досвід стрижки. В салоні виглядало не зовсім погано, після миття голови вже вдома волосся не вклалось і довжина з одного боку була коротша. З переду дивно виглядало і кінці погано пропрацювані. Дівчата які дуже сильно бережуть свою довжину, можуть не почути вас, бо постригли набагато коротше ніж 2 см які були заявлені спочатку. Це мій досвід.
-
Игорь Бентоббал ★★★★★
Дуже крутий салон, круті майстри! Перукарям окреме спасибі за професіоналізм. Яна та Володя на висоті!
-
Iren gg ★☆☆☆☆
Не рекомендую робити складне фарбування в цьому салоні. Робила вихід з чорного, мало того що спочатку мені сказали інший цінник (2500-3000), а вийшло (5000). Так результат був просто отвратільним, висвітлити волосся плямами, тонування теж, одні пасма темні інші руді. Дуже зіпсувалося якість волосся, жахливо пересушені, востонавлівала 3 месяца.Совсем не очікувала від салону «такого рівня». Дуже засмутилася цим досвідом і ніколи не порекомендую цей салон.
-
Carrie Preston ★☆☆☆☆
Хочете зіпсувати волосся і настрій? Тоді вам сюди. Через елементарної помилки місцевих колористів я пішла з огидним кольором і настроєм. А все тому, що вони навіть не подужали інструкцію до засобів, з яким працюють. Виходила з чорного. Заздалегідь запитала прайс і показала бажаний результат. В інст і при особистій зустрічі з майстром мене запевнили, що результат буде досягнутий, а ціна була названа 4500 грн. Але на другій годині роботи щось пішло не так і мій волосся знову став чорніти. Майстру знову довелося змивати темний. А після тонування колір волосся вийшов тьмяний і холодний у особи, а ззаду практично чорний (я розраховувала на теплий, карамельний відтінок зі світлими пасмами в особи). І вони вирішили зверху зафарбувати його ще й рудим. А голову вимили холодною водою. Зате на касі, як ні в чому не бувало, повідомили, що у мене вийшло навіть дешевше 7-ми тисяч - і за роботу з мене 5100. Коли спробувала з'ясувати, звідки взялася ця ціна і чому не початкові 4500, адміністратор намагалася щось вигадати. Покликали ще одну «майстра» і з'ясувалося, що вони просто за свою помилку вирішили здерти з мене гроші за витрачений додатковий матеріал. Нова співрозмовниця спочатку звинуватила моє волосся в перевитраті. А потім і зовсім заявила, що в минулому салоні я платила в рази більше і нічого! А у них ціни нижчі за ринкові. Але в минулому салоні я платила за результат, а тут мені за 8 годин тільки зіпсували волосся і настрій. Звичайно, справа була не в 600 грн, а в ставленні до клієнта. Я дуже не рекомендую робити складне фарбування тут.
-
Ruslana Osaulenko ★★★★★
Робила брови у майстри Христини, все дуже сподобалося. Обов'язково прийду ще раз!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса C.R.E.A.M.Odessa?
C.R.E.A.M.Odessa знаходиться за адресою вул. Італійська, 19, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону C.R.E.A.M.Odessa?
Зв'язатися з C.R.E.A.M.Odessa можна за номером телефону +38 (073) 277-57-67
Як можна дістатися до C.R.E.A.M.Odessa?
Дістатися до C.R.E.A.M.Odessa можна за посиланням