Відгуки

  1. Антон Карнаухов ★★★★★

    милися вперше. комплекс 380грн (мийка, пилосос, вологе прибирання салону) + прибрали пляму на сидінні водія (хімчистка 250*0.25 = 62.5) разом 442.5грн (16.01.2022) в машині постійно возимо 2х гризунів дошкільного віку - всю підлогу в крихтах печива перемішаного з снігом, що розтанув. але начебто всі вимили (забирав увечері, подивлюся при денному світлі і доповню відгук), хоча адмін сказав, що час робити повну хімчистку. взагалі машину віддавав у мийку через місяць після того, як при повороті з торпеди перекинулася склянка кави. вся торпеда (бардачок, мультимедіа екран, бік тунелю з пасажирського боку) були залиті, але хлопці відмили, молодці.

  2. Polina Chekh ★★★★★

    Мийка-це насамперед персонал та підхід до клієнта. Мені машину завжди миють на совість. Є зона очікування цілий рік. Влітку прохолодно, а взимку дуже тепло. Хімія хороша. Ставлю 5 зірок, на мою думку найкраща мийка в окрузі.

  3. RuslanFlash ★★☆☆☆

    Заїхав 14 березня 2021 року на цю Автомийку як Постійний клієнт! Коли машину почали мити, пішов купити води. Після миття поїхав у своїх справах і через 10 хвилин відкрив Бардачок помітив, що вкрали невелику суму грошей і цінну для мене річ!!! Адміністратор нічого не вирішив! Відео з камер спостереження ніхто не надав. Я не викликав Поліцію, пожалів їхню репутацію, в результаті не отримав Навіть мінімальної Компенсації від Крадіжки, з огляду на те, що я був постійним Клієнтом. Висновки робіть самі!

  1. Klient eldorado ★★★★★

    Вирішила потішити себе і свою машинку перед Новим роком! Поки чоловік на роботі вирішила що треба і самій чимось зайнятися) знайшла знижкову карту мийки де чоловік миє наші авто, зателефонувала і записалася, приїхала трохи раніше, зустрів ввічливий і охайний адміністратор, показав де припаркуватися і поки я очікувала, ознайомив із їхньою зимовою акцією ! З побаченого дуже сподобалася кімната очікування, правда не вистачає кави і довелося йти в кіоск. Хочу відзначити хлопці молодці намагаються, замовила комплексне миття та твердий віск, підказали як зробити що б отримати 2 подарунки))) що теж дуже здивувало. На прощання дали талон для безкоштовного холодного воску, так що повернуся обов'язково. тепер я розумію чому чоловік так любить мити авто і так часто туди їздить))) Молодці хлопці, так само.

  2. наталия степанова ★★★★★

    Нещодавно виявили це миття, хочу сказати, що після ремонту, багато що змінилося. Уважний персонал, чисті та красиві бокси. Пристойний клієнтський санвузол, що для мийок дуже рідко. Асортимент послуг досить різноманітний, є полірування авто, як повне так і часткове, нанесення кварцових покриттів, кварцові мийки, нано миття та багато іншого, що зробить Ваш автомобіль таким, що виділяється серед багатьох (перевірено). А ще, на мийці з'явилася нова фішка! - Чекаючи свій автомобіль, можна покурити смачний кальян на зручних пуфах. Взагалі рекомендуємо)

  3. Саша Мельниченко ★★★★☆

    Хочу поділитися своїми враженнями після відвідин даної автомийки! З плюсів хотілося відзначити, кваліфікований та ввічливий персонал, хлопці просто молодці швидко та якісно зробили свою роботу. Також хотілося відзначити зовнішній вигляд автомийки , так як був зроблений красивий ремонт . Що стосується мінусів так це немає кімнати для клієнтів з цього оцінка 4 ( Загалом залишилися позитивні емоції і бажання повернуться до них )))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автомойка Traffic?

Автомойка Traffic знаходиться за адресою вул. Ревуцького, 15а, Київ, Україна, 02091

Який номер телефону Автомойка Traffic?

Зв'язатися з Автомойка Traffic можна за номером телефону +38 (098) 314-50-50

Як можна дістатися до Автомойка Traffic?

Дістатися до Автомойка Traffic можна за посиланням

Advertisements