Після відвідування ресторану залишився справді дуже неприємний осад. Наше замовлення з двох звичайних страв чекали майже 50 хвилин — це вже здивувало. Але найбільше розчарування було попереду. Я замовила різотто «4 сири» і щиро сподівалася на смачну, ароматну страву. Та, на жаль, замість різотто мені подали щось, що більше нагадувало рисову молочну кашу. Це було настільки далеко від обіцяного, що після першої ложки їсти просто не захотілося. Обслуговування теж підвело: офіціант навіть не поцікавився, що сталося, не запропонував замінити чи переробити страву. Враження залишилися відповідні — суцільне розчарування. У результаті я залишилася і зла, і голодна.
Фотогалерея
Відгуки
-
Манакова Наталия ★★★☆☆
-
Olena Butirina ★★★★★
Відпочивали в цьому готелі і залишилися надзвичайно задоволені! Дуже затишна атмосфера, чисті та доглянуті номери, територія охайна і зелена. Харчування різноманітне та смачне – завжди є що обрати, а страви подаються свіжими та красиво оформленими. Особливо хочемо відзначити роботу персоналу – привітні, уважні, завжди готові допомогти. Окреме спасибі офіціанту Євгенію – професійний, усміхнений, пам’ятав наші побажання та створював чудовий настрій під час кожного прийому їжі. Дуже приємно, коли сервіс настільки щирий і якісний. Рекомендуємо цей готель для відпочинку з родиною або в парі. Обов’язково повернемося ще!
-
Olena Oliynyk ★★★★☆
Все добре, дуже чисто. Єдине що не сподобалось, це ресторан, вечеряли, людей зовсім не було, але дуже довго чекали на два блюда, близько пів години. Аргентинський стейк дуже жорсткий, не смачно. Різотто з морепродуктами 2.5/ 5 , нічого особливого, просто ніяк. Але цінник вище середнього. Завтрак також не сподобався, дуже багато закусок, по типу маслини, але гарячого лише скрембл та сирники. При виборі номеру, обрали саме той де на фото є диван, окрім ліжка. Дивану в номері не оказалось, попросили принести хоча б крісло, зробили. Але сказали, що про диван требо попереджати, тому як лише 1 номер в готелі в обраній категорії (підвищений комфорт) із диваном. Але як гість може знати про це, коли обирає та бронює номер? Недолік готелю, гість не може знати скільки номерів ви маєте із диваном і не мусіть про це дізнаватись , якщо вибрав номер де на фото є диван. Дякую
-
Анна Д ★★★★☆
Гарне розташування. Невеликий паркінг біля готелю, але охорона завжди знайде місце де припаркуватися. Обслуговуючий персонал:на рецепції -50/50,одні дуже приємні,інші зовсім ні,на жаль;дівчата що прибирають номери молодці,все чисто;у ресторані теж не було ніяких проблем. Їжа.Сніданки смачні,кожен щось найде для себе. Номери.Ось тут я не зрозуміла,начебто і кухня є, витяжка кухонна ,але посуду для приготування їжи немає,навіть миючого для посуду.Я була у 2 категоріях номерів,але у двох випадках кухня просто займає місце.Мені було не комфортно,якщо чесно, може в інших номерах краще) У ванній кімнаті є фен/халат та капці,маленький набор для душу. Влітку у готелі відкрита літня веранда,вся у зелені,грає жива музика-гарно. З пухнастиками можна,навіть дають лежанку та смаколики,але крім оплати за проживання ти ще залишаєш заставу 2 тисячи грн. Поряд з готелем є заклад,який на вихідних ну дуже голосний,але до 00:00.
-
Марта Карпова ★★★★★
Неймовірний готель! Номери тут як окрема квартира- надзвичайно затишно, стильно, з італійським вайбом, пропадає відчуття, що це готель. Гарний затишний двір, там же й двір-тераса ресторану, часто жива музика. Дуже привітний персонал. Звідси не хочеться їхати, тут хочеться залишитись.
-
Taras Demchuk ★★★★★
Класний готель в центрі міста. Великі і зручні номери
-
Елена Никольская ★★★★★
Гідний готель. Красивий інтер‘єр, смачна кухня. Уважний персонал. Інтернет не підвів. Зручне розташування готелю.
-
Vasilij Alibabaevich ★★★☆☆
Місце сучасне, ремонт гарний. Але сервіс для гостей бажає набагато кращого. Читайте уважно вірний відгук про це Olga Farima. І не потрібно давати відповідь на іноземній мові. Це зневага до країни у котрій знаходиться ваш готель.
-
Ганна Жук ★★★★★
Чудовий готель! Дуже комфортний та затишний. Відмінне розташування в самому центрі міста. Є парковка для гостей. Сніданки різноманітні. В номерах комфорт - повноцінна кухня. Повернуся обов'язково)
-
Olga Faryma ★★★☆☆
Плюси Дуже стильний готель, гарне оформлення номерів, хоч і не завжди зручне (про це в мінусах). На рецепції досить швидко заселили. Сніданок хороший, досить широкий вибір, багато овочів і зелені, стильний інтер'єр. Приємна косметика для душу. Мінуси Розташування на досить шумній вулиці. Маски у персонала під носом або на підборідді. Обслуговування повністю російською. Неуважна офіціантка на сніданку, також без маски, без рукавичок, не запропонували чай або каву, не прибирали брудний посуд. Дизайн номеру наче гарний на вигляд, але не дуже ергономічний. Багато гострих кутів, шнурів. Люстра з важким скляним абажуром, що висить низько над столом, так і проситься, щоб об неї вдарилися, коли розкладаєш щось на столі. Стильні флакончики в душі немає куди поставити, бо падають і виливаються (підставка для мила з заширокими полосками) Замовляла велике ліжко, отримала два зсунутих разом.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Il Decameron Clubhouse Odessa?
Il Decameron Clubhouse Odessa знаходиться за адресою вулиця Леха Качинського, 10, Одеса, Одеська область, Україна, 65026
Який номер телефону Il Decameron Clubhouse Odessa?
Зв'язатися з Il Decameron Clubhouse Odessa можна за номером телефону +38 (048) 239-00-99
Як можна дістатися до Il Decameron Clubhouse Odessa?
Дістатися до Il Decameron Clubhouse Odessa можна за посиланням