Відгуки

  1. Олена Долга ★★★★★

    Я нарешті знайшла косметолога, якому повністю довіряю і прислуховуюсь до порад - це Ірина, хазяйка салону - дуже чудова людина і підібрала таку ж супер-команду!

  2. Людмила Долга ★★★★★

    З великою вдячністю пишу відгук.Тетяна адміністратор, дуже чуйна, добра людина - все пояснює, піклується про клієнтів салону. Косметолог Ірина Анатоліївна і по сумісництву хазяйка цього чудового салону, висококваліфікований чудовий майстер по перетворенню жінок у королев! А подолог Даша творить чудеса ! Після її процедур хочеться не йти, а летіти. Щиро вдячна Вам, дівчата! Натхнення у вашій праці! І побільше вдячних клієнтів!

  3. Ксенія Саранчова ★★★★★

    Найкращий салон з чудовими майстрами своєї справи! Дуже уважні, з індивідуальним підходом до кожного, щирими порадами та бажанням зробити з вас королеву!

  1. Olena ★★★★★

    Ідеальний манікюр мені зробила майстер Ірина Просто шикарно!!!! Дуже приємно та атмосферно в самому салоні. Дякую .

  2. Jackson SwiftKey ★★★★★

    Відмінний салон, приємні ціни

  3. Olha Levchenko ★☆☆☆☆

    Ставлю одну зірку тільки за привітного адміністратора. Робила стрижку у майстри Надії. Сказати, що я незадоволена, нічого не сказати! У мене немовля, тому час стрижки обмовляли. У підсумку, майстер стригла мене набагато довше, півтори години, і то не закінчила. Мені довелося піти з тим, що вийшло. Поки майстер стригла, два рази собі порізала пальці. Перед початком стрижки я запитала майстра про її досвіді, чи зможе вона повторити стрижку, яку я показую на фотографії. На фотографії була стрижка вид ззаду, спереду і збоку. Майстер сказала, що зможе. У підсумку, зробила зовсім іншу форму, взагалі не те, що я показувала. Профілювати не встигла, тому що я затрималася в салоні на 30 хвилин довше, моя дитина вже плакав під вікнами салону. Домовлялися на годину роботи, пішло півтора, а потрібно було дві години. Напевно зрозуміло, що я не раджу цей салон. Не повторюйте моїх ошібок.НАПІСАЛА СВІЙ РЕАЛЬНИЙ ВІДГУК І, О БОЖЕ, СКІЛЬКИ посипати НОВИХ ХОРОШИХ ВІДГУКІВ САЛОНІ І про майстра НАДІЮ. НАВІЩО ВИ ЦЕ РОБИТЕ? НАВІЩО ЗАПРОВАДЖУВАТИ ЛЮДЕЙ І КЛІЄНТІВ В ПОМИЛКА? НЕВЖЕ УДАВАНІ ХОРОШІ ВІДГУКИ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ПІДВИЩИТИ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ?? НЕ вмієте - НАВЧІТЬСЯ, Витратьте час і СИЛИ. А ЗАЙМАТИСЯ писанину, ТА ЩЕ Й З ТАКИМ КІЛЬКІСТЮ ПОМИЛОК, ПО-МОЄМУ, НЕ ДУЖЕ достойний, і ЧЕСТІ ВАМ НЕ РОБИТЬ. ТИМ БІЛЬШЕ, ЩО КРАЩЕ ВІД ЦЬОГО ВАША РОБОТА НЕ СТАНЕ.

  1. Мар'яна Кушнір ★★★★★

    Обожнюю цей салон! Світ краси!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Santorini?

Santorini знаходиться за адресою вул. Незалежності, 11, корпус.6 оф.2, Одеса, Одеська область, Україна, 65058

Який номер телефону Santorini?

Зв'язатися з Santorini можна за номером телефону +38 (093) 620-60-12

Як можна дістатися до Santorini?

Дістатися до Santorini можна за посиланням

Advertisements