Відгуки

  1. Lenartowicz Irena ★★★★★

    Гарне, затишне місце, хороші ціни, комфорт ))

  2. Vendor Manager ★☆☆☆☆

    Повернення в Радянський союз

  3. Серёга Клименко ★★★★★

    Дуже красиво.

  1. Nusrat Nuriyev ★★★★☆

    Місцерозташування біля станції лиманське , не кароліно-бугаз. В Гугл мепс взагалі на 2км неправильно поставлега геомітка. Якщо ви з візочком продумайте цей момент бо ви в селі, і тут нема переходів кожні 100 метрів. Перехід через наземний перехід. Із Одеси їде електричка. Маршрутки. Багато комарів бо поруч. Лиман, лиман брудний бо стала вода в яку кидають відходи. вдень кусають комари по декілька штук одночасно, полегчується відповідними засобами. нормальний пляж, наявні водорості коли шторм, погода на 25.06 щось схоже на правду, налаштовано на літо, а до цього кажуть була не супер, вода середненька а до цього була холодновата. Хоч і село (географічно це село, чи смт) але є нормальний магазин, навіть metro щось обіцяє доставляти. Українська мову чути. 4g фігачить 12 мегабіт, що впринципі для укр4g цілком нормально. Номера конєшно це лютий совдеп, ну да ладно, бо ціна така, риночка екомноміка, це все зрозуміло. але те що туалети загальні та душові без штор та приватності це вже такий мінімум, мені здається який має бути всюди. Та навіть азійський туалет ок. Персонал дружелюбний намагається бути чемним. Загалом чисто підтримати українського постачальника послуг. По їжі, в ресторанах просто наїстися десь 660 грн вдень на 3 особи. Виходить так 1000 грн в добу з їжою та проживанням Ну і плюс розваги. де ти на турбазі грати в баскетбол, бо нема де грати або розважатися, тільки море. А що то море ? (*дивиться без ентузіазму*) як у Леся Подерв'янського :) Не розумію людей які до почервоніння сидять на пляжі по 4-5 годин. Загалом чисто підтримати місцевого постачальника послуг, якщо у вас є відповідний пієтет. Ну що я можу сказати, Пробуйте, чого вдома сидіти...? І потім з новими силами працювати ) P.S. Відсутнє освітлення по центральній алеї, таким чином, наприклад щоб піти в туалет треба фонарік для дружини яка боїться темряви, або для дитини. Також на даний момент відсутня кухня, як ви зрозуміли з необхідності відвідувати ресторани :) звісно що можна попрохати мангал, але це не вихід зовсім, можна один раз :) для тих у кого особлива дієта це взагалі не вихід, тим більше що дрова треба купляти. Згідно відповіді на покупон кухня для самостійного приготування буде введено в експлуатацію 01.07 що впринципі корелює з тим що казали надавач послуг. Тому з нетерпінням чекаємо :) P.S. підняв з 3 балів до 4 - за рахунок сервісного обслуговування. Також, тут можна попрати речі, тому що якщо ви більше ніж на тиждень то простіше заплатити 50 грн щоб попрали ніж вести з собою купу одягу.

  2. лео пард ★★★★★

    Чудове місце. Відпочиваємо вже третій рік;влітку. Ціни на номери помірні. (Економ плюс хороший номер і за недорого). Андрій чудовий керівник

  3. Sweetie Pay ★★★★★

    Прекрасна база відпочинку. Відпочивали у липні-серпні 2019 року. Сподобалося все і дуже! Територія потопає у різноманітних квітах. Всюди чисто та охайно. Окрема розмова про їдальню. Все дуже смачно, порції великі і саме приміщення їдальні дуже красиве! Нам дуже сподобалося!!!!! Усім рекомендую!!!!

  1. Ілля Беланенко ★★★★☆

    Якщо Вам потрібний бюджетний варіант, то Вам саме сюди. Дешеві ціни на житло, непогана їдальня з смачною їжею. До моря іти 10-15 хвилин. Також на території можна вийти до лиману позасмагати, пожарити шашлики та попити алкоголь. Все що не сподобалося - це туалети.

  2. Petro Chynnyk ★★★★★

    Супер. Персонал чудово виконує свої обов'язки і привітний. Ще чудовий плюс те, що є охорона, а після 20 годин ворота на базу відпочинку закриваються і можна буде зайти тільки по магнітному ключу, тобто стороні особи не ввійдуть. Є дитячі майданчики. Також є спеціальні місця, де є бесідка і мангали. Є столова. Їжа чудова, як і сама столова. Брав номер економ. Кімнатою повністю задоволений. До моря 700 метрів, але цю відстань не помічаєш, тому що по дорозі багато є магазинів, столових, ресторанів. По дорозі до моря є міні-маркет "Копійка".

  3. Оля Тарасенко ★★★☆☆

    Непогане місце, щоб бюджетно та більш менш з комфортом віддихнути ! Єдине що трохи насмішило ,то шторки в туалеті і душі замість дверей) туалети разом з душовими на поверсі спільні 12 кімнат)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Глорія?

Глорія знаходиться за адресою вулиця Вокзальна, 74, Затока, Одеська область, Україна, 67772

Який номер телефону Глорія?

Зв'язатися з Глорія можна за номером телефону +38 (093) 951-95-95

Як можна дістатися до Глорія?

Дістатися до Глорія можна за посиланням

Advertisements