Відгуки

  1. Ди Фокет ★★★★★

    Хороший готель. Хоч спочатку він коридором нагадує хостел, але як мінімум стандартні номери дуже затишні. Працівники чуйні, а кімнати прибирають кожен день. Хоча це для мене було якимось мінусом, оскільки я вкрай недовірливий до всіх, а в договорі готелю написано, що за зниклі речі відповідальності вони не несуть. Проте, хлопці на ресепшені завжди вкрай мило спілкувалися і трохи що допомагали. Для застілка ліжка принесли тканину, хоча пледів немає. Двері душа поставили на місці (не моїх рук творіння), підказували.

  2. Special AutoLog ★★★★★

    Приїжджав на 2 дня по роботі. Готель вибирав секретар, але в підсумку я всім задоволений. Машину поставив прямо біля входу в готель на освітленій майданчику. Номер люкс дійсно великий, точно більше 20 м. Все нове, дуже хороший душ і лійка і тропічна злива. Номер прикольно розмальований, реально все дерев'яне. Найголовніше, що вікно виходило в тихий двір. Місяць тому ночував на Дерибасівській. Там навіть із закритими вікнами неможливо заснути, дуже сильний шум. На машині до центру кілька хвилин. Сніданок дуже хороший, щільний. Порадувало, що є нормальний кави з кавоварки, а не як в деяких готелях дають фільтр-кави. Сніданок оплачував окремо, дуже не дорого. По роботі мені потрібно було поснідати дуже рано. Мені без проблем зробили сніданок на 6.45 (за розкладом він пізніше вказано). Загалом абсолютно нормальний, хороший готель з гарною ціною.

  3. Доставка Еды ★★★★★

    Отже все по порядку. Приїхав о 9.00 з дівчиною. Нам допомогли занести речі по сходах, що відразу вабило. Нам сказали, що як тільки звільниться номер, відразу заселять. Запропонували поки попити кави в кафе, яке теж знаходиться на поверсі. Поки ми пили каву вже і номер приготували. Окреме спасибі адміністратору. Номер був Стандарт, красивий, новий і чистий. Навіть виклали лебедів з рушників. Красиво. Ми цілими днями гуляли, в готель тільки поверталися поспати і поснідати. Висипалися .. ліжка зручні, білизна чиста. Персонал дуже ввічливий і уважний. Завжди в хорошому настрої, цікавиться як відпочинок, чи подобається. Проконсультували куди сходити, де погуляти. Сніданок великий і ситний, ціна копійки. Готель знаходиться не на Дерибасівській, йти хвилин 15 пішки до неї. Але це і плюс. На Дерібасвокой влітку шум і гам, а тут спокій і повноцінний відпочинок. Готель Garden з дівчиною рекомендуємо. Якщо хочете повноцінний відпочинок, смачні сніданки, відмінний сервіс, близькість до центру і за адекватними цінами, то вам точно сюди.

  1. Юлия Коваленко ★★★★★

    Були в готелі з чоловіком на вихідні. Одеса як завжди переповнена, ціни в готелях божевільні. Квартири коштують, як палаци. Тут абсолютно адекватна ціна. Чесно кажучи, навіть запідозрили недобре, але вирішили ризикнути, тому що інших варіантів особливо не було. І, як виявилося, - не помилилися. Дуже стильний не великий готель з яскравим красивим дизайном. Багато квітів, зелені, екзотичних рослин. Багато красивого декору. Номер у нас був новий. Рушники міняли щодня. У перший день ми сніданок не замовляли, але послухавши відгуки сусідів - вирішили це зробити. За ці гроші сніданок шикарний: яйця, овочі, сосиски, ковбаски, сік, хороший кави з круасаном і фрукти. У кафе в центрі, в якому ми снідали в перший день страви на сніданок були менше і дорожче. Персонал хороший. Допомогли замовити нам екскурсію в катакомби і ще дали дисконтну картку на обід в ресторані Мішка Япончик - теж дуже колоритне місце недалеко від готелю. Найголовніше, що вулиця дуже тиха. Тому відіспалися досхочу. До центру дійсно недалеко, як і описано було в сайті. Думаємо приїхати ще раз в кінці вересня. Чи можемо всім порекомендувати це місце.

  2. Nina Apelsyn ★★★★★

    Я була в цьому готелі, тому що вона розташована недалеко від клініки Одрекс, в яку приїжджала. Особлива подяка персоналу за те, що раніше поселили без доплати, це реально дуже допомогло мені, тому що я була з поїзда. Зупинилася у люксі, бо стандарти були зайняті. Номер справді великий, гарний, вікно виходило у тихе подвір'я. Добре, що номер із холодильником у мене були із собою продукти. Дуже ввічливий адміністратор без жодних прохань допоміг занести сумку на 2 поверх. Думаю для Одеси це гарне співвідношення ціни/якості. Переодично приїжджаю до Одрексу зупинятимуся тут не раз.

  3. Настя Гринишак ★★★★★

    Так вийшло, що мені потрібно було зупинитись в Одесі на місяць по роботі. Квартиру мені знайти не вдалося, тому що на місяць квартири майже ніхто не здає або здають за високою ціною. Вирішила зупинитися в готелі "Garden". Директор готелю зробив мені гарну знижку, за що йому окреме спасибі:) Номер обрала Делюкс. Він великий, світлий, зі смаком обставлений. Готель новий, меблі, сантехніка нова, ліжко зручне, на підлозі ковролін, ходити приємно босоніж. Орендувала я в лютому-березні, в номері було тепло, гаряча вода була завжди. Також у номері є холодильник, швидкісний Інтернет, мені це було важливо для роботи. Персонал привітний. Завжди посміхалися та цікавилися чи все гаразд. Загалом готель «Garden” мені сподобався.Планую приїхати влітку, але вже на відпочинок і обов'язково зупинюся у Вас.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Garden Hotel?

Garden Hotel знаходиться за адресою Садиківська вулиця, 7, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Garden Hotel?

Зв'язатися з Garden Hotel можна за номером телефону +38 (096) 033-11-98

Як можна дістатися до Garden Hotel?

Дістатися до Garden Hotel можна за посиланням

Advertisements