Отже, проблеми з цим готелем повністю підтверджують інші відгуки. Готель виявився жахливим і абсолютно не відповідає заявленому рівню. По-перше, вентиляція не працює. Номер, у якому нас розмістили, знаходиться в напівпідвальному приміщенні. Єдине вікно виходить на бік витяжки з «Гагарін Плази», яка гуде всю ніч і поширює неприємний запах. Це робить перебування в номері вкрай некомфортним. По-друге, шумоізоляція відсутня. Ми чули кожне слово сусідів за стіною, тому відпочити було неможливо. По-третє, стан номера залишає бажати кращого. На підлозі старий брудний ковролін, який явно не чистили роками. З кондиціонера йшло затхле повітря, що ще більше погіршувало атмосферу в кімнаті. Найбільше нас шокував рівень прибирання: з-під ковдри випала використана прокладка. Це абсолютно неприйнятно для готелю будь-якого рівня і викликає серйозні сумніви щодо гігієни та санітарних норм. Не рекомендую нікому, хто цінує комфорт, чистоту та елементарні умови для відпочинку.
Фотогалерея
Відгуки
-
Юлія Вайда ★☆☆☆☆
-
Уляна Різник ★★★★★
Проживали з подругою тут 2 доби) Залишились під чудовими враженнями) Адміністратори дуже привітні. Все необхідне в номері є, навіть чайник, чай. Фен, гель для душу - все є) Чисто, дружелюбно, нам дуже сподобалось❤️ Трішки важко найти по мітці в картах, але уточнивши в адміністратора - вона любʼязно пояснила як знайти❤️ Будемо його розглядати наступного разу по приїзду в Одесу❤️
-
Екатерина ★☆☆☆☆
ЦЕ ПРОСТО ЖАХ! Забронювали номер за тиждень до приїзду на Букінгу, за день до заселення готель відмінив бронювання, пояснюючи це тим, що ми не внесли кошти за номер. Зателефонувавши на рецепцію, єдина відповідь була "Я нічого не знаю, працюю перший день", при бронюванні була вказана карта і кошти мали списатись автоматично, чого не сталося. Робота адміністратора жахлива, головний офіс який займається списанням коштів схоже відпочиває на пляжі, а не працює, в результаті за день до відпочинку ми маємо вирішувати в естренному порядку питання з житлом. Адміністратор сказав, що це не їх вина і ніяк не сприяла вирішенню цього питання. Обслуговування та персонах повне лайно! Не рекомендую, а то будете жити деінде!!!
-
Elina ★☆☆☆☆
Ситуація сюр: «Забронювали ми номер люкс по одній ціні. Ще звернули увагу, що ціна була звичайна на 14те лютого для люксу. Для оплати була обрана картка, якою раніше проходила оплата, так як вже декілька разів зупинялись в цьому готелі. Раніше жодних проблем не було. Але в цей раз це сюр. Мені бронь підтверджують, але починають приходити повідомлення, що в готелі не проходить карта. Ну ми оновлюємо данні і знову все по колу. Я на наступний день дзвоню на рецепцію, пояснюю ситуацію на що мені відповідають, що перетелефонують. І з того моменту дзвінка не було, і я не могла додзвонитись ні в той день, ні на наступний. Пишу на букінг в приватні повідомлення їм протягом цього часу - 0 відповіді. І за день мені скасовують бронь. Я заходжу на букінг їхнього готелю, а там вже цей номер стоїть в 4,5 рази дорожче. Нажаль, цей готель так і не спромігся хочаб перенабрати пропущені виклики і відповісти хоч на якісь повідомлення в чатах, я не говорю вже за те щоб пояснити ситуацію і вибачитись.
-
Марія Скуратівська ★★☆☆☆
Тільки зараз дійшли руки написати відгук. ОМИНАЙТЕ ЦЕЙ ГОТЕЛЬ. Забронювала я стандартний номер через Букінг більше ніж за тиждень до початку свого відпочинку. Букінг вимагав повну оплату бронювання, проте я подзвонила в готель, аби запитати чи можу я внести передплату і по приїзду сплатити залишок суми - сказали «без проблем». Бронювала на 6днів і мала заплатити загалом 11.259грн. Проблеми почались, коли за годину до заселення прийшло повідомлення від букінгу, що бронювання скасоване. Я почала писати в готель на букінгу, на вайбер через який здійснювали комунікацію по передплаті, а далі мені подзвонили. Якщо коротко, то сказали, що моє бронювання злетіло, і максимум, що можуть зробити це поселити мене на три дні, або взагалі повернути передплату (сиджу я тоді і думаю, клас, а інші три дні, де жити? Серпень місяць - наплив людей). Вирішуємо з хлопцем йти до готелю розбиратись. Знайти було важко, блукали 30хв. Прийшли до готелю, де мені говорять все те саме, що і по телефону. Хвилин 15 спілкування з адміністратором, адміністратора з власником і так по колу нам повідомляють, що можуть на інші три дні заселити нас в номер люкс і навіть зроблять 20% знижки, а потім хеппі хаус - кажуть в такому разі з вас 19.000грн. Не погано так з 11.300 до 19.000грн) Звісно, що ми не розраховували платити на 8тис. більше за проживання. Нас запевняють, що це єдиний можливий варіант, і наче через відсутність повної оплати на букінгу - він продав наші номери і це не їх провина також. Що ж, я починаю шукати інші варіанти житла, що ми обговорюємо з хлопцем прям на рецепції і кажемо, ну почекайте тоді ми ще щось пошукаємо. Виходимо на вулицю і через 5-7хв дзвінок - «Ми все врегулювали, вам нічого не треба доплачувати, сума така як і була, АЛЕ через 4 дні вам треба буде на два дні переїхати в сусідній номер» На що ми звісно погодились. Заселились, оплатили. Номер брудний, але то вже таке після всіх нервів - нам було де жити!! І що ви думаєте? Двері номеру навпроти були всі дні відкриті і ніхто там не жив)) на 4й день нам сказали, що нікуди переїжджати не треба, можемо жити, де жили. Номер навпроти був порожній всі 6ть днів. Отже, висновок, нас просто хотіли розвести на номер подорожче і здерти більше коштів. Рівень хитрожопості - 100/10! Фу такими бути.
-
Oksana Karpovec ★☆☆☆☆
Відпочивали в готелі з 06.09.2021 по 10.09.2021. У цьому готелі сталася підозра на крадіжку у розмірі 1000 грн, імовірно, когось, хто мав доступ до наших речей (адміністратор та покоївки). Так, цей готель чистий і приємно розташований. Але крадіжка наших речей все руйнує, не кажучи вже про зіпсований настрій і відсутність бажання колись знову повертатися відпочивати в це місце. Прошу курівництво готелю взяти мій відгук до уваги, адже обличчям будь-якого готелю є персонал. Крім того, готель скасовує по прибуттю бронь на сервісі з пошуку житла (у нашому випадку booking). Здавалося б, що в цьому такого поганого...по суті, якщо проживаєте тут не маєте ніякого страхування у випадку пожежі тощо + не зможете залишити свій відгук.
-
Oleksiy Vasylyev ★★★★☆
Хороший номер, але чути гул від кондиціонера за вікном (я жив на першому поверсі). Також чув і сусідів, але вони мені не заважали. В номері є усе необхідне та безкоштовний WI FI. Також є мінікухня, можна і самому щось приготувати. До пляжу 10 хв повільний кроком. Вхід в номер та готель по карточкам, чим не Європа :) Поруч є продуктовий магазин, що теж плюс та великий торговий центр з кінотеатром. Але хто їде на море дивитись кіно?)
-
Олег Сидорук ★★★☆☆
Плюси. Зручний номер, велике ліжко, душ, великий бойлер, можливість розігріти або навіть приготувати їжу. Телевізор зі смарт тв. Чисті, а головне м'які рушники з приємним запахом ополіскувача. Мінуси. Номер був брудним, в кількох місцях враження, що взагалі ніколи не пилососили килим біля ліжка. Дуже тонкі стіни і відсутня звукоізоляція, наш номер був на 1 поверсі біля ресепшену і було чутно все. О 5 ранку навіть довелося робити зауваження ресепшену за дуже голосні розмови і сміх.
-
Олександр Кирилюк ★★★★★
Привітний та доброзичливий персонал, чисті та просторі номера. З мінусів:вигляд з вікна, але все інше це компенсує. Рекомендую! :)
-
Dima Olinevych ★★★★☆
Чисто, охайно. Але термінал не працює, розрахунок лише готівкою
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Monika Apart Hotel?
Monika Apart Hotel знаходиться за адресою Gagarin Plateau, 5/2, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Monika Apart Hotel?
Зв'язатися з Monika Apart Hotel можна за номером телефону +38 (095) 634-34-37
Як можна дістатися до Monika Apart Hotel?
Дістатися до Monika Apart Hotel можна за посиланням