Відгуки

  1. Alla Murkit ★★★★★

    Вхід платний, але вважаю це адекватно. Танцюють, можна спокійно прийняти участь. Бувають цікаві івенти, що дають розкритись вашим тематичним бажанням. Бар стандартний ціна=якість, можна добряче накидатись, хоча не скажу що смак усі 5⭐️, тут більше про експіріенс)

  2. Юлия Подвышенная ★☆☆☆☆

    Були з подругами на дівич вечірці , заплатили за вхід , бар був пустий , крім одного столика з персоналом , замовили закуски , однак недочекалися , бо 50 хвилин робити гуакамоле це занадто, чим адміністратор вийшов , і ще почав сперечатися , что ми 35-40 хвилин всього чекаємо . Обслуговування на нулі чесно , як для подвала з дождиком біля входу дуже дорого

  3. Kateryna Chernozub ★★★★★

    Шикарне місце! Крута атмосфера, класні охоронці і персонал! Смачні коктейлі і класна музика! Це місце, в яке хочеться повертатися ще і ще☺️

  1. Lunar Orange ★★★☆☆

    Можливо потрапила не у той день чи час, бо все ж був понеділок, лишилося враження, що інстаграм яскравіший за реальність. Офіціантку трохи довго чекали, підійшов у підсумку бармен, пояснив за крейзі-меню. Зацікавило шибарі, але не було майстра. Пропозиції непогані, але була якась в'яла атмосфера, що не схотілося спробувати щось. Тішить, що була знижка 50% на коктейлі, хоч всеодно розчарувалася, очікувала більшого й цікавішого, а у підсумку враження як від більш відвертого лаунж-бару. Коктейлі смачні. Можливо, як би потрапила на тематичну вечірку, то була би у захваті, але ж суть в тому, щоб завжди бути крутими чи ні? :(

  2. Kseniia ★★★☆☆

    Можливо потрапила не у той день чи час, бо все ж був понеділок, лишилося враження, що інстаграм яскравіший за реальність. Офіціантку трохи довго чекали, підійшов у підсумку бармен, пояснив за крейзі-меню. Зацікавило шибарі, але не було майстра. Пропозиції непогані, але була якась в'яла атмосфера, що не схотілося спробувати щось. Тішить, що була знижка 50% на коктейлі, хоч всеодно розчарувалася, очікувала більшого й цікавішого, а у підсумку враження як від більш відвертого лаунж-бару. Коктейлі смачні. Можливо, як би потрапила на тематичну вечірку, то була би у захваті, але ж суть в тому, щоб завжди бути крутими чи ні? :(

  3. Vitalii Ruchkin ★★★★★

    Надзвичайно атмосферне місце

  1. Оля ★★★★★

    Місце, яке треба відвідати, хоча б раз в житті! Коктейлі, програма, контингент - все на вищому рівні! Єдиний мінус - маленька площа приміщення(

  2. Olha Lev ★★★★★

    Місце, яке треба відвідати, хоча б раз в житті! Коктейлі, програма, контингент - все на вищому рівні! Єдиний мінус - маленька площа приміщення(

  3. Юрий Плутенко ★★★★★

    Шикарно, весело и задорно ^^

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса IZNANKA?

IZNANKA знаходиться за адресою вулиця Грецька, 30, Одеса, Одеська область, Україна, 65026

Який номер телефону IZNANKA?

Зв'язатися з IZNANKA можна за номером телефону +38 (093) 232-30-33

Як можна дістатися до IZNANKA?

Дістатися до IZNANKA можна за посиланням

Advertisements