Хостел між СТО! місце розташування жахливе! Економ варіант! Для молоді.
Фотогалерея
Відгуки
-
Наталя Строган ★☆☆☆☆
-
Марина Полохало ★★☆☆☆
Цей готель просто плаче з ремонту. Двері та замки розхитані, крани течуть, меблі залишають бажати кращого. Вікно номера виходило прямо на трасу, дихати неможливо. Тут рятував кондиціонер. Знизу в готелі автомийка, відповідно натиск води в душі був дуже поганий. Нормально помитися можна тільки рано-вранці і пізно ввечері. Жили у 'стандарті', в номері немає посуду, ні холодильника, ні чайника. Все це є у холі на першому поверсі. Але посудом страшно користуватись, все брудне. Взагалі, номер швидше має називатися "економ погіршений". За такі гроші, за таких умов жити не можна. Поставила оцінку 2, тому що адміністратор досить швидко викликала сантехніка та розібралася із поломкою інтернету.
-
Анатолій Мусієнко ★★★☆☆
Доступно. Нормально.
-
А М ★★★☆☆
Доступно. Нормально.
-
Nika IM ★★☆☆☆
проживали в номері «люкс». назвати його люксом ніяк не можна. фотки зроблені ооооочень добре (років 10 тому). замість великим двоспальним ліжка - розкладний пошарпаний диван, замість дивана, як додаткового місця - розкладачка. гідромасажна ванна в номері не працює. в душі ледь тепла вода. баня працює тільки взимку. в номері навіть половина всього освітлення не працює. коли прийшли - був сміття, постільна білизна брудна, рушники брудні (з волоссям навіть), ні шампуню, ні бальзаму, ні тапочок, ні халатів. зате туалетний папір Обухів 65. зате в шафі знайшли зимові ковдри, а в тумбочках - бардак складається зі старих капцях, спреїв і будматеріалів. столи брудні і подряпані. кондиціонер оооооочень довгий час не чистився. звукоізоляція в номері ужааааасная - плач і крик дітей в сусідніх номерах щоночі гарантовано. поруч мийка, сто, шиномонтаж. ночами кричать швидкі і весь шум з вулиці чути в номер. загальний холодильник, чайник, посуд і мікрохвильова піч з ссср. до центру - півгодини, до найближчого пляжу - стільки ж. зате трамвай поруч.
-
Alexandra Humenyuk ★★★★★
Адміністратор Ігор, дуже чуйний малий) Взагалі якщо ти симпотная чикса, то він вам зробить знижку, а його завгосп Юрій із задоволенням поб'є вашу спинку віником, а після помиє за вами підлогу, якщо ви свині (як були ми). За попереднім замовленням, приготують шашлик і овочі на Грілло по болгарськи. А потім є ймовірність що вас почастують тортом. В цілому мої враження позитивні. Було весело, є що згадати.
-
User User ★★★★★
Класно
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Hotel Banya?
Hotel Banya знаходиться за адресою Atamana Golovatogo Street, 50, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Hotel Banya?
Зв'язатися з Hotel Banya можна за номером телефону +38 (048) 794-36-06
Як можна дістатися до Hotel Banya?
Дістатися до Hotel Banya можна за посиланням