Відгуки

  1. Евгения ★☆☆☆☆

    У мене просто немає слів , як можна так брехати людям про "затишний дворик" коли там не так як все пишуть. Господиня, підстаркувата жіночка яка не відповідає за свої слова. Говорить одне а насправді все по іншому Фото не відповідають реальності. Ціна за добу не дуже висока, але це місце і цих грошей не вартує. Не рекомендую вам сюда приїжджати.

  2. Жека Айдар ★☆☆☆☆

    За 3 роки випала відпустка, вирішили відпочити в Одесі. По рекомендації своїх друзів, забронювала кімнату в цьому...... міні-готелі. Я просто вражена, як можна так брехати людям про "затишний дворик" і потім дивлячись в очі брати гроші ?!? Може раніше там і було затишно, але, точно, не зараз. Господиня, підстаркувата баришня, не відповідає за свої слова. Якщо пропонуєш свої "апартаменти" відпочиваючим, то хоч приведи до ладу свою хижу і надай обіцяне приладдя. Так,ціна за добу не дуже висока, але це місце і цих грошей не вартує. Друзям щиро подякувала, що підсуєтили цю ...не знаю,як назвати:( Про Одесу знаю багато чого хорошого, але завдяки таким людям, їхати вже не хочеться.. Висновок: краще дорожче і , головне, біля моря......ніж дешево (1200) і за тридев'ять земель до пляжу. Бажаю Тетяні спуститися на землю, бо прийдуть часи і не тільки Одеса буде курортним місцем...і вона буде сама жити в тих вуликах

  3. _Semkee_ ★☆☆☆☆

    Скажу прямо зовсім він не "Гостевой дом", а навпаки . Почну із двора фото і реальність зовсім різні речі, на фото все чисто все чудово, а насправді НІ. Якісь бур'яни, листя, трава жовта вигоріла, стіл на вулиці 1 для всіх, хочеш поїсти чекай черги, хочеш посмажити шашлик така сама історія в чергу , бо мангал теж 1 на всіх. Потім кухня загальна ще трохи і розвалиться, місця мало на кухні для такої кількості людей. За побудову техніку, на кухні просто словами не передати все доживає останні дні. Потім номер ну, якщо на фото, що я бачив про це готель то вони там чудові, а насподі НІ. Щоб двері не відкривало протягом на дверях був рушничок, диван на всю кімнату напевно ще пам'ятає цяря цей диван. Замість шафи у цій кімнаті був кусок чехословацької стінки, в якої дверцята не закривалися, а вічно відкриті, вентилятор коли його вмикав було враження, що він весь розсипається, дзеркало є яке під перте, під стінку, а не зафіксовано. Туалет і ванна загального користування теж треба в чергу, якщо що. Пляж далеко це мінімум 3 зупинки на маршрутці. Но як нам власниця говорила 10 хв до моря. А доречі власниця, вона тільки на перший погляд "божий одуванчік", а насправді вона ще той сухофрукт. Тому я не рекомендую вам їхати в даний готель. Ну готель це дуже голосно було сказано.

  1. Екатерина ★☆☆☆☆

    Навіть ворогу не побажаю цей комплекс. Хазяйка не ввічлива, не комунікабельна зовсім, з відпочиваючими груба. Нереально брудно. За всю неділю відпочину ніде не помила і не прибрала. Кухня малесенька і занехаєна, що огидно навіть дивитись на це все. Жахливе враження залишилось. І фото на сайтах не відповідають реальності.

  2. Tanya Tanya ★★★★★

    Невеличкий міні-отель на різний попит, є номера для сімей, є для одинаків. Все дуже чисто, пахне приємно, є літня кухня, телевізор. Є з усіма умовами (душ, туалет) в номері, а є поруч в двох метрів кімната для душу, вбиральна. Вхід на 2й Поверх з вулиці завжди зберігає прохолоду, бо господарі зберегли стару велику черешню, тож господиня, Таня, радушно пригощає... В літній кухні посуду вистачить приготувати їжу, є телефон повара, яка на замовлення може приготувати все, що забажаєш, качелі, фонтанчик, мангал, шезлонг, мийка для ног на вулиці, квіти. Взагалі можна з подвір'я не виходити.. Тихо, затишно, тепло, радушно. Наразі до моря, через військові обставини, можна до найближчого пляжу дістатися За 7 хвилин трамваєм (на третій зупинці вийти), або пішки, не швидко за 35 хвилин прогулятися.. До зупинки 2 хвилини. Метро в 60 метрах, АТБ в 100м. Транспортна розв'язка чудова. Тихий район приватних будинків... Сподіваюсь, ще не раз сюди приїду.

  3. михаил якимов ★★☆☆☆

    Ціна не виправдовує якості. Кухня без гарячої води, від цього запах жирного посуду всюди. Стиралка не працює, походу вже довго. Плита 2х-комфорочная на болше кількість номерів (не зручно) Радує мангал і двір. Господиня гарна. Але їм є над чим працювати. Ціна квартири зі своєю кухнею і всіма зручностями майже в ту ж ціну (різниця невелика) вобщем я прогадав, коли бронював наосліп.

  1. Sony Z1 ★★★★☆

    Сподобався номер все чисто, є балкон, сусіди не шумлять

  2. Александр Злобин ★★★☆☆

    Чисто, зелено недалеко до моря. Ну з паркуванням біда !!!

  3. Игорь Кекух ★★★★★

    Дуже хороша господиня, все класно, номери зручні і двір доглянуті, море поруч, транспортна розв'язка відмінна, дістатися можна в будь-який кінець міста.

  1. Iryna Rubakhina ★★★★★

    Спокійне затишне місце. Господиня доброзичлива і завжди готова допомогти. Чисто. До пляжу 10 хвилин повільним ходом.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Guest Нouse?

Guest Нouse знаходиться за адресою Похила вулиця, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Guest Нouse?

Зв'язатися з Guest Нouse можна за номером телефону +38 (067) 934-41-11

Як можна дістатися до Guest Нouse?

Дістатися до Guest Нouse можна за посиланням

Advertisements