Відгуки

  1. Міша Семенюк ★★☆☆☆

    Дуже важко добратись на авто, google карти не ведуть вірною дорогою. В Номерах погана звукоізоляція. І вишенька на торті: коли збираєтесь виїжджати домовляйтесь завчасно, охоронник з ключами може піти в невідомому напрямку і вам доведеться чекати.

  2. Валерій Семенюк ★★☆☆☆

    Дуже важко добратись на авто, google карти не ведуть вірною дорогою. В Номерах погана звукоізоляція. І вишенька на торті: коли збираєтесь виїжджати домовляйтесь завчасно, охоронник з ключами може піти в невідомому напрямку і вам доведеться чекати.

  3. Roma Romaska ★☆☆☆☆

    Доброго дня , це не готель , guest house , за дві ночі не прибирали ні разу , кондиціонер не працює , на скаргу про кондиціонер , нам його так і не поремонтувати . У нас був 5й номер . На першому поверсі , по перше прозорі двері біля басейну і столиків . Шторки повноцінно закрити двері і вікна не вистачало . Ціна за номер дуже дорого . На прохання зменшити музику у номері на другому поверсі мене проігнорували , типу скоро вимкнуть . Вимкнули о 1 ночі .

  1. Ольга Панчук ★☆☆☆☆

    Були компанією, кожен з яких був в шоці від відношення, якщо ви не заповнили ввечері листочок і не замовили сніданок, ви за нього заплатите 500 гривень, а навіть якщо відмітили листочок, то чомусь частина блюд з меню однаково платно (мюслі з молоком наприклад), сніданки жахливі, якщо ви приїхали раніше, вас не поселять, навіть коли ваш номер вільний, не дозволять залишити речі, номери страшні і обдерті, освітлення тускле, не прибрано, підлога не мита, збоку тече по дорозі каналізація, яка вражає своїми ароматами. Більше ніколи не поселюсь у Віллі Неаполь. В нас було замовлено 4 номери на дві доби, дві доби ми всі постійно виясняли відношення з персоналом.

  2. Олександр Гуменюк ★★★★★

    Відпочивав в середині серпня 2018 року з сім'єю на протязі 5 днів. Номер був на 4 поверсі з балконом з якого гарно видно море) Ціни можливо й високі , але враховуючи якість обслуговування клієнтів то я рахую що це нормально . Місце розташування суперове, 5 хв до пляжу, до місць розваг, хоча вночі відпочивати шум дискотек не заважає. Колективу Неаполя дякуємо) Все було на 100 % .

  3. Vlad Havryliuk ★☆☆☆☆

    Місце препогане. Ми тільки заїхали, то нас поселили в "полулюкс" окремо від готелю над кухнею, очевидно в кімнату для персоналу, де ми кожен ранок чули, коли починають готувати сніданок і все, що згоріло. Ми хотіли зняти бронь ще до поїздки, то нам гроші не хотіли повертати, тому мусили їхати туди. Зі сніданками катастрофа - сказали, що їдемо сім'єю із 2-ох дорослих і троє дітей, то нам включили аж 2 сніданки. Діти не їдять - виходить. За 6 днів ні разу не міняли постільне. Попилососили 1 раз (на 4-ий день). Наше авто стояло на вулиці за воротами готелю. Цілу ніч як в центрі міста - крик, шум, гам, машини, розборки п'яних гостей їхнього ж готелю. Жах!!! Не їдьте туди. Це те саме, що у квартиру до людей. То там хоч ціна адекватна. Ми заплатили по 2380 за себе + 500 за додаткове місце з одним сніданком. То це космос за такі умови. Персонал нормальний. Не заважають відпочивати, все привітно і гарно. Господар просто такі умови створив, що їхати туди не рекомендую нікому. Дивно, що туди їдуть іноземці. Ще один є плюс, що зробили 10% знижки для багатодітної сім'ї. 3 із 10 це наша оцінка. Хай поїдуть у Львів і повчаться який має бути сервіс за такі гроші.

  1. Влад Гаврилюк ★☆☆☆☆

    Місце препогане. Ми тільки заїхали, то нас поселили в "полулюкс" окремо від готелю над кухнею, очевидно в кімнату для персоналу, де ми кожен ранок чули, коли починають готувати сніданок і все, що згоріло. Ми хотіли зняти бронь ще до поїздки, то нам гроші не хотіли повертати, тому мусили їхати туди. Зі сніданками катастрофа - сказали, що їдемо сім'єю із 2-ох дорослих і троє дітей, то нам включили аж 2 сніданки. Діти не їдять - виходить. За 6 днів ні разу не міняли постільне. Попилососили 1 раз (на 4-ий день). Наше авто стояло на вулиці за воротами готелю. Цілу ніч як в центрі міста - крик, шум, гам, машини, розборки п'яних гостей їхнього ж готелю. Жах!!! Не їдьте туди. Це те саме, що у квартиру до людей. То там хоч ціна адекватна. Ми заплатили по 2380 за себе + 500 за додаткове місце з одним сніданком. То це космос за такі умови. Персонал нормальний. Не заважають відпочивати, все привітно і гарно. Господар просто такі умови створив, що їхати туди не рекомендую нікому. Дивно, що туди їдуть іноземці. Ще один є плюс, що зробили 10% знижки для багатодітної сім'ї. 3 із 10 це наша оцінка. Хай поїдуть у Львів і повчаться який має бути сервіс за такі гроші.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Villa Neapol?

Villa Neapol знаходиться за адресою вул. Валерія Самофалова, 23А, Одеса, Одеська область, Україна, 65062

Який номер телефону Villa Neapol?

Зв'язатися з Villa Neapol можна за номером телефону +38 (068) 215-68-82

Як можна дістатися до Villa Neapol?

Дістатися до Villa Neapol можна за посиланням

Advertisements