Відгуки

  1. wing road ★★★★★

    На свої гроші сервіс ГУД.

  2. Oksana Antonova ★★★★★

    Читаю попередній допис і очі на лоб лізуть: мені подобається геть усе: номер, територія, харчування. Рекомендую. PS: не вірте поганим дописам, тут немає черг в їдальню взагалі! Ти просто заходиш й сідаєш за свій стіл. Маю чутливий шлунок- не було жодних проблем. Все свіженьке. Дякую персоналу за чудовий відпочинок!

  3. Мар'ян Голючек ★★★★☆

    Гарне місце я взахваті!))

  1. Ірина Роман ★☆☆☆☆

    Сервіс відсутній Годують жахливо, чай, ніби один пакетик на сезон Черги в їдальню по 40хв У вартість номера входить вентелятор, який був зломаний ще як ми засилились, після того як ми звернулись, нам сказали що нового немає і чекайте, директор в кінці відпочинку компенсації не видав і про нас він не пам‘ятав. Якщо вам повезло і на вашій зміні було хороша прибиральниця- туалет буде чистий раз в добу, а якщо прибиральниця цим не турбується, то будьте готові до не дуже скнітарних умов ☹️

  2. Ірина Бандура ★☆☆☆☆

    Сервіс відсутній Годують жахливо, чай, ніби один пакетик на сезон Черги в їдальню по 40хв У вартість номера входить вентелятор, який був зломаний ще як ми засилились, після того як ми звернулись, нам сказали що нового немає і чекайте, директор в кінці відпочинку компенсації не видав і про нас він не пам‘ятав. Якщо вам повезло і на вашій зміні було хороша прибиральниця- туалет буде чистий раз в добу, а якщо прибиральниця цим не турбується, то будьте готові до не дуже скнітарних умов ☹️

  3. Вікторія Симоненко ★★★★★

    Велика власна територія та облаштована пляжна набережна, номери на всі смаки та гаманці, нормальна кухня.

  1. Марина Щербань ★★★★☆

    Розташування хороше,відпочивали з друзями з 17-27.08.2020 Харчування в їдальні просте,але смачне,калорійне. Дякую поварам. Директор привітна жінка. А от один мінус,що за 10 днів жодного разу не змінили постіль,і прибирання теж не було. Самі прибирали.

  2. Victoria Mykytiuk ★★★★☆

    Відпочиваємо вже втретє на цій базі. Цього разу були в будиночку класу "стандарт". Ванна: душ трохи ржавий, напір води слабкий, раковина і туалет нормальні. В кімнаті три ліжка, білизна чиста, матраци нормальні. Кондиціонер старий і дуже шумить, користуватись майже неможливо. Телевізор і холодильник працюють добре. Зсередини стіни оббиті вагонкою. Годують в столовій нормально, я в більшості випадків повністю наїдалась. Чоловік іноді скаржився на малі порції. Загалом враження від бази позитивні, так як розташована вона дуже близько від пляжу. 4/5

  3. Аліна Круліковська ★★★★☆

    Хороша база відпочинку. На тереторії чисто та тихо. Великий та чистий пляж. Хотілося б звичайно, щоб зробили ремонт у будиночках. Поряд великий вибір магазинів та недалеко є ринок(продуктовий та речовий).

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Залив?

Залив знаходиться за адресою бул. Золотой Берег, 83, Затока, Одеська область, Україна, 67772

Який номер телефону Залив?

Зв'язатися з Залив можна за номером телефону +38 (050) 376-28-35

Як можна дістатися до Залив?

Дістатися до Залив можна за посиланням

Advertisements