Почнемо з плюсів. База знаходиться біля самого пляжу. Територія чистенька, доглянута. Через те, що база відкрилася тільки в середині липня, то територія облаштовується у вас на очах. При нас ставили освітлення на клумбах.Наявність великого, чистого басейну, не всі купаються в морі, тому басейн - гарна альтернатива. Якщо ви не збираєтесь харчуватися в ресторані, що знаходиться на території, то поряд є декілька дійсно гарних їдалень. Поряд також риночок + супермаркети Сусіди, Копійка, Таврія В, все це в пішій доступності навіть для дворічної дитини(перевірено). Тепер перейдемо до мінусів. Це номери. Фактично те, що ви бачите на картинці не відповідає дійсності. Якщо в новому корпусі ще більш-менш нормальні номери, з мінімумом для комфортного перебування,то в старіших корпусах з цим біда. Ми вперше стикнулися з тим, що в номері нема нічого, для зберігання речей, ніякої шафи, поличок, відкритої стійки(в дешевших номерах вони є).Ніша для поличок є, навіть отвори від кріплень є, але нічого там нема.В нашому корпусі частина номерів була така як у нас, в інших же полички були. Вирішенням проблеми адміністрацією став стіл, який нам привезли. Така собі альтернатива, для зберігання речей чесно кажучи.В деяких номерах всередині є стіл, за яким можна поїсти, в нас не було. Номер у нас з двохмістного був перероблений у трьохмісний шляхом доставляння одного ліжка(такі в новому корпусі). Матраци в нових ліжках твердуваті, але на них спати одне задоволення, а от в старих версіях ліжок, це просто жах, а не матраци. Окрім того, що там пружини давлять, так там фанерний низ зламаний посередині, утворюючи яму в центрі. Спати не можливо на таких матрацах. Нам ще повезло з працюючими резетками, на весь номер їх було три. Одна біля прикроватної тумбочки, друга посеред стіни, біля телевізійного кабелю, який просто стирчить над ліжком, третя була виділена під холодильник.В деяких номерах і такого різноманіття нема, там є просто прикручена накладка від резетки в стіні. Нам ще "пощастило" насолоджуватися запахом каналізації в ванній кімнаті половину нашої відпустки. Ми відпочивали, коли ще ночі були теплими, тому нам вистачало наданої постільної білизни. Якщо ви мерзляк і захочете вкритися чимось теплішим ніж півковдра - везіть це з собою. Стосовно прибирання нічого сказати не можу, ми заїхали в більш-менш чистий номер. На сторінці бази можна прочитати, що прибирання відбувається перед заселенням і кожні три дні, але ми за тиждень перебування не просили прибрати, самі віником в номері і на веранді пройшлись декілька разів, добре, що поруч в корпусі стояв, кому потрібно, той і міг брати. На всю базу всього три людини для прибирання номерів, це катастрофічно мало для виконання якісного прибирання перед заселенням і в процесі проживання гостей, тому тут першочергово йде мова про те, щоб встигнути перед заселенням нових гостей. У нас так і трапилося, що ми заїхали в номер в той самий день, коли з нього виселилися попередні гості. Прийшлось почекати близько години, поки номер приберуть. Потенціал у бази є. Потрібно номери довести до ладу, трішечки збільшити штат працівників.
Фотогалерея
Відгуки
-
Катерина Ліферова ★★☆☆☆
-
Марина Казмірчук ★★☆☆☆
З плюсів: місцерозташування дуже зручне, виходиш і ти в центрі, басейн на території це ідеально бо в морі не купались майже , лише в басейні. Адміністратори чуйні, відповідальні і швидко вирішували проблему. Мінуси: неймовірно брудні номери, жах, ми були в економі але це не значить що нам прибирати не потрібно. Доречі коли виіжали то одразу ставали за нами прибирати, а ми ще ходили обідати і лишали речі на тому ж поверсі , як повернулись номер вже був прибраний , ми задля цікавості заглянули в нього щоб подивитися під кровать (в надії що там прибрали те в що ми заїхали). Плюс мінус шваброю було пойолозено але там була наша бутилка з під пива, у вже прибраному номері!!! Якщо що залишили бутилку не спеціально. А також ресторан , ціни космос , ну надто високі ціни. Також душ …. Або вже нижчу ціну ставте або доробіть і тоді заселяйте, бо то дно… Вірю в ваш бізнес розвиток надалі , бо в загальному картинка дуже гарна , дуже хороший готель
-
Алина Алиева ★★★★☆
Комплекс гарний але ще на половину в стадії будівництва, єдине що не зрозуміло чому туалету нема? його ще строять а виділили общий для відвідувачів басейну аж на 3 поверсі а як же літні люди або повні ? Як бути їм це ж тяжко аж на 3 поверх ходити, в блоке за рестораном який теж ще будується , і люди добрі якщо в вас на території йде будівництво то включайте музику та FM з ранку або з обіду а вони включили на вечір в 17.30, логічно було щоб музика грала та не було чутно будівництва .А так все норм.
-
Юлия Левковская ★★★★★
Відпочинок супер!!!Персонал бази привітний і реагує на питання, прохання в одну секунду.Дуже гарна та доглянута територія.Персонал з самого раночку вже прибирають, поливають, миють.Номери чистенькі та охайні, є все необхідне.Всім задоволені.Раджу відвідати❤️❤️❤️
-
Mishok Vishok ★★★☆☆
Непогане розташування бази, охайна територія, вихід на пляж, але умови проживання не найкращі. Не завжди є гаряча вода, а одного дня не було і холодної. Їдальня на рівні шкільної, навіть нижче. Протягом перебування там вимикали світло, воду. Інтернет дуже повільний. Свою ціну не виправдовує
-
Роман Дідух ★★★★★
Хороше місце для відпочинку з сім'єю. Територія доглянута, є охорона, ігровий майданчик для дітей, до моря 200 м
-
Вітер (Вітер) ★★★☆☆
Почну з позитиву. Власна територія і з охороною, що дуже зручно, особливо коли ви з дітьми. На території є можливість поставити авто, хоть місця мало, але все ж під наглядом. На місцевому рівні знаходиться в центрі. Поряд пляж, але формулювання: "вид на море" досить спірне, ні десь так краєчок голубої стрічки буде видно, але тут у кожного своє бачення... На питання про зламаний чайник відповідь: іншого не має. Про фен взагалі мова не йшла. Хоче це був один з найдорожчих номерів. Коли на початку шостої ранку персонал починає голосно вирішувати робочі питання це трохи дратує... Не найгірший варіант, але своїй ціні не відповідає.
-
Аліна Приступа ★★★★★
Щойно приїхали! Дуже сподобалось! Розташування пречудове: перша лінія, поруч магазини, кафе, базарчик! Територія доглянута і чиста, діти бігали босі))) Харчування: смачно, голодні не будете! Булочки на вечерю смачнючі!!! Весь персонал привітний! Дякую Вам за гарний відпочинок!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Загар?
Загар знаходиться за адресою бул. Золотой Берег, 71, Затока, Одеська область, Україна, 67772
Який номер телефону Загар?
Зв'язатися з Загар можна за номером телефону +38 (097) 323-91-41
Як можна дістатися до Загар?
Дістатися до Загар можна за посиланням