Прочекати піцу півгодини - це знущання над клієнтами, які раніше цінували ваш заклад! Чомусь піци готуються першочергово на доставку, а не для гостей в закладі! Ну, це треш. Більше до вас ні ногою.
Фотогалерея
Відгуки
-
Екатерина И. ★☆☆☆☆
-
Анна Рибак ★☆☆☆☆
Взяли 8 піц для компании , мʼясо не їстівне ( пропало ) від слова зовсім . Не очікувано не їстівне, шок , маємо надію на повернення якості попередніх років , наразі якість має бути кращою. Викинули , не можливо їсти .
-
Петро Бандерович ★★★★★
Перший раз у цьому закладі. Смачно, затишно та атмосферно. Персонал профі( все чітко і без "води" розказують) Кухня готовить швидко і смачно. Меню насичене немає що додати. Музика відповідає назві та взагалі створює атмосферу( хто підбирав плей лист велика дяка)
-
Mi Lana ★★★★☆
Вцілому приємне місце. В залі дійсно періодично досить гучно працює соковижималка- це трохи псує загальну атмосферу. Їжа смачна. Не прям вау, але мʼяско мʼякеньке. Піца як піца. Торт не сподобався. Офіціант сказала, що мʼякий як чізкейк, але він зовсім не такий. Дуже плотний і масляний. Зовсім не те, що хотілося. Але вцілому нормальне місце, коли треба перекусити. Ціни нормальні. Замовили 1 піцу, 1 чай, 3 сока, 1 салат, і 1 кусочок тортика - чек вийшов 800-850 грн.
-
Андрій Волковинський ★★★★★
Гарний заклад, затишна атмосфера, приємний сервіс. Страви нам сподобались, було смачно. Під час нашого відвідування, грала жива музика і це було не очікувано, приємно. Обовʼязково треба завітати ще, рекомендуємо!
-
Kateryna Bozhko ★★★★★
Просто в захваті як сподобалося! Розташування: - місця у залі нам на день народження забронювати поруч з видом на Дніпро, Лавру, у вечірній час тааак красиво! Салют із закладу навпроти приємно спостерігати було. У якості прогулянки можна сходити до Русанівських фонтанів. Кухня: Усі вироби з борошна сподобалися. Єдине що, я більш сприймаю фокача у стінах ніж корж. Але це подача у кожному закладі своя. Порції великі, назви неаполітанські - классс! Туалет: за межами закладу - мені не надто це зручно. Можна назвати єдиним мінусом.
-
Hovl ★★★★★
Одна з найкращих піцерій в Києві. Якщо порівнювати з Mimoza brooklyn pizza, то тут смачніше, хочеться замовити ще, але хлібні края піци смачніші там. Думаю прийду сюди ще не один раз.
-
Sergey Tyslenko ★☆☆☆☆
Повторно спропую описати історію з ПОВНОЮ відсутністю сервісу Positano SIlverBreeze, т.к як відчуваю що перший пост дивним чином зник, мабуть через супер емоційність. Все просто, я фанат вашої піци, за кожної нагоди - замовляю/відвідую вас. так само сталося цієї неділі, повернувшись в місто спершу завітали до ва сна обід, а далі повн трагедія... 1. Терраса забита, 1 стол під резервом - логічно, літо. 2. Всередині порожньо, 3-4 людини, але ДИВО - всі зручні столи під резервом. 3. 3-4 спроби комунікувати з офіціантами з проханням зручно сісти закінчилися повною БАЙДУЖІСТЮ. 4. Максимум що отримав скізь зуби що зручно можна сісти там де немає резерва, тобто пічки, дверей і столика роздачі. 5. Не кажучи вже про те що ліньки спитати - може це я резервував, може я на годину, а резерв на 19?!!!! 6. Плюнув, пішов, з'їв не таку смачну піцу АЛЕ в місці де мене поважають! Резюме для адмінісрації: 1. Якщо готові миритися з ледачими, байдужими і не мотивованими офіціантами, яким - найміть адміністратора зали! Це хоч якось врятує! 2. Ще та недолуга логіка лупити фейкові резерви на зручні столики в обід і тупо ій слудувати(( 3. В які б ви рейтинги не потрапляли, з такими фолами скоро в вас буде порожньо, бо люди йдуть там де їм смачно + комфортно. 4. Чи дам вам ще один шанс - не впевнений, скоріш буду шукати альтернативу.
-
Мария Черненко ★★★★★
Замовила піцу без сиру, приготувати без проблем та ще і дуже смачну!!! У вечір суботи все було зайнято, раджу зарезервувати столика заздалегіть і бути готовим почекати на піцу 30-40 хв. Офіціанти привітні і приємні, загалом нам дуже сподобалось. Із мінусів: літня тераса виходить на шумну дорогу і у закладі нема вбиральні у самому закладі, треба виходить у тц, що досить незручно.
-
Olesia BORYS ★★★★★
Атмосфера, смак страв - на вищому рівні! Піца - найсмачніша у Києві, на мою думку. Були деякі нюанси з святкуванням ДР, але і вони не затьмарили позитивне враження про заклад в цілому.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Positano?
Positano знаходиться за адресою Silver Breeze, проспект Павла Тичини, 1в, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Positano?
Зв'язатися з Positano можна за номером телефону +38 (099) 927-68-82
Як можна дістатися до Positano?
Дістатися до Positano можна за посиланням