Відгуки

  1. Illya N. ★★☆☆☆

    На даний момент дитячий центр закритий (((

  2. Татьяна Миготина ★★★☆☆

    Мала ходить на танці сюди. Ну, ніби не погано. Але ж можна зробити хоч 10 хв перерви між танцями різних груп. Що б хоч пил сів. Роздягальня холодна. Туалет таке відчуття, що не прибирають зовсім. Каналізація смердить що перебуває не можна. Адже багато діток ходять, а як чистота. ??? Адміністрація зверніть увагу

  3. Е2000 Е3000 ★★☆☆☆

    Місце добре само по собі, але є нюанси. Ні вчителі не персонал не контролюють ситуацію з тим, що на заняття батьки наводять хворих чи не до кінця одужалих дітей, які заражають інших дітей! Батькам, які це роблять глибоко похернути на те, що крім їхніх дітей є інші діти. А персоналу так само пох е р на те, що до здорових дітей приводять хворих

  1. Светлана Пугач ★☆☆☆☆

    15 вересня 2021 року відвідали з сином 5 років (виповниться через 2 місяці) перше заняття групи підготовки до школи у Олени Юріївни. Спочатку почну з передісторії, що рішення ми приймали не хаотично, спочатку читали сайт, дзвонили за контактними телефонами, потім приходили до адміністратора на ресепшн. Я обумовлювала нашу ситуацію - дитина не відвідує дитячий сад, в зв'язку з чим цікавлять заняття в групі з викладачем по підготовці до школи: навчання читання, підготовка руки до листа, рахунок. Нас направили в групу "Рік до школи", так як саме в ній проводяться заняття по конкретно такими напрямами та плюс у нас відкрите питання, що дитина йде в школу, швидше за все, в 2022 році. Значить у нього залишився рік до школи. На занятті в цей день було всього троє діток - мій син і ще двоє дівчаток. Півтори години вони отзанімалась з викладачем. Про Після чого, вийшовши в коридор до батьків, Олена Юріївна повідомила мені, (при інших батьків, дітей та моєї професійної діяльності дитину), що Данило не вміє писати в прописах (обводити літери), що йому було складно це робити, що він не зміг написати своє ім'я на, щоб підписати листок, і не назвав птахів (які перелітні, а які зимують). І все б нічого, якби це було тільки такі слова, але вони сказані всі були з порівняннями: "Ось Женя, от Алекса, ось та написала, ось та назвала, ось дівчатка молодці". Нагадаю, це було 1 заняття моєї дитини. Після чого ми прийшли додому, нічого не віщувало біди. На наступний день, збираючи сина в музичну школу, куди він ходить на вокал за власним бажанням співати вже місяць, я чую і бачу сльози "Мама, я не хочу нікуди йти". Намагаюся з'ясувати причину, на що чую: "Мама, а якщо я буду погано співати, ця вчителька теж буде мене лаяти? - Ні звичайно, з чого ти взяв, ти ж був у неї вже й знаєш, що НАВЧАЄ вас, так як ви не вмієте, а не лає. " "- Мама, а вона добра, або така як вчора в веселці, яка говорила, що я нічого не вмію? Всі дітки все вміють, а я не знаю і не виходить." (((( Природно я заспокоїла дитину, пообіцяла, що в Веселку ми більше не підемо, потім ще всю дорогу до школи пояснювала йому, що в музичній школі його як і раніше не будуть лаяти, так як дітки йдуть туди вчитися і спочатку все не вміють нічого. Напрошуються питання: "Якщо група підготовки до школи, навчання читанню та письму, то з якої причини викладач відразу з ознайомчого заняття очікує, щоб дитина вміла писати, знав букви, птахів і так далі?" "По якому такому праву, педагог, використовує порівняння дітей, (А ось Женя, а ось Алекса), якщо це суперечить всім принципам педагогіки ???? Я й подумати не могла, що все одне заняття в ПРИВАТНОМУ навчальному центрі і некоректну поведінку викладача, зачепить мою дитину і додасть мені клопоту крім неготовності до школи, ще й необхідність занять з психологом, для того щоб полагодити самооцінку сина. Дуже шкода, що в 21 столітті ще трапляються подібні ситуації.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Райдуга?

Райдуга знаходиться за адресою вулиця Віталія Нестеренка, 26, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Райдуга?

Зв'язатися з Райдуга можна за номером телефону +38 (048) 772-21-95

Як можна дістатися до Райдуга?

Дістатися до Райдуга можна за посиланням

Advertisements