Хочу залишити відгук про заклад що знаходиться в Ocean Plaza. Замовляли піцу і переглянувши меню побачили акційні пропозиції : «від 700 грн замовлення на вибір безкоштовно піца» . При замовленні офіціант взагалі про акції та такі бонуси не знала , ми вказали на цю пропозицію і вона погодилася. Хоча зазвичай в закладах персонал обізнаний про акційні пропозиції і ще сам підказує як вигідніше замовити для клієнта . Коли ми вже розраховувалися підійшла інша офіціантка і принесла чек в якому 3 піца була пробита за звичайною ціною . Тобто вона теж не була в курсі цих акцій . Склалося враження що нас виставляли не в кращому світлі наче ми ще щось вимагаємо чи випрошуємо . Хоча ми просто скористалися вашими пропозиціями . Не сподобалося ставлення персоналу зовсім , при тому що людей в закладі не було нас обслуговували постійно різні люди і це все було максимально не синхронізовано і при цьому залишило неприємний осад . До їжі питань немає , все смачно . Особливо сподобалися піци «Особлива» і «4 Мʼяса »
Фотогалерея
Відгуки
-
Baffer Zloy ★☆☆☆☆
-
Xysmile H ★★★☆☆
Ціни досить не малі, але якість страв не відповідає їм. Капусту не якісно порізали і лишили тверду середину. Піца не з найкращих. В коктелях багато льоду. Персонал привітний.
-
Москаленко Карина ★☆☆☆☆
замовили доставку ☠️ приїхала холодна, тупо ніяка, начинки майже немає, люди 300 грн за оце??? та краще піти в сільпо взяти 2 за таку ціну. і додаю фото яке на сайті, і шо привезли. дякую, більше не будем замовлять.
-
Mykyta Ludozher-Idealist ★★★★★
Веганська піца суттєво покращилася! Також салат Авокадо кон тофу дуже смачний. Хочемо ще більше веган опцій, обов'язково завітаємо ще!
-
Anna Shynkaretska ★★★★☆
Смачні страви та хороший інтер'єр. Ніколи не доводилося залишати скоринку від піци, бо та була сухою, або завеликою, або несмачною тощо - тут завжди смачне все, і тісто - не виключення. Проте шум просто жахливий стоїть довкола: музика у цьому ресторані, у сусідньому (який і відмежується невисочким парканчиком), музика у самому ТЦ + голоси (ну тут вже мало зарадиш). Голосно повторювати замовлення офіціанту, голосно розмовляти між собою та сидіти з-поміж такого безладу - важко.
-
Олександр Горлатий ★★★★★
Я відвідав це місце в передостанній день року, щоб повечеряти. І не помилився з вибором. Піцерія не дуже велика, проте тут дуже смачна і соковита піца. Особлива вона тим, що готується у справжній пічці, як запевнила мене офіціантка. В новому році вже вирішив замовити піцу. І та піца не підвела. Отже, в "Іл Моліно" їсти піцу можна, і вона дійсно вам посмакує!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса il Molino?
il Molino знаходиться за адресою вул. Антоновича, 176, Київ, Україна, 03150
Який номер телефону il Molino?
Зв'язатися з il Molino можна за номером телефону +38 (067) 332-98-78
Як можна дістатися до il Molino?
Дістатися до il Molino можна за посиланням