Доброго дня. Вже багато років усі дні народження родиною святкуємо в вашому ресторані. Цього року на день народження дитини вирішили замовити доставку, бо дуже втомилися і не було вже сил іти в ресторан. Кур'єр приїхав швидко, менше ніж через годину. Спочатку поїли піцу, поки ще була тепла. Ще ми замовили салат "Цезар". В ресторані в ньому зазвичай курка тепла, а тут холодна і суха. Коли вже до салату діло дійшло, то я зрозуміла, що він ще й без заправки. Це взагалі якийсь треш. Люди, віш коштує триста з чимось гривень! Ви серйозно? Просто листя салату і суха курка за триста гривень?? Не приємно. Дуже
Фотогалерея
Відгуки
-
Татьяна Усова ★☆☆☆☆
-
AK ★★★★★
Забігала на обід: паста супер смачна і ситна, я після цього вже нічого цілий день не їла. Місцерозташування хороше, обслуговування швидке, їжа класна. Порція супер велика, десерт точно не потрібен після цього.
-
Наташа Ковальчук ★☆☆☆☆
Тільки що завітала до вашого ресторану з простим проханням - продати мені хрін. Молодий хлопець менеджер відмовив, навіть як додатково до будь-якої страви теж відмовив. Хоча дівчата на вході сказали що він є. Мій син часто водив мене до цього ресторану. Вдома приготувала холодець, а від відмовився їсти його без хрону, по магазинах його немає. Ось так. Все просто. І все складно. Та не приємно (((
-
Ірина Панасюк ★★★★★
Їжа смачна, обслуговування на висоті, як завжди. Люблю це місце. Дякую!!!
-
Юліана ★★★☆☆
Вітаю! Мені дуже подобається ваш заклад у ньому приємна атмосфера і смачна їжа. Але хотіла б поділитися враженням саме про заклад на Салютній, 2. Трохи псує загальне враження робота персоналу: протягом години до одного й того ж столика підходять різні офіціанти з однаковим запитанням «чи все смачно і чи все подобається?» майже кожні 10–15 хвилин. Це створює відчуття дискомфорту, адже хочеться спокійно насолоджуватися їжею. Було б чудово, якби офіціанти були закріплені за конкретними столиками: один зустрічає, він же приймає замовлення і далі веде гостя. Це б зробило сервіс більш зручним і приємним.
-
Oleksii Shkurupii ★☆☆☆☆
1 бал - це забагато. 10:40 на годиннику. Офіціантка спочатку розрекламувала сезонне меню, потім довго не підходила прийняти замовлення, хоча ресторан пустий. Врешті решт ми зробили замовлення з основного меню та сезонного меню. І вже 5 хвилин минуло, прийшов офіціант і говорить "страви з основного меню та сезонного меню доступні з 11". 1 point is too much. 10:40am on the clock. The waitress first advertised the seasonal menu, then did not back for too long to take an order, although the restaurant is empty. Eventually we made an order from the main menu and the seasonal menu. And 5 minutes have passed, the waiter came and said "dishes from the main menu and the seasonal menu are available from 11."
-
Pavel Bradulov ★★★★☆
Місце гарне, гарна кухня, але працюють до 22, багато людей, багато дітей та дуже повільне обслуговування
-
Kateryna Kriachko ★★★★★
Рекомендую! Не раз приходили сюди всією родиною. Дуже смачно (фаворит - хумус із зеленого горошку з баклажанами), чемне обслуговування, гарний інтер'єр, дитяча кімната. В кінці травня провели в Іл Моліно випускний для 4-класників - 25 дітей і 15 дорослих. Все пройшло організовано, чітко і приємно. Заклад клієнтоорієнтований, наші форс-мажорні питання було вирішено на ура. Дякую! З вами надалі)
-
Nata Dymerka ★☆☆☆☆
Заклад раджу, якщо маєте багато часу. Обслуговувати тут не поспішають. Зайшли у суботу вдень, напівпорожній ресторан. Ми запитали, як довго очікувати страви, у нас ще була зустріч трохи згодом. Нам озвучили 20-25 хвилин, що було прийнятним часом. Також ми замовили напої і брускети(три штуки різного розміру, наче хліб закінчився, на жаль, не можу прикріпити фото цього непорозуміння). Спрайт принесли одразу, брускети через 20хв, фреш через 40(40, Карл, хвилин!!!). Люди, що прийшли, пізніше нас за сусіднім столиком вже поїли і збиралися йти. Офіціант на наше невдоволення часом приготування зреагував "я знаю, ізвініті", розвернувся і пішов. Після цього ми вже звернулися до менеджера, яка справді намагалася вибачитися і виправити ситуацію, виправдатися великим потоком онлайн-замовлень(!), але було вже пізно - настрій зіпсовано. Основні страви принесли через 50 хвилин після замовлення. Вони були смачні, але задоволення ми не отримали - були вже надто голодні і розчаровані. Прикро, що заклад тримає людей, що не зацікавлені в його іміджі, а також орієнтується на онлайн-замовлення, а не живих людей у залі.
-
Юлия Ивженко ★★☆☆☆
Пішли вперше в заклад, який знаходиться в новому ЖК «Файна Таун». Спочатку сиділи на вулиці, все було добре і смачно. Потім пішов дощ і ми перейшли в середину ресторану. На вході до нас звернулась наша офіціантка і сказала, що зараз все з нашого столику перенесуть. На вулиці ми вже поїли салат і майже всю піццу(залишилось 2 шматка), також в нас були напої. Коли ми сіли в середину, одразу ж винесли останню страву з нашого замовлення. Ми чекали поки нам донесуть з тераси наші напої та піцу близько 15-20ти хвилин. В результаті так цього ніхто і не зробив, ми побачили, як повз нас офіціанти просто понесли наші 2 шматки піци разом з брудним посудом, а напої так і залишались стояти на вулиці під дощем. Ми позвали офіціанта, сказали, що нам не принесли те що було на вулиці наше, вона просто пожала плечима. Ще один офіціант підійшов і спитав як нам на смак остання страва, ми сказали, що не задоволені сервісом і він просто мовчки пішов від нас. Загалом перша думка про заклад склалась м‘яко кажучи не дуже. Кухня смачна, хотіли б бути вашими постійними клієнтами, тому що ресторан поблизу дому і з гарною терасою. Але, нажаль, мабуть, більше не повернемось!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса il Molino?
il Molino знаходиться за адресою вулиця Салютна, 2, Київ, Україна, 04111
Який номер телефону il Molino?
Зв'язатися з il Molino можна за номером телефону +38 (067) 488-66-10
Як можна дістатися до il Molino?
Дістатися до il Molino можна за посиланням