Замовляли великий сет Преміум, враховуючи вартість 445грн - смачно, інградієнти свіжі, нічого не розвалювалось. Тому ціна-якість 5/5. Також брали рол Спайсі сяке темпура - ну дуже сподобався, незвично і оригінально. Єдине, я б забрала солодкий елемент звідти (мабуть, солодкі шитакі чи соус), взагалі б було шикарно. Меню я не люблю довго очікувати (не розумію чому люди по 30хв чекають і потім скаржаться), тому завжди сама беру на барі чи прошу у вільного офіціанта. Тому замовлення ми зробили швидко, а от очікували його більше 30хв... на жаль, на кухню я вплинути не можу:) Тому мінус одна зірка та очікування. Звичайно, людей було багато в залі, також багато приходили за замовленнями з онлайну, але це має бути проблемою людей, які очікують в залі. Щоб розрахуватись також довелось почекати. А так - офіціантка приємна дівчина, в залі чисто, тепло (але не спекотно), кухня нам сподобалась. Є куточок для діток. Ціни адекватні. Меню з фото також величезний плюс, бо ти знаєш, що за замовляєш.
Фотогалерея
Відгуки
-
Olga G ★★★★☆
-
Марічка Ковтун ★☆☆☆☆
Якби можна було поставити 0 чи мінус, то це була б справедлива оцінка! Обманюють, недоважують, а інколи взагалі замовлення не дочекаєтесь і через 3 години! Найгірший заклад в Києві!
-
катя повх ★☆☆☆☆
Щосереди у Вас вказана акція, де в подарунок за 1 гр іде додатковий сет. Сьогодні середа 14.07. Зробила замовлення, поставила галочку «Сет призент акція». При розмові з менеджером вона цього не уточнила. Від себе як клієнта я поставила галочку в полі акції. На гарячій лінії мені сказали що я САМА мала про це уточнити, хоча ГАЛОЧКУ в онлайн замовленні я поставила, тобто зробила коректне замовлення. В результаті приїхав тілтки один оплачений сет. Менеджер не захотів вирішити конфлікт говорячи що це моя винна, і галочку я не ставила. Дякую за чудовий вечір!
-
Валера смичок ★☆☆☆☆
Доброго дня робили замовлення в додатку , приїхав кур'єр без решти , забрав замовлення та поставив статус , що я від нього відмовились , при замовленні було викорастинно бонусів понад 100грн , які нам до сих пір нахто не повернув , в службі підтримки оператор запевняв мене , що потрібно було вказувати в доп коментарях решту і взагалі це моя провинна .Служба підтримки відповідає через хв 20 в кращому випадку Підсумки вечора - їжа - особистий час - настрій Не рекомендує якщо бажаєте спокійно провести вечір
-
Анастасія Михайлюта ★☆☆☆☆
Я мала надію, що хоч колись Мафія на Перова матиме нормальну репутацію, але це із виду фантастики. Вирішила на свій день народження замовити сет ролів та піцу, через самовивоз. Обслуговування ще було непогане. Але на цьому це непогане завершилось. Незважаючи на те, що я вказала в замовленні, що персони буде 3, порції васабі та імбиря було по дві. Самі роли - це інша трагікомедія. Розрізані нерівно, риба на ролах виглядає вкрай неохайно (фото прикріпляю). Можна було б, звичайно, все звалити на те, що замовлень було багато, спішили, але я зробила замовлення за дві години до того, як мала прийти, і заклад був майже пустим. Тому питання - які ж там "професіонали" займаються готовкою? Цей заклад дуже раджу оминати стороною. Дякую за "приємний" сюрприз на день народження.
-
MAX 666 ★☆☆☆☆
Дуже довго чекаємо салат! Вже винесли суші, ми навіть їх встигли з`їсти! А сплата Цезар все ще нема(. Офіціант намагалася викрутитися і вигадувала, що салат довго треба готувати! А в ролах дуже мало ікри! І суші не свіжі (ніби постояли і висохли) 25 хвилин! Все ще чекаємо салат((. Оставлю одну звезду, потому что спустя неделю заказала рол (в котором в меню была икра) сушист «забыл» положить икру! ;(! Официант предложила поменять, но у меня не было времени ((. Так что сушисту 2!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса MAFIA?
MAFIA знаходиться за адресою ТРЦ Квадрат, Воскресенський проспект, 36, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону MAFIA?
Зв'язатися з MAFIA можна за номером телефону +38 (067) 462-04-90
Як можна дістатися до MAFIA?
Дістатися до MAFIA можна за посиланням