Відгуки

  1. fifi ★★★★☆

    дуже люблю піцу від цього закладу, найкраща! шкода що саме ця піцерія наполовину закрита. є всього лиш +-3 столика на 4 осіб і 4 для 2. замовлення навіть в закладі лише по кьюаркоду, немає офіціантів. але піца дуже смачна) раніше ще брали сирний бортик, але зараз в меню є лише додатково ковбасний

  2. Trip Coach ★☆☆☆☆

    Начинки в піцах мало, чисто одне тісто. Зіпсувався цей заклад повністю. Замовлення робила, бо пам'ятала, що колись тут було дуже смачно. Зараз В Сільпо піца на смак така сама. І начинки більше, і тіста менше. Я капєц яка розстроєна була. І ще зла, бо замовила піцу "Діабло" не дивившись на фото. В РЕЦЕПТІ КЛАСИЧНОМУ З ЦІЄЮ НАЗВОЮ ЗАВЖДИ САЛЯМІ/ПАПЕРОНІ АБО ЧОРІЗО. А НІЯК НЕ БАВАРСЬКІ КОВБАСКИ!!! АЛЬО!!! Назвіть якось по другому цю печаль, що ви робите. Це як купувати Мазду, а приїхав Део Ланос зі значком Мазди. Не рекомендую!!! Порізана нерівно, і прибирає по центру на папір, так що не відібрати ту середину.

  3. Alexandra Biryukova ★★☆☆☆

    Були нещодавно в ресторані на м.Мінська. Відвідувачі, схильні до алергій, мають бути обачні. До складу тіста входять продукти, що можуть продукувати алергію (наприклад мед). Про наявність таких продуктів ніхто не попереджає. Також засмутило, що ні офіціант, ні адміністратор, ні кухарі не змогли підказати, скільки вуглеводів входить до стандартного коржа піци (чи хоча б скільки борошна входить до коржа піци), а без цієї інформації неможливо підрахувати кількість їжі, яку може спожити людина з діабетом. Міжнародні мережі без проблем надають таку інформацію. Хочу побажати, щоб Мамаміа виправила таку несправедливість до людей з особливостями хорчування

  1. Антон Плотников ★☆☆☆☆

    Сервіс поганючий, персонал хами. Замовили мохіто та гарячий шоколад. 0 з 2. Мохіто віддає цикорієм, шоколад не має ніякого смаку. Сказали офіціанту що вони принесли пошанбчі напої то почади вішати макарони на вуха що так має бути. Не раджу в них замовляти дані напої.

  2. Nastia Shchedrova ★☆☆☆☆

    Найгірше місце, що відвідувала за останні 10 років. Холодна несмачна їжа + жахливі алкогольні напої, в яких нема деяких інгредієнтів з зазначеного в меню. Офіціанти не реагують на прохання, очікування дуже довге, хоча на весь зал 2 столики. Однозначно перший і останній раз. Мохіто нізащо не замовляйте.

  3. Счастье Вселенское ★☆☆☆☆

    Негайно треба змінювати менеджмент та навести лад в цьому закладі. Наскільки приємно відвідувати Мамамія на Подолі та на Майдані Незалежності, настільки ж огидно заходити в генлель з такою ж назвою на Мінскій. В залі бруд, інтер'єр вже давно потребує оновлення, як і персонал. Сьогодні салат Цезар викликав огиду, піцу принесли швидко і холодну та несвіжу, про воду взагалі забули. Пошкодував, що запросив гостей до цього закладу, а не зайшли до сусідньої Євразії... З нового року нічого на краще не змінилось.

  1. Оля Вишня ★★★★☆

    Гарне обслуговування,комфортні диванчики,затишно.Піцца смачна,морозиво власного виробництва теж.Цезар розчарував капустою...тверді частини не варто добавляти в салат,ці качани не мають бути в салаті,думала може так попалося,вдруге те саме було(...А ще не було там яєць чомусь...Креветки були в несмачному клярі.Замовляли закуску -креветки в клярі і вони були такі ж самі-прісні і не смачні.Всі інші салати з пастою сподобалися.Великий плюс-морозиво фрі!Приходила заради нього!Але теж трохи розчарували,бо корочка не була тепла.Набагато смачніше,коли кляр теплий ще чи гарячий і ти їж це з холодним морозивом...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mamamia!?

Mamamia! знаходиться за адресою вулиця Левка Лук'яненка, 21, Київ, Україна, 04207

Який номер телефону Mamamia!?

Зв'язатися з Mamamia! можна за номером телефону +38 (044) 222-52-22

Як можна дістатися до Mamamia!?

Дістатися до Mamamia! можна за посиланням

Advertisements