Все чудово, сервіс та якість їжі топ, доставка дуже швидка
Фотогалерея
Відгуки
-
Артем Сухов ★★★★★
-
Никита Хмелёв ★★★★★
Давно не бачив такого сервісу, був максимально приємно здивований. Замовляв 2 рази і доставка не більше 30 хвилин! До бургеру поклали сік та іграшку, цього зовсім не очікуєш при замовленні звичайних страв. Так. Це дрібниці, але це приємно і додає +20 до настрою від замовлення) дякую)
-
Максим Максим ★★★★☆
Раніше я залишив відгук, бо привезли суху піцу. Зі мною зв’язався адміністратор, пояснив, що працював стажер, і запропонував безкоштовно переробити піцу. Через деякий час замовив піцу знову — цього разу вона була дуже смачна та якісно зроблена. Дякую, що виправили ситуацію, окремо дякую адміністратору за турботу та рішення питання.
-
Артем Томін ★☆☆☆☆
Зробив замовлення (дві великі піци), кур'єр, що його привіз його виглядав, як бомж, і від нього дуже сильно смерділо сечею, він стояв на поверсі, а смерділо аж в коридорі, навіть , коли він пішов. Подзвонив на гарячу лінію, описав ситуацію. Передзвонює мені адміністратор, каже вибачте, ми Вам нарахуємо 100 бонусів до наступного замовлення) 100 бонусів))). Пані уявіть собі, що Ви зробили замовлення більше ніж на 1 к грн, а людина, яка привезла Вам, те що Ви збираєтесь їсти - смердить сечею, апетит трохи пропадає, та? А я Вам кажу, вибачте, ось Вам 100 грн, хай все у Вас буде добре. Ви хоч розумієте наскільки це вбого? Ваша лояльність не має меж. Це виглядає настільки по жебрацьки, що краще б ви просто подзвонили і вибачились, чи взагалі нічого не робили, бо цей жест тільки погіршив ситуацію. При тому, що я сказав, що мені не треба ніяких бонусів, мені все одно їх всунули, хоча я просто попросив, щоб кур'єр помився і поправ шмотки. Така подачка виглядала, наче було зроблено, тільки щоб рахувалось, що щось робили. Піца, доречі, була не дуже, раніше було смачніше. Користуюсь піца хаусом багато років, вже не пам'ятаю скільки, більше 5ти точно. Але це замовлення було останнім. Сподіваюсь власник це побачить і подякує адміністратору за таке сильне рішення.
-
Oleksii ★☆☆☆☆
Дуже криво порізана піца. Суші просто жах, риба без смаку а коштує як в нормальних закладах. Нєпорядок!!!
-
Ирина Дмитрик ★★★★★
Замовляю піцу вдруге на своє ДР. Дуже смачна!!! Добре ще, що кожна друга піца за 45 грн., В результаті оч вигідно, якщо замовляти на велику компанію. Радує швидка і своєчасна доставка. Кур'єри молодці !!!
-
John Smith ★★★★☆
Піцца непогана, але тісто дуже ситне. Не знаю що вони туди додають, але кажу як є
-
The New ★★★★★
Напевно найкраща піца в місті
-
Anastasia S ★★★★★
Все чудово. Дуже смачно! Приємні акційні пропозиції. Швидка доставка та смачна їжа. Супер!!!
-
Максим Чалий ★★★★★
Чудові,смачні піци,приємно,не очікувано,та швидко доставили,дякую
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Pizza House?
Pizza House знаходиться за адресою проспект Володимира Івасюка, 24А, Київ, Україна, 04213
Який номер телефону Pizza House?
Зв'язатися з Pizza House можна за номером телефону +38 (044) 501-00-50
Як можна дістатися до Pizza House?
Дістатися до Pizza House можна за посиланням