Відгуки

  1. 1mar_gar_ita1 1 ★★★★★

    Найсмачніша карбонара в Києві. Чисто заради неї я тут замовляю. Інші також куштували мені не до смаку( чисто іза балансу смаку), а ось хлопцю сподобалися, тож хейтити інші не буду бо то ділу смаку. Найголовніше все свіже, тісто та продукти якісні.

  2. Etakaya ★★★☆☆

    Ходжу сюди дуже часто з чоловіком. Зазвичай готують дуже смачно і я полюбила Тости з шинкою та з лососем. Сьогодні замовила свій улюблений тост з шинкою ,але цього разу його принесли холодним, сир не розплавлений і тост приготований не так смачно. Я розчарована. Сподіваюсь , що це виправлять, оскільки дуже люблю сюди ходити.

  3. Анастасія Кромська ★★★★★

    Все було дуже смачно, зручно , що в боул можна додати мʼясо або рибу за вашим вибором, я додала лосось - і це був прекрасний обід ❤️ і окреме дякую за комплімент від закладу в вигляді десертику, це дуже мило))

  1. Дар'я Лабунська ★★★★★

    Дуже приємний персонал. З їжі куштувала лише піцу, вона кожен раз була смачна. Я брала різні піци і в усіх багато начинки. І до речі мені здається, що в них покращилось тісто. До цього була в них +- 1,5 роки тому, і порівнюючи тісто за мої минулі (1,5роки тому VS минулого місяця + сьогодні ) замовлення, то тісто покращилось. Короче мені подобається цей заклад, але він досить маленький і там немає якогось super special інтер'єру. Це невеличке затишне сімейне кафе.

  2. Olena Oleksienko ★★★★★

    Мені сподобався заклад Гарна подача страв. Смачна піца та десерти. Оновлений інтер'єр. Є літній майданчик на 8-9 столиків. На стільчиках є подушки та пледи. Пташине молоко дуже ніжне Можна розрахуватися картою та готівкою

  3. ***Вікторія *** ★★★★★

    Заказувала піццу «П’ять сирів на доставку. Сподобалась. Рекомендую.

  1. Софія Коворотна ★★☆☆☆

    Чекали більше 20 хвилин перед тим, як зробити замовлення. Людей багато, офіціант один, нічого не встигає. Обслуговування жахливе, хлопець, який приймав замовлення, був очевидно втомлений життям і цією роботою, що зіпсувало настрій. Жодного разу не перейшов на українську, хоча ми спілкувались лише нею (нагадаю, що це після мовного закону). Стіл був липкий, весь в розлитому алкоголі. Вивіска з назвою, яка знаходилась над столом в декількох сантиметрах від їжі, була вся в пилюці і павутинні, якому мабуть більше ніж півроку. Піца була смачною, але навіть вона не виправила зіпсованого настрою.

  2. Victor Krekotin ★★★☆☆

    Яловичмна в борщі - дурниця, бо варена яловичина - це несмачно. Меню на гугл мепс застаріле з нижчими цінами, ніж поточні.

  3. Зоя Фрізюк ★★★★★

    Доброго дня. Хочу поділитися своїми враженнями про даний заклад. Тут найсмачніша піца, що я пробувала в Києві, рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Good Chef?

Good Chef знаходиться за адресою вулиця Михайла Драгоманова, 40ж, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Good Chef?

Зв'язатися з Good Chef можна за номером телефону +38 (044) 353-58-58

Як можна дістатися до Good Chef?

Дістатися до Good Chef можна за посиланням

Advertisements