4.04 робив замовлення на 4 піци, те що приїхало зовсім не відповідає заявленому у додатку. По перше різниця між фото, що ти, нібито, маєш отримати і те що отримуєш по факту - це просто жах. Також вага кожної піци, що приїхала менша на 60-100грамів від заявленої, тобто тебе просто обкрадають на одну піцу. По факту замовляєш 4 піци, отримуєш 3. Також дуже смішно дивитись на відповіді монопіци до коментарів - "нам дуже прикро, хотіли б детальніше розібратися з ситуацією", я говорив з трьома різними операторами і все їхнє рішення - "ми зафіксували звернення, ми проведемо роботу".
Відгуки
-
Andrew Savchenko ★☆☆☆☆
-
Denys Tykhonchuk ★☆☆☆☆
кожен раз після пробиття дна від монопіци, даю ще один шанс, кожен раз стає тільки гірше. роблю замовлення в 13:50, доставка стоїть на 14:45. дзвонять о 14:27, що доставка будет о 15:00, ок. в 15:15 дзвоню сам на гарячу дізнатись, де замовлення і оператор Тетяна з впевненістю каже, що бачить у системі немов кур'єр Сергій вже їде до мене, навіть якусь вулицю мені називає. замовлення нема досі, дзвоню о 15:48 кур'єру Сергію, він каже, що не менш як за 30 хв буде і всі питання, чому так довго, треба задавати адміністрації. цікаво, чому бреше оператор Тетяна... дзвоню знов на гарячу, знов оператор Тетяна, яка вдає вигляд, що все ок, але в той же час, вона дуже співчуває, що так вийшло, і шо все інфо вона обовязково передасть адміну і повернеться з рішенням. у підсумку, доставка в обід суботи зайняла аж 2:30, тільки о 16:25 кур'єр Сергій привіз, звісно, повністю холодні піци, та ще і від самого кур'єру прям відчутливо разить алкоголем. і це все, враховуючи те, що живу в декількох км від закладу. рішення від адміну чекаю досі і навряд чи дочекаюсь взагалі, бо оператор Тетяна займає це місце, не щоб вирішувати питання і допомагати клієнтам, а щоб як робот, використовувати безглузді скріпти відповідей. хлопці та дівчатка, оминайте цей заклад десятою дорогою, воно не варте жодної вашої гривні. мережі цього закладу бажаю якнайшвидшого закриття.
-
Ігор Руднєв ★☆☆☆☆
2+ години очікування замовлення після чого прийшло повідомлення від сервісу глово "ваше замовлення доставлено. Смачного!". а піци так і не було) В службі пітримки монопіца повідомили що це норма і означає що замолення видано курьеру очікуйте, + ще година берзрезультатного очікування. В 2 раз в службі підтримки сказали що замовлення просто скасовано і що ніхто в закладі яке виконувало замовлення не бере слухавку) Ні піци ні повернення коштів.
-
Kover7 ★☆☆☆☆
Жах...Гіршої піци в житті не бачила і не їла. Замовили 3 позиції: з грушею суха і занадто солодка, просто в смітник, на іншій насипали вʼялої руколи, а в третій курки як кіт наплакав, а ананаси порубані наче сокирою. Не рекомендуємо...
-
Костянтин Сергійович ★★★☆☆
Хлопці, яка у вас філософія? Доставка піци — про що це взагалі? Це коли голодному мужику нічого їсти і лінь готувати. Голодному, розумієте? Тепер уявіть себе на моєму місці. Я, голодний, вирішив замовити піцу. Знайшов вас в картах поблизу, зробив замовлення, оплатив, чекаю (з родиною). Голодний! чекаю. Чекаю піцу, до холодного пива, яке щойно купив. Дві, ска, години, мля!!! ДВІ години, Карл!!! Яку я вам маю поставити після цього оцінку??? Якби ж я бачив цей термін при замовленні, я б пішов варити макарони. Але ж ні, при оформлені замовлення було вказано 30-60 хв. (а я розраховував таки на 29). Я міг би спробувати іншого дня ще раз (і 2, і 3 рази), щоб побачити термін доставки 20-30 хв і все ж таки замовити у вас піцу (2, 5, 10 разів). Тепер я ніколи не замовлю у вас піцу коли захочу їсти. А коли я не голодний, я взагалі ніколи нічого не хочу. P.S. Поставив вам 3 зірки тому що піца була смачна, але з таким сервісом сенсу в тому 0.
-
Andrey Rideg ★★★★★
Я завжди впевнений, що в нашому місті немає кращого сервісу або смачнішої піци, незалежно від того, де ви купуєте піцу в ресторані Monopizza. Швидкий та зручний сервіс від замовлення до отримання.
-
Andrés Rodriguez ★★★★★
Кожен повинен відвідати цей ресторан, оскільки він пропонує смачну, соковиту та ароматну піцу на практичному тісті без дріжджів, а також дружнє обслуговування та найвищу якість обслуговування, доступну в інших місцях.
-
Yostin Andres Rodriguez Rodriguez ★★★★★
Зараз у цій піцерії живуть депутати за робочим призначенням. Цей бізнес був моїм першим вибором через численні чудові оцінки, які він отримав. Через наявність програми для цієї мети в Інтернеті мені навіть не довелося виходити з дому. Крім того, кухня відмінна.
-
Лилия Лиман ★★★★★
піца смачна
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Monopizza?
Monopizza знаходиться за адресою вулиця Центральна, 21 а, Київ, Україна, 02132
Який номер телефону Monopizza?
Зв'язатися з Monopizza можна за номером телефону +38 (080) 033-00-53
Як можна дістатися до Monopizza?
Дістатися до Monopizza можна за посиланням