Відгуки

  1. Александра Савчук ★★☆☆☆

    Відвідали цей заклад вперше з дитиною. І мабуть в останнє, бо сподобалося тільки дитині. Інтер'єр дуже приємний, їжа - смачна. Але сервіс повністю відсутній. Посадка неповна, зайнято десь 5 столів, але офіціант мабуть чи сильно втомився, чи думає, що ми просто посидіти на дивані прийшли. Якщо не побачиш і не покличеш - ніхто до вас не підійде, ні замовлення прийняти,ні посуд прибрати,уваги нуль. Напої нам несли пів години, ні води, ні лимонаду ... Принесли блюда для дорослих, дорослі вже все з'їли і все випили, а дитина більше години чекала на піццу, яка робиться 10-15 хвилин. Наш чек був більше 4000 грн, але з таким обслуговуванням незрозуміло, як заклад ще дихає, бо мені було б соромно за такий персонал. Хотілося прийти і відпочити, а по факту тільки всі 4 години ловили офіціантів, щоб щось замовити або попросити. (Серветок немає, шпажок для сирів немає, то бокал забрали, то виделку, то стакан). І стакан води Моршинської за 99 грн....ну таке собі ціноутворення. Але, найголовніше прохання - станьте уважними до гостей будь-ласка, бо це не діло.

  2. Євгеній Примов ★☆☆☆☆

    Друг замовив піцу , зʼїв 1/3 частино і йому попало в рота скло , пощастило що він помітив і виплюнув

  3. Andrey Lytvinov ★★★★★

    Чудова кафешка з неймовірним смаком! Піца просто відмінна, навіть коли стає холодною, то зберігає свій свіжий та кайфовий смак. Салат Цезар бомба, равіолі теж рекомендую А атмосфера закладу - 12+

  1. Анна Д ★★★★☆

    Кафе знаходиться на 2 поверсі ТЦ Алладін. Містке приміщення,є дитяча кімната досить непогана,туалет. Обслуговування нормальне,щось забули,щось недочули. Їжа.Звичайна їжа у торговельному центрі,нічого особливого,.Кава середня,молочний коктейль принесли теплий,не смачний.Ціни доступні.

  2. Алексей Масич ★☆☆☆☆

    Ви що там подуріли???ви перед тим як їжу віддавати, взагалі куштуєте???грибний суп приїхав кислий, язик в салаті не свіжий, прям на пальцях липне, листя салату вʼялі та сухі, паста з креветками прям альденте альденте, мішки бомбіні взагалі побоявсь дитині давати, піца яку в подарунок даєте і то під горіла трішки, в минулий раз лимонад приїхав на стільки кислий що мабуть ще 2 літри можно було зробити з вашої заготовки, тірамісу поклали в один пакет з гарячим, і як ви думаєте що з ним сталося???воно просто розплилось по всій коробці!! Перед тим як замовляти, я завжди пишу коментар, щоб все завжди було свіжим! На чеку видно коментар! Проігнорували не вперше!Думав не буду ні чого писати, але в цей раз вже перебор, треба на Вас перевірку туди, нехай всі читають і думають перед тим як у вас щось замовляти і в загалі відвідувати ваші заклади, ваша репутація на стільки стала поганою що я навіть не знаю хто до вас ходить, а щей діточок годують вашою їжею. Тай ще на придачу приїхало все холодне! Коли зробили замовлення, перетелефонували і кажуть що ресторан не може готівку прийняти, просили карткою оплатити, як це розуміти ресторан не приймає готівку? Перетелефонував курьеру, хотів що б він назад забрав замовлення, що б шеф кухарь скуштував свіженькі страви, так він каже що ресторан вже закритий, телефонуйте на гарячу лінію доставки! Питаю у курʼєра з якого саме ресторану везли доставку,(хотів завтра вам всю їжу особисто привезти) а він навіть не знає з якого ресторана везе замовлення, це просто смішно, жах. Якщо ресторан не встигає з доставкою, то навіщо ви приймаєте замовлення?!

  3. Наталья Балицкая ★★★★★

    Доброго дня. Вчора з чоловіком відвідали цей заклад. Чоловік у мене на інвалідному візку. Нас зустріли чемно, допомогли вибрати місце. Замовили грибний суп та запечену цвітну капусту. Все було дуже смачно і бистро приготовлено. Офіціанти чемні та привітні. Рекомендую. Ми ще до вас прийдемо ,щоб посмакувати лазанью. Дякуємо.

  1. Алена Филоненко ★★★★★

    Приємне місце. Гарна атмосфера, ввічливий персонал. Гарне обслуговування. Розрахунок як картою так і готівкою.

  2. Анна Михальчук ★★★★★

    Відмінне обслуговування та дуже смачна кухня. Цікаво було спробувати нові фірмові коктейлі. Офіціантка була дуже компетентною, попередила про те що вибрана піца гостра та розповіла про склад коктейлів. Обов'язково завітає ще)

  3. Slava Prokopenko ★★★★★

    Чудове, прекрасне місце для сімейного відпочинку або посиденьок із друзями. Рекомендую.

  1. I G ★★★☆☆

    Їжа смачна і подали швидко, але не переходили на українську мову при обслуговуванні, це напрягає.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Pesto Cafe?

Pesto Cafe знаходиться за адресою вулиця Михайла Гришка, 3а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Pesto Cafe?

Зв'язатися з Pesto Cafe можна за номером телефону +38 (050) 315-64-69

Як можна дістатися до Pesto Cafe?

Дістатися до Pesto Cafe можна за посиланням

Advertisements