Найгірші суши які я пробував ,ніколи не замовляйте, якісь обрезки а не суши, не робіть помилок
Фотогалерея
Відгуки
-
Константин Усыченко ★☆☆☆☆
-
Олена Іванюта ★☆☆☆☆
Замовляли суші не вперше, цей раз дуже розчарував, таких прикладів як на фото, було дуже багато, більше замовляти не будемо, номер замовлення 899508
-
Kitai Rulit ★☆☆☆☆
Один раз на місяць стабільно замовляю. Все подобається. Але в цей раз кість в рибі…якою ледь не подавились
-
Стефания Середа ★☆☆☆☆
Суші виявились не свіжими — рис пересушений, кожен рол розвалювався просто в руках. Роли з лососем мали неприємний, майже тухлий запах, на смак — взагалі відчувалося, що продукт зіпсований. Дуже прикро, що заклад дозволяє собі так ставитися до клієнтів. Сподіваюся, адміністрація зверне увагу, і ніхто більше не отруїться.
-
Анастасія Бивалькевич ★☆☆☆☆
Замовила на вечір сет Лав Сторі New. По-перше, приїхавши додому були відсутні роли в подарунок, але набравши гарячу лінію, швидко вирішили ситуацію. У вас були мої найулюбленіші роли, багато разів замовляли були гарні і смачні. На жаль не в цей раз. Після розчарування без подарунка, отримали дані роли… які відбили повне бажання вечеряти. Спочатку закрила очі на перше враження але під час їжі відображалась справжня робота майстра.
-
Катя Савченко (savchenko_ka) ★☆☆☆☆
Тут просто без коментарів… Запізнились на годину, роли в жахливому стані. Термінал не працює, тому оплачували на карту кур‘єру з комісією.
-
Дмитрий Заболотный ★★★★★
Дуже смачні суши, особливо запечені с сиром, приємний адміністратор і персонал. Дякую буду відвідувать ще))
-
Зоряна Церковняк ★★★☆☆
Коли тільки з’явились у Піонерському, ми з сім’єю замовили і були дуже розчаровані—смаку ніякого, рис сухий, риби майже нема. Довго не куштували, а потім якось спробували знову і треьа відмітити, що суші стали кращими. Не ідеальні, алк вже більше рибки, свіжі, в принципі на 4-. Будемо надіятись, що станете ще кращими, тоді б у вас було море клієнтів.
-
Анастасія Головчанська ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. Замовили 3 порції локшини і сет суші. Оператор назвав термін доставки - 1 година +/-15 хвилин. Перетелефонували через півтори години і виявилось що про наше замовлення забули і його зовсім не готують. Вибачились і попросили почекати 30/40 хвилин. Погодились ще трохи зачекати, хоч при цьому мали голодних гостів. Рівно через 40 хвилин телефонуємо і просять чекати ще 30 хвилин, бо в них немає кур"єра. Ресторан знаходиться у сусідньому домі, пішли забрати замовлення самостійно, на що отримали лише 2 локшини і мініатюрні суші. Це було перше і останнє замовлення. Якби можна було поставити 0, залюбки б поставила. І того, 3 години очікування, всі голодні і спорчений вечір. P.S. Поки проводжали гостей під під"їздом зустріли сусідів і як не дивно теж почули скарги на цей недоресторан, їм видали не їх замовлення і так само в цей же ж вечір.
-
Николай Явнов ★★★★★
Був в гостях у товариша в Вишневому. Зголодніли, та я запропонував зробити он лайн замовлення в Суші Майстер Так як я частенько роблю замовлення в інтернеті, у них вчасна завжди доставка та непогане меню. Зробив я на сайті он лайн замовлення на сет "Сан сет". На нього була акція. Доставку здійснили швидко, протягом 40 хвилин. Суші були теплі та смачні. Але, тільки, порізані не зовсем рівно. Дякую за смачну їжу :-)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sushi Master Вишневе?
Sushi Master Вишневе знаходиться за адресою вулиця Василя Стуса, 32, Вишневе, Київська область, Україна, 08132
Який номер телефону Sushi Master Вишневе?
Зв'язатися з Sushi Master Вишневе можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33
Як можна дістатися до Sushi Master Вишневе?
Дістатися до Sushi Master Вишневе можна за посиланням