Відгуки

  1. Віталій Квітчук ★☆☆☆☆

    Кисле молоко продають, не рекомендую

  2. ihor valois ★☆☆☆☆

    Свавільне неподобство! Приблизно о 20:00, сьогодні, у відділі гастрономії продавець Ірина (була в робочій уніформі) ПУБЛІЧНО за робочим місцем російською мовою ПРИНИЗИЛА ветерана, захисника Батьківщини, за те, що він попросив її порізати хліб навпіл!!! Зазначу: хлопець ветеран перед конфліктом був спокійним, нічим не виділявся і тут ТАКЕ! Нижче вже нікуди, тим паче в такий скрутний час... Саме таке ставлення до себе людина заслужила? Прохання до небайдужих організацій - максимальний розголос!!!

  3. Lera Nedina ★★★★★

    Магазин хороший та комфортний. Часто трапляються класні акції. Ціни демократичні. Продукція свіжа, якісна. Персонал привітний та ввічливий.

  1. Иван Застела ★★☆☆☆

    Не поганий магазин, але таааак мало місця. Вічно вечорами працює лише одна каса через що вічні черги. Так само не дуже привітний персонал. Якщо говорити про товар - його багато і все є

  2. Галина Молтасарова ★★★★★

    Постійний покупець цього магазину. Обстановка тепла, співробітники магазину завжди допоможуть у виборі, підкажуть. Магазин чистий, затишний. Все, що необхідно завжди є в наявності. Рекомендую.

  3. Кристина Афанасьева ★★★☆☆

    Магазин маленький, не завжди чисто. Асортимент товарів середньої якості. Персонал привітний через одного. Але є дівчатка, які дійсно на висоті - касир Вікторія і продавець Олена, завжди підкажуть, розкажуть і обслужать з посмішкою. На жаль, біля будинку більш гідної альтернативи поки нет.В іншому плюсів не знаходжу.

  1. Уроки, Роза Викторовна ★★★☆☆

    Ціни середні по супермаркетам. Зручно тільки, якщо поруч з будинком. Маленька площа магазина, вибір невеликий.

  2. Павел Николаев ★★★★★

    Доступні ціни! Свіжий асортимент товарів. Є господарський відділ. Обладнаний вхід для інвалідів.

  3. Лукьянов Александр ★☆☆☆☆

    Добрий день дуже подобається магазин хороші знижки по акціях дуже хороше обслуговування. продавців касирів касир Вікторія можу відзначити ввічлива чуйна відділ гачтрономіі дуже хороші продавці ввічливі завжди прийдуть ра допомогу заступники управяющих завжди погмогают вибрати. Потрібний товар можу відзначити що все це хороша робота Керуючої магазину всі ціни відповідають і немає простроченого товару на вітринах я постійний покупець можу поставити найвищий бал за роботу цих людей і в інші магазини мені ходити не хочеться спасибі Вам за добре ставлення і якість обслуговування

  1. TheCombrig ★☆☆☆☆

    Жахливий та тісний магазин із нахабним, хамовитим персоналом із села! Магазин маленький, двом людям важко розминутися. Камер зберігання майже немає, лише дві каси і працює лише одна каса. Часто немає товару у наявності. Краще ходити не сюди, а в точку на 2 фонтани або на середньофонтанську. Цей магазин обходить десятою дорогою!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Точка?

Точка знаходиться за адресою вулиця Канатна, 102, Одеса, Одеська область, Україна, 65039

Який номер телефону Точка?

Зв'язатися з Точка можна за номером телефону +38 (073) 105-45-45

Як можна дістатися до Точка?

Дістатися до Точка можна за посиланням

Advertisements