Завдяки цьому закладу відкрив для себе новий рівень, сьогодні в 21: 10 зайшов замовив осінній сет, дівчинка спитала на скількох людей прибори, сказав шо на одного. Розплатився, зачекав поки наліплять, забрав пакунок з " Вашим сетом" і потіліпав в гостішку після важкого робочого дня, прийшовши в номер незнайшов ані палочок, ані васабі, ані соусу(їх не поклали) лише два судочки з сушами...офігенний ужин завдяки таким як ви ...але почитавши тут відгуки, я так розумію шо вам на клієнтів байдуже
Фотогалерея
Відгуки
-
Сергій Рарог ★☆☆☆☆
-
Oleksandr ★☆☆☆☆
Замовив сет за 629 грн. Тут ви можете на фотографії побачити яка кількість риби та рису у співвідношення один до одного. Я подзвонив на підтримку та спитав чого 75% суші це рис, а інші 25 це риба та сир. Ну вони Мені відповіли: "що що ж ви хотіли за сет 629 грн, Скільки платите стільки і отримуєте. Не подобається то й і не замовляйте". Водночас Я хочу повідомити що за 659 грн в Япіко теж є сет, але по привабливості вигляду та начинки різниця колосальна а також вони дають безкоштовно дають другу порцію імбиру, другу порцію соєвого соусу та другу порцію васабі. SUSHI STORY це дно. Не замовляйте і них.
-
Анна Студенникова ★☆☆☆☆
20.12 замовили сет, давно тут не замовляли, і краще б цього не робили. Зробила замовлення о 18 годині на 20.45. Замовлення привезли в 21.10(з запізненням). Але коли взяли шматок, відчула як щось вкололо в роті, це було скло... Суши замовляли для дітей, добре що саме цей шматок взяла доросла. Як компенсацію нам запропонували знижку на наступне замовлення в 20%... Ви серйозно??? Думаєте що після такого ми ще замовимо у вас? Після 40хв сварок по телефону нам повернули 209грн, хоча за все ми заплатили 1250грн. Нікому не рекомендую.... Назва змінилася але від цього краще не стало. Не рекомендую, ніколи в житті
-
Дарина Ковалевска ★☆☆☆☆
06.09 о 19:18 купили сет вересня. Авокадо ГНИЛЕ (2 та 3 фото), нарізано криво (фото 1 та 5), начинки майже немає (4 фото). Єдина позиція, яка ще має право на існування це теплий рол. В супі з креветкою було 3 креветки (всі три погано прочищені від кишок, одна взагалі у панцері). В супі з вугрем ОДИН дуже маленький шматочок вугра.
-
Ivan Pushechnikov (Kyiv) ★★★★★
Суші - це не найдешевший варіант для обіду, але я досить добре і смачно тут пообідав витативши менше ніж 200 грн.
-
ОЛЯ Миколаец ★★★★★
Дякую за смачні роли, та швидку доставку
-
Максим Курган ★★★☆☆
Один раз попались погані
-
pro sto ★☆☆☆☆
Жесть. Замовили тут Баланс Бокс, всі інгредієнти салату напівспорчені. Половина горіхів взагалі не очищені і з цвіллю. Як таке можна взагалі продавати??? Брали в інших точках і такого жодного разу не було. Однозначно не рекомендую
-
Al Fuchs ★★★★★
Дуже класна мережа доставки сушi - регулярно замовляємо тут i жодного разу не пошкодували. Єдиний мIнус - немає можливостi оплати карткою кур'єру, а так все супер!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Суші Вок?
Суші Вок знаходиться за адресою вулиця Олени Теліги, 15, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Суші Вок?
Зв'язатися з Суші Вок можна за номером телефону +38 (044) 222-03-33
Як можна дістатися до Суші Вок?
Дістатися до Суші Вок можна за посиланням