Відгуки

  1. Shy Rebel ★★★★★

    Нічний касир Катерина чудова, від неї кожен візит отримую відмінний сервіс, тож захочу найчастіше саме ввечері!)

  2. Kateryna ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування в цьому магазині, недоброзичливе ставлення з боку касирки, вона подивилася на мою подругу і сказала «господи» про її зовнішній вигляд. Я розумію що у всіх бувають важкі дні, але це жахливо, в додаток до цього у неї був день народження. 1 бал.

  3. Костя Стрижков ★☆☆☆☆

    Відвідавши цей магазин, я залишився вкрай розчарованим. Охоронець сидів, поклавши ногу на ногу, і грав у телефон, абсолютно не звертаючи уваги на те, що відбувається навколо. Така поведінка створює враження, що він не розуміє, що таке професіоналізм та вихованість. Але найнеприємніше — це спілкування з касиром. Вираз її обличчя був таким, ніби я увiрвався до неї додому і вимагаю уваги. Я розумію, що у всіх можуть бути важкі дні, але трохи ввічливості та доброзичливості щодо покупців не завадило б. Це просто жахливе обслуговування. Якщо ви хочете відчути себе небажаним гостем, вам сюди. Магазин "Гурман" залишає тільки неприємні враження.

  1. Ирина К. ★★★★☆

    Трошки дорогувато, але персонал привітний.

  2. Андрей Темнов ★★★★★

    Біля цього Магазину є шаурма, не беріть її там, г * вно рідкісне !!! Я погано себе почував після з'їденого продукту.

  3. Анна Казанна ★☆☆☆☆

    Таке відчуття, що на роботу в цей магазин набирають тих, кого навіть на Привоз не візьмуть (мова йде про більшу частину касирів). Такого відвертого хамства, як від касира Ступницький, я ще не зустрічала ні в одному магазині: відмовилася показувати асортимент батарейок; на питання про те, чому вона проводить карту «Приватбанк» через термінал банку «Південний», якщо магазин бере участь в програмі «Бонус плюс», коли поруч стоїть термінал «Приватбанку», відповіла хамським тоном: «Тому що мені так зручно», слідом ще почала грубіянити.

  1. Багиня Багиня ★★☆☆☆

    Продукція дорожча щодо інших супермаркетів. Часто несвіжа. Продавці ліниві та грубі. Каса завжди працює одна. І при цьому касир може встати і без слів піти, не обслуживши.

  2. Даниил Луговых ★☆☆☆☆

    Сьогодні хороший супермаркет - це не лише ціни та асортимент. Однак тут і те, й інше у занепадницькому положенні. За будинком ніхто не доглядає. Біля магазину регулярно збираються бомжі та алкоголіки. Тому тільки 1

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Гурман?

Гурман знаходиться за адресою Базарная, 80, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Гурман?

Зв'язатися з Гурман можна за номером телефону +38 (048) 737-55-40

Як можна дістатися до Гурман?

Дістатися до Гурман можна за посиланням

Advertisements