Замовляли курячий бульйон, том’ям, тірамісу та пиріжок із м’ясом. Загалом усе сподобалося: страви принесли доволі швидко, і на смак вони були смачні. Єдине зауваження — чистота столу. Він був дуже липкий , і навіть після того, як ми протерли його вологими серветками(які були чорними), ситуація не змінилася. Це трохи зіпсувало враження від комфортності перебування. Усе інше — добре. Сподіваюся, заклад зверне увагу на цей момент.
Фотогалерея
Відгуки
-
Minamo Sakuta ★★★★☆
-
Шкорина Єва ★★★★★
Чудовий заклад, обслуговування на вищому рівні як і їжа. Нас обслуговувала чудова офіціантка Поліна, нарахуйте їй премію обовʼязково, чарівна дівчина
-
Iryna Klimchuk ★★★★★
Були сьогодні з мамою в ресторані на Олімпійській. Замовили рол Філадельфія з лососем та тунцем і рол Торі макі. Якість чудова, свіжі, смачні, великого розміру. Дякуємо пані Катерині за уважність та доброзичливість.
-
Nadiia MyltiK ★★☆☆☆
Просто неймовірне розчарування...Очікування/реальність. Дуже захотілось цього Місо супу з лососем,тофу та водорослями...Принесли юшку з 1 малим шматочком риби, і супермінімалістичними кубиками тофу, водорослей майже не видно... Суп вроді найдорожчий з меню)) Враховуючи що я була голодна, дуже хотіла цей суп, і на додачу вагітна- то уявіть степінь розчарування...2 зірки просто за смак тієї юшки, і милу дівчинку офіціантку...
-
Siiigma ★★☆☆☆
Були вчора. Офіціант не знає меню. Замовляли ланчі, нас було троє і мені першій принесли суп. Десять хвилин чекали інші страви. Суп був не тільки в мене - але принесли тільки мені. Все ж таки коли приходиш в заклад, пообідати разом - то хочеться разом і їсти. Офіціант не продублявав замовлення, забув принести дві позиції. Нагадали - принесли. Потім 15 хвилин чекали каву і чай. Загалом їжа так собі, в меню не вказано що суп гострий. Роли були ніякі, в середині був дуже твердий огірок чи то щось подібне( Розумію що при повній посадці, треба довше чекати страви, але персонал не справляється з кількостю гостей,можливо закладу потрібно більше персоналу? На столику є qr код де можна залишити відгук. Адміністратор зателефонувала десь через годину після мого відгука. І відразу почала розмову, не поцікавилась чи взагалі зручно розмовляти. Обіцяла передзвонити але так ніхто і не дзвонив.
-
Natali Tverdokhlibova ★★★★★
Євразія, бережіть своїх поварів, в них золоті руки. Філадельфія Максі - мій фаворит, просто божественний смак! Завжди багато лосося і найніжніший крем-сир. Не псують апетит навіть бухгалтери, чи хто там постійно звисає з клерків/керівництва на другому поверсі, розклавши купу паперу на весь стіл та гучно розмовляючи про телефону. Повари виправлять все!
-
Влада Кущ ★☆☆☆☆
Зіпсоване день народження та враження. Прийшли з подругами відзначити свято, але воно було зіпсоване некомпетентним персоналом. Заклад за адресою вул. В.Васильківська 88. Дівчина, що приймала замовлення, не підходила протягом довгого часу, не представилась та не привіталась ( у чеку ім’я було Світлана) переплутала кількість замовлених напоїв та не зауважила, що замовляли без льоду. Щодо їжі, дівчина принесла сет, який ми не замовляли, що геть не вміщається в голові, переплутати цілий сет. На прохання забрати непотрібний коктейль закотила очі під лоба і пішла. Потім намагалась обвинуватити мене, що я начебто мішала коктейль, який не замовляла. Щоб таких ситуацій не виникало, як правило, офіціант може повторити замовлення ще раз та узгодити його з відвідувачами. Дуже нахабна офіціантка. Дякую адміністраторові, який намагався врятувати настрій. Бажання відвідувати заклад зникло на довгий час. Бажаю вам змін!
-
Helga Kostykowich ★★★★★
Святкували День народження подруги... Смачно! Цікаво! Новітні пропозиції. Дуже смачні нові страви: локшина 4-сири - бомба! Десерт «Жизель» - неперевершено! Офіціант Аліна - мила, охайна, ненав’язлива, делікатна... Щиро дякуємо З приводу меню - виникла невеличка проблема (не вмикався Інтернет)... Дякувати Аліни - все вийшло! Але для тих,хто неспроможний підключитися, має сенс мати «паперовий дублікат». Ціни помірні. Обслуговування - пристойне. Було дуже добре!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Евразия?
Евразия знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 88, Київ, Україна, 03150
Який номер телефону Евразия?
Зв'язатися з Евразия можна за номером телефону +38 (044) 287-13-60
Як можна дістатися до Евразия?
Дістатися до Евразия можна за посиланням