Відгуки

  1. Людмила Волотівська ★★☆☆☆

    Сьогодні мала необачність спробувати суші на само виніс, чомусь вирішили спробувати саме в Mafia.Замовила сет на 999 грн. Чесно сказати задоволення ніякого не отримали , суші сухі, риба нарізана настільки тонко що світиться…одним словом це суцільний рис, де неде сир і груша…. А от риби майже нема від слова зовсім! Я розчарована, 8 РОКІВ не замовляла в Мафії , а це повелась…. Не раджу. Якщо хочете викинути кошти на вітер будь ласка, я вже ніколи не поведусь. Хочу звернутися до власників: ви самі взагалі пробували смачні суші? Сходіть в Сушия, їм рибу і худну або вже osama , ви будете здивовані чесно.

  2. I KOl ★★★★★

    Були як раз коли вимкнули світло, персонал зразу попередили, що можна замовити, їжа смачна. Коли не було світла, не має фонової музики.Одне засмутило, коли витерла стіл серветкою, стіл був брудний і це засмутило. Фото серветки також додаю

  3. ᴅɪᴀɴᴀ ᴠɪꜱʜɴᴇᴠꜱᴋᴀʏᴀ ★★★★★

    Дуже смачно, бізнес ланчі просто чудові, я задоволена на всі 100%, обслуговування теж чудове, дякую.

  1. Марічка Ковтун ★☆☆☆☆

    Загальне враження - повний НУЛЬ! Нікому не рекомендую даний заклад. Ніякої поваги до клієнтів. Обман і погана якість!

  2. Ірина Загородня ★★★☆☆

    Загальне враження - не погано, але не чудово. Офіціанти повільні Прохання витерти стіл - витерли, але додаю фото серветки якою витерли стіл ми відразу після офіціанта, невже не можна витерти зразу нормально ? Напої були готові, але їх довго не несли, брускети чекали більше 20ти хвилин. Ціни нормальні, на смак адекватно, але не дуже смачно. Довго чекати офіціанта, більше притензій до обслуговування, ніж до їжі, так як їжа за таку ціну - допустимо. Щоб на столі були серветки - треба пересісти або ж взяти їх з іншого столу, чому офіціанти не можуть їх просто принести ? Немає антисептиків на столах, не зважаючи на карантин і т.д., тереса надворі і хотілось би продезинфікувати руки.

  3. Svk ★★★☆☆

    Загалом непогано, але як би дівчата на барі мили руки перед тим як робити коктейлі -- було б чудово.

  1. Олексій Коломієць ★★☆☆☆

    Замовляли сет сіті стар з собою (15.08). Чесно, не сподобалось взагалі. Нікому. Дуже багато рису кругом, мало начинки, суші сухі і злипшіся..... Він Мафії очікували кращого, так як вас часто радили. Але більше замовлення не зроблю. Зірки ставлю персоналу, замовлення було готове вже через пів години. Плюс дівчина, що набирала стосовно підтвердження замовлення, була дуже клієнто орієнтовна і ввічлива. Дякую! Кухня -

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса MAFIA?

MAFIA знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 76, Київ, Україна, 02088

Який номер телефону MAFIA?

Зв'язатися з MAFIA можна за номером телефону +38 (067) 579-10-49

Як можна дістатися до MAFIA?

Дістатися до MAFIA можна за посиланням

Advertisements