Максимально епічно! Зробив замовлення (Nº 223072) за 2 дні до Св.Валенина. Прийшов на визначений час. Мало того що не попередили, що не встигають, так ще й чекати запропонували тривалий час! Всі плани святкового дня псу під хвіст...
Фотогалерея
Відгуки
-
Anton Braun ★☆☆☆☆
-
Оля Рак ★☆☆☆☆
Робила замовлення, час доставки був вказаний в 17:25 Ти паче курʼєр приїхав без банківського термінала, в замовлені було вказано «оплата картою курʼєру» Я взагалі мовчу про те якій це курʼєр був, на вид як «алкаш» Мені довелося чекати його на вулиці поки він поїде візьме банківський термінал щоб я змогла оплатити своє замовлення Забрала я свій заказ в 18:32 а обіцяли в 17:25 Ще в такому виді приїхали
-
Veronika Ishchenko ★☆☆☆☆
Вчора ввечері робила замовлення. Мало того, що воно запізнилось більш, ніж на годину, так ще й я зіткнулась з хамством від операторів кол центру. Також, ніхто не попередив, що доставка буде не курʼєром, а таксі. Щодо самого замовлення, поклали імбир, який був зіпсований, васабі взагалі толком не було (фото додаю). Самі роли були дуже кислі на смак, їх неможливо було їсти. Загалом, сервіс жах, і це не виняткова ситуація, останні замовлення завжди були проблемні. Вкотре переконалась, що ця доставка просто суцільний жах, починаючи від їжі і закінчуючи сервісом.
-
Олена ★☆☆☆☆
Вчора замовляла сет Гурман. Склалось відчуття, що на половину ролів просто не вистачило риби. Товщина деяких шматків риби була до 1 мм. Раніше регулярно замовляла в цьому місці, після вчорашнього більше не планую. Віддавати таке клієнту - це вже дно!
-
Анастасія ★★☆☆☆
Очікування і реальність... Замовили сет за 850 грн і отримали ось таке)) і ще "забули" покласти рол у подарунок
-
Katrin Reznikova ★★★★★
Дуже рада, що поруч із домівкою маю можливість смакувати смачну їжу з суші мастер. Завжди смачно та вчасно!
-
Elena Darmostuk ★★★★★
Замовляємо кілька разів на тиждень. Нам здається оптимальним співвідношення ціна-якість. Любимо і суші і Рис або пасту. Раніше були нюанси з потдержка і сервісом, останній рік все добре і оперативно реагують якщо проблеми виникають. Єдине засмучує, що поміняли акції сети понеділка і середи. Раніше були краще)
-
Lada Persikova ★★☆☆☆
Замовлення 154722. Вирішили спробувати зробити замовлення в новому ресторані (раніше замовляли на Сверстюка, 4). В процесі вживання, помітили що роли на смак гірше, ніж зазвичай (спочатку не надали значення) і по наповненню помітно відрізняється від фото на сайті (розумію, що 100% подібності з сайтом не буде). Погано, що залишилися ролів недостатньо, щоб звірити вага (що обов'язково зроблю наступного разу). Приємно, що дали знижку 20% на наступне замовлення, але якщо цей ресторан і далі буде так працювати, ніяка знижка не допоможе. Для фото спеціально самі невдалі шматочки не вибирали.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sushi Master?
Sushi Master знаходиться за адресою вулиця Андрія Аболмасова, 7, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Sushi Master?
Зв'язатися з Sushi Master можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33
Як можна дістатися до Sushi Master?
Дістатися до Sushi Master можна за посиланням