Вітаю. Обікрали замовлення і просто не поклали 2 роли 4 замість 6 перед цим запізнилися на 40 хв. Довелось телефонувати і сперечатись. Пообіцяли довести роли. Через годину після звінка на гарячу лінію відповідь ще 30 хвилин бо курьер на велосипеді. Весь день на смарку. Були постійними клієнтами. Але якщо вам начхати на сервіс то доведеться напевно прощатись. Нажаль якість франшизи з часом радикально погіршилася
Фотогалерея
Відгуки
-
Andrey Okhrimets ★☆☆☆☆
-
Вікторія ★☆☆☆☆
ПРОСТО ЖАХ ! Сто разів подумайте перед тим як замовляти щось тут ! Ми замовляли в неділю суші , курʼєр доставив нам не наше замовлення, на наступний день нам запропонували в якості вибачення безкоштовно вже наше замовлення. Після вживання суш через кілька годин в мене зʼявились симптоми отруєння: діарея , сильний біль у животі , температура 38 і 5, сильна слабкість , а в чоловіка в наступні дні болів шлунок і була тошнота , мені довелось звернутись в лікарню, де в мене підтвердили отруєння і призначили пити велику кількість ліків !!! Лікуюсь до сих пір!!! Не рекомендую заклад!!! Робіть висновки перш, ніж щось замовляти в них ! Залишаю відгуки рідко, але тут просто МУШУ залишити, щоб застерегти інших !!!
-
Мирослава Білокур ★★☆☆☆
Раніше користувалась цією мережею суш, і наче все добре, вирішили знову звернутися. Звечора зробила перед замовлення, змінились плани, подзвонила оператору змінили час, зранку оператор ще раз подзвонив , все узгодили, прийшла на локацію забирати замовлення, а в них стоїть незмінений час, і ніхто ще готував, сказали почекати 15-20хв, після декількох раз пояснень що двома операторами було змінено час і все узгоджено. В результаті чекала 40 хв, ніхто не вибачився. Настрій зіпсований, плани прийшлось міняти. А по факту суші на свої кошти виглядають нормально, да мало риби, деякі розвалились, мало імбиру та васабі, але стороннього запаху не було і дякую Шкода(
-
Андрей Верховцев ★★★★★
Спробував роли з цього Суші Майстра та захопився - зроблено так, що їси та мружишся від задоволення. Це не роли, це казка та задоволення для мене, як виявилося. Дякую за подаровану радість!
-
Екатерина Барабаш ★★★☆☆
Зручно, що заклад в трц. Швидко готують, широка лінійка. В цілому смачно. Проції маленькі. На замовлення 2 ролів дали ; один!! соус, один!!! васабі, і 3 листочка імбиря. Соуса не вистачило, попросила додаток, на питання -" я купила 2 роли, як правило до 2 ролів ідуть 2 соуси. Чому маю купувати?" Сказали що у них на 2 порції ролів іде одна порція соуса. На питання "якби я не сама була а вдвох на 2 роли дали також 1 соус?" Не відповіли. Зняла 2 зірки за відкрите жлобство. Для відвідувачів можна соус зробити не порціями щоб люди могли додати при потребі.
-
Елена Бондарчук ★★★★★
Ресторан знаю вже досить давно. Подобається, тут робити замовлення, адже служба доставки працює цілком добре. Також подобається, що роли за якістю відмінні, дуже смачні і соковиті.
-
Олександр Сімаков ★★★☆☆
Замовляв сьогодні сет філадельфія максі (самовиніс), чек на фото. По часу попередньо 20хв, по факту 40 (ролі не грає я нікуди не спішив, але тримайте наувазі). По самому продукту багато рису і мало начинки. На фото де палички я знайшов три "ролки" НАЧИНЕНІ ЧИСТО ОГІРКОМ хоча інші були з рибою, далі в цьому сеті ще 6 "огіркових ролків"(просто рис з огірком завернутий) для чого хз. Можливо я неуважно прочитав і це огіркові роли)) Сьогодні чомусь так співпало, що місце де я беру завжди зачинено (гугл не пропускає по типу рекламу іншого закладу, але я дам підказку бульвар праці 7, по ціні там дорожче ~ 50грн) і я взяв тут. Заключення 3 зірки, перша за привітний персонал, друга по закладу (мінімалізм, акуратно та чисто) і третя за старання сушиста. Якщо сильно голодні тоді да, а якщо хотіли б отримати гастрономічне задоволення - ні.
-
Диана Калинина ★★★★★
Єдиний нормальний ресторан в нашому мiстi. Роли тут готують нормальні, вони досить великі, дуже смачні. Служба доставки працює відмінно. За асортиментом теж порядок, за цим рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sushi Master?
Sushi Master знаходиться за адресою просп. Леоніда Каденюка, 5/2, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Sushi Master?
Зв'язатися з Sushi Master можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33
Як можна дістатися до Sushi Master?
Дістатися до Sushi Master можна за посиланням