Відгуки

  1. natasha kudina ★☆☆☆☆

    Доставка з затримкою. Сет жахливий. Мало того що всі суші різної форми, так ще й без начинки. А після нашого звернення з фото- доказам, зателефонували і спитали:" Так що вас не влаштовує!?" Sushu Master, ви серйозно?! Не бачите, що може не влаштовувати ваших клієнтів?!

  2. Тетяна Гладка ★☆☆☆☆

    Ви зіпсували моє попереднє враження про Sushi Master. Найгірше замовлення у моєму житті! Рис кислий, курка зіпсована, огірки не свіжі. Сет за 650 грн — повний обман: кілька шматочків риби, решта крабові палички та кисла курка. Усе довелося викинути бо таке їсти не можливо. Втрачені гроші й зіпсований настрій. Тепер зрозуміло, чому у вас немає столиків — таку їжу на місці одразу б повернули. Сюди більше ніколи!

  3. Катя Неймеш ★★★☆☆

    Замовили доставку через глово. Завітряна риба, кінці ролів не обрізані, та й порізан сам рол не рівно, рис також був не такий як має бути, наче постояв пару годин не накритий

  1. Artem Grinchenko ★★☆☆☆

    Замовляли суші з доставкою,прийшли так звані «жопки» від суш.Суші несмачні,запах від риби дуже неприємний,суші розвалюються.Написали на офіційну сторінку в інстаграмі,нам передзвонили і замість повернення коштів-запропонували рол у подарунок))))Мені здається,що після таких ролів це недоречно пропонувати.

  2. Олена Біленька ★★★☆☆

    Щоб отримати задоволення то роли не дотягують за смаком. Їсти можна, ціна більш - менш доступна. З мінусів розпадаються ще до мокання в соус, буває сируватий рис. З плюсів, замовлення готове на обраний час і є доставка. Також, не розумію чому кладуть зелене авокадо, яке хрустить як огірок і не має смаку і навіщо кладуть в роли помідори і перець, смак виходить дуже дивний, але це моє суб'єктивне враження. Але, якщо несподівано прийшли гості, або лінь готувати то як варіант.

  3. Вікторія ★★★★☆

    Замовляла вперше і отримала обіцяні роли в подарунок. Всі смачні. В двух коробках був не свіжий імбир змішаний зі свіжим. Роли були дуже нерівно порізані,не всі,деякі,а ті що з тунцем,поклали обрізки,а не цілий шматочок. Загальне враження ,все одно ,не зіпсоване. Хоча ,хотілось би щоб таких мінусів не було,хоч вони і незначні.Все гарно запаковано. Доставка вчасна,кур'єр приємний,дякую. Попередньо телефонувала,були деякі питання,вічливо і зрозуміло відповіли,дякую.

  1. Olexiy Nosivets ★★★☆☆

    Поки що ставлю три зірки: у рисі мало рисового оцту і доставка запізнилася на 15 хвилин (хоча мій дім в 100 метрах від закладу). З плюсів - непогана подача, з увагою все розкладене, смачно. Спілкуються українською, що максимально приваблює. Буду замовляти ще.

  2. Anton Korotenko ★☆☆☆☆

    Замовили доставку суші 07.03 на наступний день, на 19:05. На обранний час доставка не приїхала. Ми почали телефонувати на лінію, але відповіді не отримали. Кур'єр зателефонував після 20 години, що він скоро буде їхати, але в цей час ми самі вже забрали замовлення в іншому місці. Навіщо робити предзамовлення, якщо Ви не можете його виконати?! Навіть не попереджаєте, що у Вас затримка! Люди мають чекати невідомо скільки? В усіх свої справи, а без попередження про затримку невідомо, чи приїде замовлення, чи обирати інший заклад, де точно треба буде чекати довго, тож клієнти залишаться голодними. Після дзвінка кур'єра ми нарешті зв'язалися зі службою підтримки. Нам сказали, що багато замовлень та не встигають, так не приймайте тоді замовлень, яких не можете вчасно виконати!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi Master Київ?

Sushi Master Київ знаходиться за адресою Харківське шосе, 158, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Sushi Master Київ?

Зв'язатися з Sushi Master Київ можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33

Як можна дістатися до Sushi Master Київ?

Дістатися до Sushi Master Київ можна за посиланням

Advertisements