Не можливо узнать достовірну інформацію. Телефони не відповідають. А ті що відповідають, прикріплені до інших регіонів і не можливо отримати інформацію по нарахування.
Фотогалерея
Відгуки
-
Наталья Денисенко ★☆☆☆☆
-
Олена Патрушева ★☆☆☆☆
Уроди. Нараховують неіснуючі борги. По адресі не проживаємо 3 роки. Оплатили 1900 за транзит, на слідуючий день борг зріс до 2000. Думаю що треба вирішувати через Київ і суд.
-
Natalia Tkachova ★☆☆☆☆
Якби було можливо поставила би 0 зірок. Хоча і 0 забагато. 1. Якщо не внесли показники лічильника онлайн на протязі 5 днів (1-5 числа кожного місяця) Їх система нараховує максимум. Якщо наступного місяця внести показники вчасно - їх система рахує знову рандомний максимум. Показники в платіжках ігноруються зовсім. 2. Навіть якщо прийде спеціаліст одесагазу планово перевірити показники - це НІЯК не вплине на корегування правильності даних у системі. 3. Заявки залишені на сайті на корегування даних ігноруються! Необхідно самому зателефонувати в одесагаз, записатися на прийом та залишити заявку на корегування даних! 4. Майже неможливо додзвонитися. 5. Якщо вам відповіли на дзвінок, 5 разів перепитали чи точно прийдете і навіть записали на прийом, не факт, що вас там хтось чекає. Вас просто немає в списках! 6. На один і той самий час записують одночасно 3-х клієнтів!!! Не рахуючи тих кому сказали, що записали, але в списи не додали! 7. Прийом всіх клієнтів відбувається однією людиною у коридорі!!! 8. Купа пенсіонерів у черзі, які не користуються інтернетом, та мають десятки навіть сотні тисяч фейкового боргу!!! Кому кожного дня телефонує бот з повідомленням про борг та погрозами перекрити газ! Бот, насправді, телефонує всім, кому з якихось причин нарахували борг. 9. Навіть якщо вашу заявку прийняли та скоригували дані у кабінеті одесегазу, який відповідає ЛИШЕ ЗА ТРАНСПОРТУВАННЯ газу, це не значить, що ці дані потраплять до постачальника газу (наприклад, до Нафтогазу) тому продовжуємо бути боржниками та отримувати листи, смс та дзвінки про борг і погрози відрізати газ. 10. Для візиту потрібно принести купу персональних документів, виписок, довідок та копій прав власності.
-
Serge Honcharenko ★☆☆☆☆
Хочу висловити своє незадоволення роботою АТ «Одесагаз». Зіткнувся з наступними проблемами: Несвоєчасне реагування на заявки. Звернення через офіційні канали (гаряча лінія, сайт) залишаються без відповіді тижнями. Неввічливе ставлення персоналу. У розмовах відчувається байдуже ставлення, консультації поверхневі або взагалі відсутні. Надмірна бюрократія. Для оформлення найпростіших документів або дозволів доводиться проходити безліч етапів, що затягує процес на тижні.
-
Владимир Гре ★☆☆☆☆
Одессгаз компанія катороя на Одарія 1, директор його В.О Герасименко, байдуже ставляться до клієнта, не дає встановити той лічильник який хочете ви, наприклад роторний місце мембранного (г). На вимоги встановити щетчік дати розцінки не дають, кажуть типо засекречено, тим самим порушуючи наші права І наприклад ви хочете поставити новатор G6 РЛ місце G 2,5 РЛ і його не дадуть його встановити. Вам не дадуть і його встановити його тим самим порушуючи ваші права.Дадут підписати договір вигідний для них а не для вас, де завантажать грошей з вас відколка вони захочуть на газ, тим самим порушують наші права. Однією зірки навіть не заслуговують. Вони звикли порушувати закон а не йти точки закону, додатковий Одессгаз викуплений приватною компанією, Одессгаз не державний ....
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса одессгаз?
одессгаз знаходиться за адресою вулиця Одарія, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Як можна дістатися до одессгаз?
Дістатися до одессгаз можна за посиланням