Щиро дякую працівникам закладу за організацію чудового свята для мого внука на 17 років яке відбулося 23 червня. Дуже красиво з добротою від щирого серця було вітання. Всім дуже сподобалося. Спасибі що приносите радість тепло і душевний спокій в кожну домівку особливо в цей нелегкий для всіх час. Мирного неба всім . Обов'язково буду рекомендувати ваші послуги тим хто хоче порадувати своїх близьких
Фотогалерея
Відгуки
-
RaduGKo ★★★★★
-
Natalya Shurduk ★★★★★
Хочу подякувати організації "Фієста" за емоції, шалену енергетику, драйв, палаючі очі своєї дитини! Це - найкраща організація! Особливо хочу відмітити, що програма мала свою сюжетну лінію, тематичний реквізит (а не просто патанцювали і пробігали в тунелі). Навіть нам-дорослим, було цікаво. Дякую за вашу працю! За професіоналізм вашого аніматора! Тепер тільки з вами!
-
Денис ★★★★★
Дуже дякуємо за чудове свято . Все як завжди на найвищому рівні !!
-
марина chayca ★☆☆☆☆
Якщо Ви любите свою дитину, чи не вибирайте аніматорів від компанії Fiesta-prazdnik. ДИТИНА ТЕПЕР на все життя запам'ятав СВІЙ ЗІПСОВАНИЙ СВЯТО, СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІД аніматори Fiesta-prazdnik. Як компанія, яка спеціалізується на дитячих святах, може наймати подібних людей? А тепер більш докладно. Замовили аніматорів за два тижні. Зробили передоплату. Дитині виповнилося 10 років. Гарне кафе, прийшли друзі дитини, чекаємо аніматорів на 15 годин. В цей час в Одесі пішов сильний дощ. Аніматори передзвонили, сказали що затримуються, всюди пробки. Ми відповіли, що розуміємо і будемо чекати. Приїхали Аніматори 15:45. Від їх машини до кафе чотири метри. Але через дощу утворився струмок шириною в 1-2 метра між машиною і кафе. Дощ вже припинився, але вода ще стікала. Аніматори говорять, ми ще посидимо в машині 10 хвилин, ми не хочемо намочити ноги переходячи через цей струмок і у нас реквізит. Ми їм говоримо, добре, ми почекаємо. Через 10 хвилин, тато дитини знайшов велику вантажну тачку. Під'їхав з нею до машини і каже, давайте сюди реквізит і ходімо. Всі діти вас чекають. Аніматорів було двоє. Один каже, що я не піду, я не хочу замочити кросівки. Папа дитини став з ним лаятися, запропонував віднести його ці два метри на руках. А як би Ви зреагували б ???? Коли варто сорокарічний чолов'яга і каже, що він відмовляється перейти калюжу, тому анімації не буде! Тоді підійшла мама дитини, мало цього підбігли діти. УВАГА!!! І мама і всі діти просто перестрибнули через цей струмочок, який став зовсім невеликим. Вода була на знову УВАГА на глибину 1-2 см !!!!!!!! І тут ці "чудові" аніматори говорять, що вони вже все одно не встигають, у них інше замовлення !!!!!! ТІЛЬКИ УЯВІТЬ СЕБЕ ЦЮ КАРТИНУ. Навколо машини стоять діти, мама дитини майже на колінах благає провести хоч 30-ти хвилинну програму. ЦЕ БУВ какойто ТРЕШ !!!!! Аніматори розвертається і їде !!!!!!!! Я не можу передати як була засмучена десятирічна іменинниця. Ми дзвонили в компанію. Але навіть їх керівництво нічого не зробило. Перед нами звичайно вибачилися, сказали що їх звільнять, і обіцяли прислати в цей же день інших або навіть на наступний день інших безкоштовно. Але ніхто з гостей, вже не хотів чекати. Всі були вражені, незадоволені, засмучені і стали розходитися. А запрошувати аніматорів на наступний день, навіть безкоштовних, куди ?????? Ще раз замовити кафе, або додому в квартиру ???????? Це ж так просто - можна було два кульки одягнути на свої дорогоцінні кросівки, що б з не забруднити або замочити. Йти треба було, повторюю 1-2 метра. Мало цього, ми чекали дівчину аніматора і хлопця, а приїхали двоє чоловіків, які просто знищили наше свято!
-
Natali Kuchanskaya ★★★★★
Величезна подяка хлопцям за наш дитячий ДР. Всі отримали величезне задоволення !!!! Молодці. Спасибі величезне, залишилися дуже задоволені і дорослі, і діти. Супер.
-
никита босый ★★★★★
Дякую за дитячий день народження! Ви найкращі аніматори в Одесі
-
Nekit Games ★★★★★
Дуже круті аніматори в Одесі
-
Lena Erofeeva (Leska) ★★★★★
Круті аніматори, з ними дітям завжди весело і цікаво, дуже класні програми і костюми.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фиеста?
Фиеста знаходиться за адресою вул. Владислава Бувалкіна, 71, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Фиеста?
Зв'язатися з Фиеста можна за номером телефону +38 (063) 054-55-89
Як можна дістатися до Фиеста?
Дістатися до Фиеста можна за посиланням