Відгуки

  1. Наталія Бортнічук ★☆☆☆☆

    Декілька разів відвідували заклад, бувало по різному, але завжди даєш шанс на виправлення. Ось і цього разу вирішили замовити бенкет. Бронь нам поставила алмін без проблем, скинула фото меню. Контакт і чемна дівчина. Було легке непорозуміння через локацію, але замовлення прийняли і в момент несення застави часткової нам кажуть, вибачте, але директор нас не попередив і забронював для когось це приміщення на бенкет. Тобто ми йдемо гуляти собі бо в них срач і між собою немає контакту і порядку в роботу. Тому будьте готові, що ви можете замовити, прийти і не посидіти бо в директора є право відмовити через свою забудькуватість.

  2. Ірина Бабич ★★★★★

    Було чудове місце. Ходили із задоволенням. Замовили доставку "Цезар з лососем" - привезди стухшу рибу в салаті. Окей. Знаємо Ігоря, хороша Людина. Все буває, десь не догледіли. Пртйшли в заклад. Дали 2й шанс. Замовлення зробили о 19:00,отримали о 20:40 : піца,картопля по домашньому,салати. Це жах. 19.04 зайшли випити шампанського о 20:30. Розумію,свято,нас не чекають, але стоячи на сходах з під лоба : мт працюємо,але кухні немає. Шановна офіціант ,Ви на роботі - виконуйте свої посадові обов'язки.

  3. маруся мрш ★★★☆☆

    Піци суховаті, фокача та феттуччіні ні про що, поїсти та наїстися можна, посмакувати вийде навряд чи. Проте з плюсів те, що чекали на страви недовго.

  1. Dariia ★★☆☆☆

    Замовили піцу Прошутто, привезли зовсім не те, на що розраховували. На фото з сайту (додала скріншот) піца йде з томатами та руколою. По факту приїхала піца з капустою! Смак жахливий, їсти неможливо. Запах і смак вареної капусти. Якщо закінчилися інгредієнти, то просто попередьте клієнта по телефону, а не заміняйте на власний розсуд, вийшло просто жахливо!

  2. Анна Данихно ★★☆☆☆

    Замовляли суші. "Каліфорнія в ікрі з лососем" просто вбили. Офіціантка не повідомила, що вони будуть виглядати зовсім інакше, та навіть не вибачилася, коли принесла. У складі мало б бути авокадо, але там був лише огірок. Гірших я ще не куштувала. Соєвий соус був дуже розведений водою. Майже без запаху та смаку. Очікування & реальність на фото. Також, офіціантка не повідомила перед замовленням, що не можна буде розраховуватися карткою. Просто поставила перед фактом, коли ми попросили принести рахунок. Збирали гроші з усіх кишень. Не рекомендую відвідувати. Лише якщо захочете дешевої випивки.

  3. Irene Shapran ★★★★★

    Смачно готують і літня площадка в них симпатична:)

  1. Sergey Sviridenko ★★★★☆

    Кафе в цілому не погане. Але за декілька років зовсім нічого не змінилось. Персонал трішки храмовий, коли щось йде не по плану. Я б сказав, що треба розвиватись і робити акцент на клієнтоооінтованість. В цілому не погано. Свіже пиво, та не погана піца.

  2. Оля Стадниченко ★★★★☆

    Хороше обслуговування, і хороший настрій залишився у мене після

  3. Andriy P. Voloshko ★★★★★

    Піца смачна у них

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Капоне?

Капоне знаходиться за адресою 5, вулиця Машинобудівників, Вишневе, Київська область, Україна, 08132

Який номер телефону Капоне?

Зв'язатися з Капоне можна за номером телефону +38 (096) 764-99-77

Як можна дістатися до Капоне?

Дістатися до Капоне можна за посиланням

Advertisements