Замовлення 881684 Все почалося з доставки, виявляється курʼєр не вміє користуватися google maps на якій чітко видно галочку на будинку і він світиться червоним як можна не знайти. Потім він приїхав і звонить каже я тут і який у вас підʼїзд я сказав і він кинув трубку , проходить хв 4 дзвонить питає так ви виходите ? Я кажу я ж вказував доставку на сайті там і будинок і номер квартири , домофон ще й на сайті залилишив коментар для курʼєра . Він каже мені нічого не сказали у мене доставка до падіка. Я ну ок і ще шукав його біля дома бо він сидів у машині і просто відкрив вікно віддав пакунок. За наглість курʼєра тут і 1 багато. Суши сухі але більш менш, настрою вже не було я був злий із-за курʼєра якого я шукав і лапші було по відчуттям пів кіло цибулі , на фото це вже частину цибулі була зʼїдена . Ніколи в житті не замовлейте тут нічого і всім буду радити уникати це місце !
Фотогалерея
Відгуки
-
Anton Miroshnikov ★☆☆☆☆
-
Мирослава Лисак ★☆☆☆☆
Роли жахливі. Думаю коментувати не потрібно, фото говорять самі за себе. Дякуємо за зіпсований вечір!
-
Ольга Зимарева ★☆☆☆☆
Найгірші роли що тільки можна замовити! Не їли. Подивились на їх вид і повернули їх назад. Це як взагалі можна таке людям продавати. Там мабуть працюють повари які ненавидять людей!
-
Дана Никитюк ★☆☆☆☆
Замовила суші. Дивіться який бонус плюс мені попався. Зараз сиджу і ледь стримую нудоту. Вперше такий досвід. Дуже неприємно і гидко. Окрім величезного в жирного таргана, обвітрений і дуже солоний лосось явно який проситься щоб його викинули. Категорично не раджу
-
Elena Vorobiova ★★★★★
Приємно, що можна присісти і поласувати в закладі. Є санвузол, столик, стільці. Суші свіжі і дуже смачні!
-
Татьяна Марченко ★☆☆☆☆
Замовляла раніше часто все супер було )Зараз просто ніщинська дічь (( самий рис начинки взагалі мало,краї ролів не обрізають ,просто Жесть ,чим далі тим гірше ,у цій канторі останній раз замовляла ,боюсь шо на наступний раз просто вже самий рис привезуть і все !!!
-
Ігор Шев ★★★★★
Зазвичай роблю замовлення через додаток. Завжди в перебігу 5 хвилин передзвонюють і підтверджують замовлення. Швидка доставка. Бувало звичайно, що кур'єр запізнювався на хвилин 15-20, але це поодинокі випадку. Роли смачні. Рис не сухий, якісний. Кісточки в рибі не траплялися. Імбиру, соєвого соусу і васабі не шкодують. Можу рекомендувати Суші Майстер))
-
Надежда Павленко ★★★★★
Доставка подобається, користуюся їй вже протягом довгого часу. Радує, що хоч десь відносяться до клієнтів з повагою. Мої улюблені набори - це володар перснiв і фірмовий. Суші неймовірно смачні. Не дивлячись на ціну, суші і роли якісні. Кісточки в рибі не попадають. Рис і риба хорошої якості. Принаймні мені доставляють не довше ніж години. Я рекомендую))
-
Gabriel Abramson ★★★★★
Я просто, шалено люблю суші і роли, але лише ті, які готують кухарі суші майстер. Вони не економлять ні на чому. Технології приготування дуже оригінальні і хороші. Я ще таких насичених ролів начинками, ніколи не пробувала, навіть в найдорожчих закладах. Я закохалася в ці роли з першого ролу) тепер у нас кожні вихідні проходять з великими сетами ось це річ))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sushi Master Київ?
Sushi Master Київ знаходиться за адресою вулиця Васильківська, 100-А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Sushi Master Київ?
Зв'язатися з Sushi Master Київ можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33
Як можна дістатися до Sushi Master Київ?
Дістатися до Sushi Master Київ можна за посиланням