Офіціантка не звертає увагу на відвідувачів, хоча зала майже порожня, потрібно самостійно підходити та кликати її. Замовлення чекали півтори години. На столах вчасно не прибирають, так що, якщо хочете щоб на вашому столі прибрали потрібно просити про це. Мохіто не замовляйте, це тільки одна назва від мохіто, лише лід та пару ,,жопок,, лайму, сказали що м’яти нема (коштує 105 гривень ). Принесли суші ,,запечений сет " 1000 грн, не рекомендую, принесли з підгорівшим сиром, в соєвому соусі у банці в якому принесли попався тарган.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олексій Ситник ★☆☆☆☆
-
Валерій Пазюра ★☆☆☆☆
О 12 ночі більш ніж пів години чекали 2 салати. При такій завантаженості не можна приготувати та подати швидше?!? До салату Цезар супер бекон у меню вказані напої у подарунок, які нам не принесли. Нас навіть не запитали хочемо ми їх чи ні. Офіціантка хамовито відповіла "ну все сами говорят хотят эти напитки или нет". Після цього все таки напої нам подали, але не охолодженні, а теплі. Також у коктейлі Лонг-айденд та Троянда-полуниця айленд не поклали лимон та апельсин, які входять до складу який вказаний в меню. Ми вже вдруге у вашому закладі на метро Олімпійська, але перший відгук, сповнений негативу, вирішили не писати і дали вашому закладу другий шанс. Але ви не виправдали очікувань.
-
Ілля Каленський ★★☆☆☆
Напишу про доставку з цього ресторану. Замовив страви, вказав тип оплати карткою кур'єру, мені набрав оператор, все підтвердив, через 10 хвилин набирає кур'єр і каже про те, що немає терміналів, і чи можу я оплатити готівкою або надіслати на картку, я одразу сказав, що мене жоден тип оплати не влаштовує. Запитав у кур'єра, чи можу я зараз оплатити онлайн, кур'єр (було чутно, як він у когось запитував) сказав, що це можливо, але потрібно набрати службу підтримки. Телефоную я у службу підтримки, пояснюю ситуацію, мені кажуть, зараз ми вам передзвонимо і все вирішимо. Проходить 25 хвилин і кур'єр повідомляє, що він вже під дверима. Оплачувати довелось переказом на картку. Набрав у службу підтримки, яка просто пообіцяла передати це керівництву і вибачилась за ситуацію. Взагалі перехотілось тут щось замовляти. Навіщо відправляєте кур'єра, знаючи, що клієнта не влаштовують типи оплати? Навіщо пишете той тип оплати на сайті, який буде недоступним? Навіщо оператор підтверджує замовлення з недоступним типом оплати? Чому підтримка не телефонує і я маю оплачувати незрозумілим переказом на картку? А якби банк заблокував би переказ і заморозив кошти? Не рекомендую замовляти доставку із типом оплати карткою кур'єру!
-
Dmytro Kryienty ★☆☆☆☆
Дуже довго обробляються замовлення. А на справді бармен філонить
-
Макс Федончук ★☆☆☆☆
Офіціанти хамлять і не вміють розмовляти з клієнтом, був там сьогодні зранку 27.08, ситуація наступна, підійшов молодий чоловік і почав погрожувати, я попросив викликати охорону, тільки з 3-го разу виклику охорони цього молодого чоловіка вивели з закладу. Попросив книгу скарг та пропозицій, офіціантка грубо ігнорувала, добився приблизно з 10 разу, чекав книгу 1 годину і 15 хвилин, після чого прийшла офіціантка і сказала мені :" Мужчина а что вы хотите там написать?", я сказав що це немає ніякого значення так як це моє право як споживача. Через 15 хвилин і ще одне прохання, я почув у свою сторону таку фразу : " Мужчина смотря на вас, я вообще сомневаюсь что вы можете что-то написать ", хоча я був у нормальному стані. Вже через півтори години після прохання надати мені цю книжку, з мого особистого прохання прийшла адміністратор закладу і сказала що такої книги у них взагалі немає, тому що наразі ці книги не є обов'язковими... Просто без коментарів. Ходив сюди 2 роки, більше не прийду.
-
Маріна Ляшенко ★☆☆☆☆
Просто жах, а не доставка, сьогодні своє замовлення чекали ДВІ З ПОЛОВИНОЮ ГОДИНИ, за умови, що максимальний час доставки був озвучений 1.20, відстань до назначеної адреси 1.3км, при цьому всьому до менеджерів не можна додзвонитись, номер доставщика не вказаний, піца приїхала холодна, тісто гливке і несмачне, взагалі про смак цієї "вишуканої смакоти" на сухому лаваші присипаної найдешевшими мисливськими ковбасками, яка коштує 299грн.фу-фу-фу, а ще бонусом був супер доставщик - Максим, який не вміє користуватись терміналом, з цим всім я ще чекала поки відбудеться дзвінок другу і консультація як вмикати і здійснювати оплату через термінал, чомусь мене менеджер попередив, що карантин, потрібно буде спуститись і забрати замовлення, а доставщика чомусь ні, бо він навіть не зміг маску вдягнути!!! ДОВГО-НЕ СМАЧНО-НЕ ДЕШЕВО, на мій відгук навряд хтось із адміністрації відреагує, але можливо відвідувачі передумають замовляти в цій мережі!
-
Anastasia Cheporniuk ★★★★☆
Були тут у будній день під час обіду: людей було не так і багато, але страви нам готували годину! Зрештою, подруга спізнилися на роботу, бо мала лише годину на обід.. це трохи зіпсувало враження про місце.. хоч салат був смачним)
-
Костянтин ★★★☆☆
Досить швидко обслуговують, піцца звичайна, нічого особливого взагалі, на смак не яскрава. Напої смачні та цікаві. Атмосфера дуже приємна, гарана музика і створюється чудовий настрій. Оновлюю відгук 19.12.2017: Замовили суші, обслуговування було досить повільне. Принесли суші і 4 напоя в подарунок. Суши були сирими, точніше рис був недоварений. Ми з товаришем поскаржились, менеджер вічливо вибачилась та не врахувала суші в рахунок, лише напої. Суші досить невеликі, але до сета йдуть напої у подарунок.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mister Cat?
Mister Cat знаходиться за адресою ТЦ "Олімпійський, вулиця Велика Васильківська, 72, 4 поверх, Київ, Україна, 03680
Який номер телефону Mister Cat?
Зв'язатися з Mister Cat можна за номером телефону +38 (063) 578-10-60
Як можна дістатися до Mister Cat?
Дістатися до Mister Cat можна за посиланням