Поділюсь своєю думкою . Перший раз вирішив піти туди з дівчиною спробувати тому що оцінка начебто хороша . Ми прийшли заказали стейк . Був дуже сильно пересолений , неможливо різати було його я на це витратив 15 хв . Багато сала прожилки … важко було жувати. Далі навіть не поцікавились як їжа чи сподобалась взагалі просто дали рахунок і все . Короче не задоволені . Ціна як в ресторані а все інше кафе звичайне .
Фотогалерея
Відгуки
-
EvaNGiLioN ОлД СкуЛ ★☆☆☆☆
-
olya wolya ★★★★★
Дуже класний заклад! Ми з друзями живемо поруч і просто обожнюємо його. Часто святкую там день народження. Інтер’єр ресторану гарний: є дитяча кімната, тераса, окрема зала для поціновувачів кальяну. Їжа завжди смачна, є авторські коктейлі. Персонал привітний, уважний і доброзичливий. У цьому закладі подобається все — від сніданків до затишних вечорів у колі друзів
-
Юлія Крісман ★★★★★
Солені сирники - відвал всього Дуже смачно, колись щось такого плану було в ідеалісті, але це ще смачніше. Вони не плавають в жирному соусі і тому смачні, а вони просто смачні і це топ. Не пересолені, відчувається смак самих сирників і підсмажені ідеально.
-
Anastasiia Kuchina ★★★★★
Миле та комфортне місце зі смачною їжею. Зі страв дуже сподобались міні чебуреки та шашлик. Ввічливий персонал, по проханю принесли додатково соус. Також сподобалось що страви подавали по декілька за раз, тому не було такого що хтось просто сидів і очікував. Єдиний мінус закладу, це те що він знаходиться у закритому ЖК, але прочитали що власники пропонують видавати пропуски, якщо є бажання.
-
Елена Овчинникова ★★★☆☆
Ціни в закладі високі і їх ще підняли , бо позавчора страви були по одній ціні, а зараз зайшла подивилась меню, ціни змінилися . На деякі позиції дійсно ціни завищені , а страви не відповідають заявленій вартості , на жаль ( На мою думку в цьому ресторані економлять на продуктах ! Замовили лаваш за рекомендацією офіціанта . По меню в описі і на фото (кому цікаво зайдіть на сайт подивіться, як всі страви оформлені, відфотографовані ) все красиво , начінки багато. Те що принесли нам : трохи сиру , помідорів тих і не видно , десь трохи маленькі кусочки і то … лаваш зроблений тяп - ляп , ото коли зранку сам готуєш собі сніданок , так і виходить . Картопля фрі ( замовляли длЯ дитини ) пересолена . В нормальних закладах , а це ж ресторан, подається з соусом . Тут замовляй окремо , кетчуп 45 грн ))))) Можливо не писала би відгук , якби не замовила «чілійські мідії у вершковому соусі» Ключове тут у вершковому соусі !!! )))) Мідії на смак смачні ! Але ж де той соус вершковий ? Страва подається з хрусткими грінками , як заявлено в меню . Але приносять 3 білих хлібчика ( батон) трохи підсмажили , навіть це і не грінки виходять. Звичайний багет і не який він не хрусткий. Але ж до чого той хліб , куди його мокати !? На дні і взагалі соусу , як кіт наплакав . Ляпнули трохи зверху натерли сиру і все . На фото в меню подача страви інакша звісно ! Не написала би якщо не було з чим зрівняти ! Куштувала в інших закладах , то небо і земля ! Тут соусу немає , хліб ніякий не хрусткий . Як ви собі уявляєте , їсти цю страву !? З‘їв мідію і заїв просто хлібом ? Офіціанту сказала , вона теж здивувалася, чому так, обіцяла побажання передати на кухню . На сьогодні ця страва коштує вже 305 грн … так ось вона не коштує цих грошей і такої подачі у Факторі голоду . Ще здивувало , що на столах немає крім серветок , нічого . Ні зубочисток , ні перцю , ні солі . Можливо для постійних, знайомих клієнтів з ЖК роблять все добре і все всіх влаштовує , люди ходять , бо близько під домом . Але ящо вибирати заклад на вечір , мабуть не прийшла би ще ( Обслуговування хороше . Дівчина -офіціант молодець, намагалася все швидко виносити. До неї питань немає . Ну , а кухня це мабуть окрема історія . Бажаю закладу змінюватися на краще і вдосконалюватися .
-
Barra Cudda ★★★★★
Як добре, що в нас поряд є такі класні місця для відпочинку! Смачно та затишно! Ми із друзями завітаємо ще не один раз!
-
Ігор Дегтярьов ★★★★★
Вечеряли тут. Все здорово, як кухня, так і робота офіціанта - затишно, смачно , вчасна подача блюд
-
Наталія Гладкова ★★★★★
Хороше місце, були другий раз. Замовляли шашлик і запечену з сиром та помідорами телятину. Останнє дуже смачне. Шашлик вже не осилили, нам із задоволенням спакували з собою) Офіціант привітний, страви принесли швидко (10-15 хв), хоча в залі був банкет.
-
Мария Чернешенко ★★★★★
Якісне місце. Тихо, чисто, смачно. Ціни ресторанні, але не дуже кусючі. Вбиральня чиста. Є кімната для дітей. Персонал коли ми захотіли відсісти на терасі від курців люб'язно допоміг нам переміститися без ноток незадоволення на обличчі.
-
Dilyara Striuk ★★★★★
Обожнюємо їх бургери! ☺️
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Faktor Golodu?
Faktor Golodu знаходиться за адресою проспект Героев Небесной Сотни, 18/1 Софиевская Борщаговка, Київ, Київська область, Україна, 08131
Який номер телефону Faktor Golodu?
Зв'язатися з Faktor Golodu можна за номером телефону +38 (095) 167-22-58
Як можна дістатися до Faktor Golodu?
Дістатися до Faktor Golodu можна за посиланням