Працівникі працюють п'яні. Підходять приймати замовлення - 20 хв,приносять його ще довше(бо вже забули що ви замовляли). Якщо замовите кальян, то будете пити воду. Сервіс нульовий. Безцінний час втрачений. Нікому не раджу до відвідування.
Фотогалерея
Відгуки
-
Карина Ковальчук ★☆☆☆☆
-
Влад Кругляк ★☆☆☆☆
Насилу найшли де. Більше години очікували наше замовлення суші. Хоча обіцяли 30 хв. Самообслуговування, поки не підійдеш не скажеш то ніхто і не замітить що ти є. Суші були не вкусні і пересолені
-
Наташа Тимко ★☆☆☆☆
Сервіс жахливий Адміністратор (керівник) зовсім не знає про правила ввічливості, груба, нахабна і не відповідальна Принесли сет суш не той що замовляли через годину при посадці 4-5 столів на весь заклад, сказали що принесли дорожчий і не той що потрібно після того як ми зїли уже половину, і сказали заплатити за дорожчий Ми відмовились платити адже сет зовсім не був схожий з тим що на малюнку, васабі і імбиру зовсім не було, і треба було попереджати одразу що це не той сет Залишили всю суму лише з поваги до офіціанта і його мізерної зп, але адмін жах, звільнити, вигнати і взагалі нехай іде чимсь іншим займається якщо не вміє спілкуватися і вирішувати конфліктні ситуації Після цієї ситуації більше ніколи не завітаємо, номер керівника який обіцяли через 15 хв так і не скинули Мережа закладів, слідкуйте за своїм персоналом це просто жах
-
Вадик PSIH ★☆☆☆☆
Замовили салат "Цезар Бекон" , ще такого салату я не бачив ніколи. Нікому не рекомендую даний заклад. Вино ігристе подали майже вуличної температури.
-
Вікторія Прохорович ★☆☆☆☆
Рис у ролах - сирий, риба - «підгулявша», коктейль - ядучо солодка рідина з долькою апельсина, шоти в чарках Nemiroff «З Новим Роком». В меню акція на шоти 1+1, в чеку - за повну вартість. Обслуговування виключно російською. Прийшла в свій День народження і отримала зіпсований настрій, їжу, яку неможливо їсти, коктейль, який не смачно пити. Погано в цьому закладі все. Зірочка за розташування поряд з домом.
-
Iryna Pylypiv ★☆☆☆☆
Більше не піду в цей заклад і нікому не рекомендую! Байдужий персонал, неможливо було докричатись до офіціантів, тільки після того як ми самі підходили до барної стійки на нас звертали увагу, всі офіціанти були зайняті своїми справами, нашу присутність в залі просто ігнорвали. Піца, яку нам винесли, була повністю підгорілою знизу, після того як ми поскаржились на це, нам її замінили, взагалі не рекомендую замовляти суші, вони були їстівними, але це єдиний позитивний момент( Практично всіх напоїв з барного меню не було, то не було рому для коктейлів, то не вистачало готівки щоб купити колу Жахливе місце
-
Катерина Черевко ★☆☆☆☆
Якщо коротко, то обслуговування жахливе. Зовсім не привітний персонал, не слідкують за столиками, неможливо докликатися до офіціанта, підходили самі щоб у нас нарешті прийняли замовлення та видали рахунок. Обслуговували без рукавиць, які зараз є необхідністю в кожному закладі, та навіть якщо без рукавиць, то всеодно офіціант винесла нам замовлення і поклала свої руки до кишень на сідницях, не дуже приємно таке бачити, особливо перед їжею. Більш того, обслуговування проводилося повністю російською мовою( хоча ми цього не просили), що є недопустимим з 16 січня 2021 року у зв'язку з набуттям чинності статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»,
-
Леся Цаль ★☆☆☆☆
Дивний запах, не привітний персонал. Замовила цезар з куркою...гіршого в житті не їла. Вино подають в келихах для шампанського. Ну в п'ятницю ввечері 3-4 столи сиділо, і не дивно. Нікому не раджу. Закладу потрібно все міняти з ніг до голови, щоб мати відвідувачів.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mister Cat?
Mister Cat знаходиться за адресою вулиця Василя Стуса, 35, Київ, Україна, 03142
Який номер телефону Mister Cat?
Зв'язатися з Mister Cat можна за номером телефону +38 (063) 031-22-56
Як можна дістатися до Mister Cat?
Дістатися до Mister Cat можна за посиланням