Відгуки

  1. Roman ★★★★★

    Їжа просто Бомба!! Було смачно!

  2. Гроудон Діалга ★☆☆☆☆

    Максимально поганий сервіс замовили доставку нам везли її протягом 1,30 години при тому що це фастфуд , причому вина курʼєра всього в 10 хвилинах все інше лежить на ресторані і вони навіть не запропонували нам нічого в якості вибачення, тому сервіс максимально поганий

  3. Кристина Скляр ★☆☆☆☆

    Перевіряйте чеки!!! Тортилья Мексикано на вивісці коштує 120 грн, в чек пробили 150 грн. На запитання чому так, касир просто дістала з каси 30 грн і віддала готівкою (хоча розрахунок був карткою) і сказала що не правильно щось пробила. Тобто вони тупо можуть змінити вартість прямо в касі! Це взагалі жесть

  1. Oleh Khavruk ★★☆☆☆

    Великі проблеми з персоналом. 1 працівник на весь зал... Можна просто не дочекатися

  2. Oleksandra Khyzhnyak ★★☆☆☆

    Стояла близько 20 хвилин. Моє замовлення прийняли, але про мене просто забули. Коли нарешті згадали – віддали замовлення без соусу, за який я заплатила. Дякую за витрачений час і 20 грн, що пішли на вітер. Також кілька днів тому бачила, як охоронець не впустив компанію на другий поверх тому, що у когось був тільки напій. Цей чоловік часто поводиться подібним чином, і через це стає неприємно перебувати в закладі.

  3. O Duka ★★★★★

    Чудовий заклад, до карантину працювала дитяча кімната, було дуже зручно. Зараз її закрили, але є великий дитячий майданчик біля входу, що робить це місце улюбленим для дітей. Меню чудове, як на мене в декілька разів краще популярних фаст фудів. Плюсом є те що можна до бургеру додавати перчик для гостроти. Я полюбляю гостру їжу тому мені це подобається. Рекомендую.

  1. Катерина Жукова ★★★★★

    Сьогодні з онучкою відвідали заклад Hesburger,що в Ірпені по в.Шевченка.Дуже сподобалось,приємна атмосфера закладу,смачна їжа.Дуже дякуємо касиру пані Аллі (красива блондиночка),не знаю прізвища,тому так,за швидке,якісне,професійне і привітне обслуговування.Бажаємо вам всього найкращого,а пані Аллі здоров'я і успіхів у роботі.

  2. albert Chalyy ★★★★★

    Вперше відвідав в Ірпені заклад цього світового бренду. По якості і смаку дуже схоже на Макдональдс. Хочу зазначити, що при подібній якості і смаку ціна на страви у скандінавському закладі значно нижча, що приваблює. Відмітив би, що картопля фрі навіть смачніша ніж у Маку, але по асортименту Hesburger поступається. По обслуговуванню-все теж поступається Маку:дуже повільно, персоналу замало, відчувається високий вік працівників. Вцілому сподобалося, всім раджу.

  3. Sergiy G ★☆☆☆☆

    Смачні "хесбургери", гарне місце. Але, як на мене, обслуговування трохи повільне. Оновллюю відгук, через рік. Сьогодні 23.01.2021. Моєму розчаруванню немає меж. Я порівнюю завжди цей фастфуд з Макдональдс на користь хесбургера, більшість моїх друзів почали надавати цьому закладу перевагу. Але.. не сьогодні. Це якесь знущання, я майже завжди купляю 2 види меню - барбекю або бекон. Але те що придбав сьогодні, не має нічого спільного з тим що купував раніше, від розміру, до наповнення і якості.

  1. Pavlo Marianov ★★★★★

    Смачно, швидко, приємно.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Hesburger?

Hesburger знаходиться за адресою вулиця Шевченка, 6, Ірпінь, Київська область, Україна, 08200

Який номер телефону Hesburger?

Зв'язатися з Hesburger можна за номером телефону +38 (098) 827-33-07

Як можна дістатися до Hesburger?

Дістатися до Hesburger можна за посиланням

Advertisements