Відгуки

  1. Ярослав Байда ★☆☆☆☆

    Повне розчарування. Піца вагою 700 г — це фактично тісто з сиром. На всю піцу 12 мікроскопічних шматочків ковбаси, які не мають жодного впливу на смак. Начинки критично мало, виглядає дешево й неякісно. Абсолютно не відповідає ні опису, ні ціні. Даремно витрачені гроші.

  2. input promotion ★☆☆☆☆

    Замовили половину тоні папероні, половину курка, фета, вʼялені томати,ю. Прийшла без вʼялених томатів

  3. Anton Zaika ★☆☆☆☆

    Відгук про замовлення 005311492. Оформили на сайті замовлення десь приблизно об 17:30, після чого передзвонив оператор для підтвердження, повідомивши що очікувати орієнтовно півтори години, на що ми погодилися. В результаті вийшло, що замовлення доставили в 20:00. Дві з половиною години! Сенс в цьому всьому був? Піца була вже холодною, і ця sorry карта, якби зовсім не перекриває це очікування. Не рекомендую користуватися сервісом.

  1. Владислав Костюк ★☆☆☆☆

    Зайшов у Domino’s Pizza взяти піцу з собою — і дуже пошкодував. Персонал абсолютно некомпетентний: ні касир, ні кухар не змогли відповісти, з чого складається тісто. Коли ж все-таки вирішили “дати відповідь”, просто збрехали. Складається враження, що самі не знають, чим годують людей. Шкода витраченого часу і компанію яка могла заробити грошей

  2. Vadym V ★★☆☆☆

    Повільно. Смачно, як це є нормою для Доміно. Українська мова для персоналу невідома, обслуговують російською. Натомість, вимагають "масочок"... Агов, прокиньтесь, може, давайте разом дотримуватись правил? Дуже і дуже шумно, нав'язлива негарна поп-музика, покликана заглушити шум не кухні. Хороше рішення, проте, посидіти зайвих 5 хвилин ц закладі НЕПРИЄМНО! UPD: Власник відповідає: "Напишіть нам на адресу..., зробити вибір" тощо. Який там вибір? За кого ви себе маєте? Кулінари 80-го левела? Ви продаєте хліб, ковбасу і сир, розігріті у пічці, вдесятеро дорожче, ніж в супермаркеті. І все. Нема доброзичливої атмосфери, то й нема, плакати ніхто не буде! Фастфуд - не те, за чим можна ганятись і терпіти абищо. Ні, то й ні, ніхто нікого не примушує, всі вільні!

  3. Тамара Антонюк ★★★☆☆

    Не дуже смачно, не дуже швидко. Як на мене то на трійку.

  1. Mehmet Palabıyık ★☆☆☆☆

    працівники служать з расистськими установками. Вони постійно турбують вас, дивлячись на вас ненависними очима, поки ви їсте. особливо касир на ім'я Даша робить це постійно ...

  2. Mfaksz ★★★★★

    Все смачно окрім кави кава не дуже.

  3. Юрий Гыкавый ★★★★★

    Дуже привітній персонал, піцца смачна, заказ принесли вчасно

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Domino's Pizza?

Domino's Pizza знаходиться за адресою вулиця Олеся Гончара, 62, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Domino's Pizza?

Зв'язатися з Domino's Pizza можна за номером телефону +38 (044) 222-11-11

Як можна дістатися до Domino's Pizza?

Дістатися до Domino's Pizza можна за посиланням

Advertisements