Відгуки

  1. Света Приходько ★★★★★

    Сирники с солоною карамеллю та маскарпоне це це щось неймовірне. Часто замовляємо тут доставку в офіс, завжди все свіже смачне і доставка практично миттєва.

  2. talii t ★★★★☆

    Бургери надзвичайно смачні, давно подібних не куштував. Є питання до гарніру - доставили за 10 хв, тобто швидко, картопля фрі була ще більш-менш, але не дуже, а запечена зовсім ніякою - мʼякою та вареною на смак.

  3. Julia Poltavska ★☆☆☆☆

    Не знаю, чому такий ажіотаж на цей ресторан, що не змогла замовити одразу через boltfood. В порції мало бути 3 деруни, поклали 2, напевно думали що я не помічу, але це була єдина тепла і свіжа страва із замовлення. Котлета по-київськи з пюре була холодна і таке враження, що вчорашня чи взагалі розморожена. Сирники теж були несвіжі і холодні. Крім того, накидають доплату до мінімального замовлення, якщо не замовиш на 200 грн, що взагалі дно. Крім того, поклали пластикові прибори, про які я не просила. В boltfood мені компенсували гроші, але таке обслуговування - просто дніще. Не треба хвалитись доставкою за 30 хв, якщо кладете несвіжі страви. І везли, доречі довше. Не рекомендую нікому.

  1. Julia Pl ★☆☆☆☆

    Не знаю, чому такий ажіотаж на цей ресторан, що не змогла замовити одразу через boltfood. В порції мало бути 3 деруни, поклали 2, напевно думали що я не помічу, але це була єдина тепла і свіжа страва із замовлення. Котлета по-київськи з пюре була холодна і таке враження, що вчорашня чи взагалі розморожена. Сирники теж були несвіжі і холодні. Крім того, накидають доплату до мінімального замовлення, якщо не замовиш на 200 грн, що взагалі дно. Крім того, поклали пластикові прибори, про які я не просила. В boltfood мені компенсували гроші, але таке обслуговування - просто дніще. Не треба хвалитись доставкою за 30 хв, якщо кладете несвіжі страви. І везли, доречі довше. Не рекомендую нікому.

  2. Alexander Smile ★☆☆☆☆

    Замовив доставку, м'ясо не промите після першого варіння + волосся. Дякую, наївся.

  3. Марія Кравченко ★★☆☆☆

    Одна страва в замовленні прокисла. Оператор ввічливо прийняла скаргу і вартість страви була компенсована. Але якщо ви не фанат харчових отруєнь, раджу не зв'язуватися з доставкою їжі, яка не слідкує за стандартами свіжості і якості.

  1. Анастасия Кузнецова ★★★★★

    Мне понравилось...смачно,як у дитинстві... особенно тортик вафельный)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса bafood?

bafood знаходиться за адресою вулиця Полковника Шутова, 16, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону bafood?

Зв'язатися з bafood можна за номером телефону +38 (044) 334-45-51

Як можна дістатися до bafood?

Дістатися до bafood можна за посиланням

Advertisements