Гарний парк і зоопарк. Відремонтована вхідна група і частина парку навколо входу відремонтована, тому виглядає сучасно і прикольно. Далі вглиб ще є над чим працювати. Але місце з великим потенціалом, багато різноманітних звірів, є багато сувенірних крамниць і колесо огляду з якого є гарний вид на телевежу. Є знижки для студентів, учнів і тд. Ціна за таке місце абсолютно помірна, локація відносно зручна, центр, від метро треба трохи пройтись, є паркінг
Фотогалерея
Відгуки
-
Mad_max ★★★★★
-
Andrii ★★★★☆
Київський зоопарк останніми роками дуже змінився на краще. Територія стала доглянутою, з’явилися нові вольєри, зелені зони, місця для відпочинку. Тварини виглядають доглянутими, а вольєри набагато просторіші, ніж раніше. Для дітей зоопарк справжня пригода: є дитячий майданчик, контактна ферма з кізочками й кроликами, багато цікавих локацій для фото. Влітку працюють фудкорти й кав’ярні, є де перекусити. Мінуси: у вихідні та святкові дні людей дуже багато, тому краще приходити вранці. Деякі куточки ще потребують реконструкції, а ціни на їжу всередині трохи завищені. Загалом Київський зоопарк — чудове місце для сімейного відпочинку та прогулянок на свіжому повітрі. Видно, що заклад розвивається, і з кожним роком стає цікавіше.
-
Данил (Danilaykus) ★★★★☆
Київський зоопарк Чудове місце! Попри війну, тут збереглися майже всі види тварин, хоча їх стало помітно менше. З огляду на теперішні обставини – вважаю, що зоопарк тримається просто відмінно. У деяких місцях вольєри були в поганому стані, і справді складалося враження, що тварини “поза волею”. Але подекуди – навпаки: величезні простори для окремих видів (качки та лебеді, ведмеді, слони) виглядали неймовірно. Офіційно зоопарк зачиняється о 17:00 і після цього нікого не впускають. Але якщо ти вже всередині – це не проблема. Ніхто не виганяє, можна ще спокійно прогулятися. Я, наприклад, залишився на пів години довше без жодних зауважень. Єдине, що мене засмутило – я так і не побачив капібар. Вони відпочивали. Було сумно. Зоопарк справді вразив. Рекомендую обов’язково завітати!
-
Daniella Stepashko ★★★★★
Нам дуже сподобалось в зоопарку)) так, людей багато, територія велика. Але + що в тварин великі вольєри і вони можуть почувати себе комфортно і спокійно на своїй території. В зоопарку було чисто. І видно, що у тварин прибирають декілька разів на день. З мінусів: харчування, яке є на території - це дорого, несмачно і не ситно, а також туалети - черга, брудно.
-
Ира Биличенко ★★★★☆
Приємно вражені парковкою зоопарку. Ціна, правда, трохи зависока, але місця є і в вихідний день. До того ж інвалідам парковка безкоштовно. Ввічливий персонал. Зручні з'їзди для прогулянок з дитячими та не тільки візочками. Є туалети. Чисті. В туалетах є пеленальні століки та туалети для людей з особливостями. Тепер щодо тварин. Нагодовані, гарні. До всіх можна підійти та роздивитися. В цьому плані зоопарк розвивається. Приємно спостерігати за тваринами та птахами. Вказівники полегшують маршрут огляду, на деяких ділянках є вказівники місця проїзду з колясками, за це велика подяка! Стосовно перекусу. На жаль кафе із дитячим меню відсутні. Да взагалі кафе не має. Є торгові палатки. Аое в них хот доги, мармелалки, чіпси і т.ін. так що дитяче щось беріть із собою. Атракціони... лещо залишають бажати кращого. Деякі не працюють, деякі обшарпані. Загалом відвілуванням зоопарку задоволені. Вхід для дорослих 120 грн, діти до 5-ти років безкоштовно. Пенсіонери -60 грн. Середа - день відвілувача. Для всіх ціна в цей лень фіксована - 60 грн
-
Андрій Б ★★★★☆
Відвідав зоопарк після його реконструкції і можу сказати, що зміни таки колосальні, але... Дуже потішив слон, ведмідь за склом та сім'я сіамангів(мавпи при вході). Сподіваюся, що скоро зоопарк таки займеться облаштуванням нормальних вольєрів для тигрів та левів, яких не треба буде розглядати через біноклі(фото тигра, для прикладу, було зроблено зі значним збільшенням). Не сподобалося, що багато вольєрів захаращенно якимось незрозумілим декором (особливо, де відносно, невеликі за розміром звірі, які просто знаходяться всередині декору і побачити їх майже не реально). І я розумію, що зоопарк намагається максимально заробити гроші для свого утримання, але кількість майданчиків з атракціонами, як на мене, занадто. Діти бачать їх і їм ті звірі вже не цікаві. Бував у зоопарках за кордоном і там такого не спостерігав. Але все ж таки, зміни дуже і дуже позитивні. Бажаю рости тільки в гору! PS: я розумію, що адміністрація зоопарку піклується про всіх, але для чого при вході в декілька рівнів на сходах "пупиришки" для людей з вадами зору, що вони забули в зоопарку?
-
Олександр ★★★★★
Після "ремонту" стало приємніше там, скриньки для зберігання речей на вході теж порадували як і благоустрій на території. З'явилось чимало нових зон для відвідування, видно що робота ще йде і до повного "відкриття" певних вольєрів ще потрібно почекати, але всеодно дуже приємно що зоопарк працює! Для малечі чимало забав на території як платних (старі-добрі автомати, оглядове-колесо, аквагрим та тимчасові татухи, екскурсійний потяг тощо) так і безкоштовних (гірки, гойдалки, і т.ін.) Розчарував вигляд вольєрів для мавп і птахів, скрізь наче б то "підтягнули" вигляд і якість, а тут все як було за сивої давнини. Птахи вкрай втомлено виглядають, сподіваюсь то було через зміну сезону а не через неправильне утримання. В цілому позитивних змін чимало, квест "знайди ведмедя" у вольєрі, якщо ви знаєте про що я ^_^, все ще працює! Зовнішній вигляд вище всяких похвал, приємно здивували) Окремо хочу подякувати, що встановили хоч і копії скульптур Бізона і Левів, але всеодно приємно бачити частинку історії з дитинства!
-
Олександр Лашко ★★★★★
Щороку, на свій день народження, я ї'зжу до Київського зоопарку. Вже більше 10 років. Щоліта до Одеського. Минулоріч я був у Римському та Празькому зоопарках. Це я не вийожуюсь. Це я до того, що трохи шарю в темі зоопарків і можу порівнювати. Що я вам скажу - Київський зоопарк - це ВЖЕ бімба. Нарешті я бачу нормальні вольєри. Нормальних тварин, а не живі опудала. Продуману інфраструктуру, а не ржаві кіоски з сумнівними чебуреками. Сьогодні вперше заїхав на багатоповерховий критий паркінг зоопарка (20 грн/година, або 60 грн. день). Думав, що доведеться з дитячим візочком теліпатись, аж навколо всього зоопарку, але ні, там з парковки окремий вхід зі своєю касою (180 грн. за 2 дорослих + 1 дитячий). Дууже рекомендую відвідати. Так, тваринам краще на волі. Але, якщо в зоопарку, то хоч у нормальних умовах. Тим паче, що на "дикій природі" половину видів вже вибили уроди мисливці. Так, Київський зоопарк ще не дотягує до Празського, але ми вже точно перегнали Римський (ну, окрім "мавп'ятника"). Несамовито рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Київський зоопарк?
Київський зоопарк знаходиться за адресою Берестейський просп., 32, Київ, Україна, 04116
Який номер телефону Київський зоопарк?
Зв'язатися з Київський зоопарк можна за номером телефону +38 (044) 344-72-01
Як можна дістатися до Київський зоопарк?
Дістатися до Київський зоопарк можна за посиланням