Рідко залишаю оцінки, але тут прям було настіки погано, що треба)) По-перше на 36 відвідувачів - працює 2 офіціантки, які чисто фізично не можуть обслуговувати таку кількість людей. Щоб замовити страву - чекав хвилин 20, але це найменша проблема з усіх тут) Столи після минулих відвідувачів не прибирають, поставили стакан біля залишків їжі та й норм) Хоча це не дивно, бо в туалетах також не прибирають. Це скоріше претензія до власників, які повісили обслуговування закладу на 2 нещасні людини, ніж до самих працівників Фінальною каплею було те, що коли я повернувся з туалету - виявилось, що мій стіл поділили навпіл та посадили до мене інших відвідувачів (дистанція 15-20 см). Навіть якщо я сидів один, ну блін, я тільки їжу замовив, а може я друзів чекаю? Могли хоча б дочекатись коли я повернусь і запитати. По їжі - ну типа трохи нижче за середнє, десь 4/10. Але почитавши інші відгуки - взагалі викинув їжу, бо бачу, що інших від неї нудило)) Коротше, не для мене, очікував набагато кращого
Фотогалерея
Відгуки
-
Максим ★☆☆☆☆
-
Валерія Худоба ★★☆☆☆
Бронювали столик з хлопцем на річницю, прийшли в потрібний час — виявляє броні немає, офіціантка каже "інформації не було" пощастило, що були вільними місця, сіли, стіл був погано протертий(людей було не багато 4-5 людей и це стіл був пустий наче прибраний) замовили XXL рамен та з креветками, з креветками був смачний бульйон самі креветки теж, XXL бульйон був дуже жирний, мясо резинове, а яйця без будь якого відчуття, що вони мариновані на десерт хотіла замовити тайякі, відповіли, що немає бо "ну зїли" і подивились, як на дурочку рахунок теж робили довго не дивлячись на те що запари не було розачарували:(
-
Anna Te ★★★☆☆
Замовила у закладі 2 страви: рамен креветковий та Ґьодза з лососем та куркою. Рамен дуже відрізняється від фото в меню: 2 невеликі креветки в клярі та дрібні креветки в бульйоні. Вони настільки маленькі, що їх смак у рамені взагалі не відчувається. Додала фото для порівння. Ґьодза були з копченим лососем, чого не було зазначено в меню. Це суттєво впливало на смак.
-
Сема Карлеон ★★☆☆☆
Чесно кажучи чим дальше тим гірше, два роки тому було набагато смачніше. Раніше страви які виносили мали вигляд як на картинці в меню, зараз далекі від цього… Замовляю рамен або цхемен, локшина раніше була смачна, зараз сама звичайна. На Подолі заклад запам’ятався самою не смачною кухнею… Робіть покращення!
-
Kateryna Faifura ★★★★★
Одне із небагатьох місяць у Києві де подають страви максимально наближені до справжньої японської кухні, а не «рол Філадельфія». Смачно, дуже смачно, затишно, відносно швидко готують…рекомендую)
-
Ольга Шамрай ★★★☆☆
Вже вкотре даю останній шан рамену, але ні це безнадійно. Роки два тому був дуже смачний, але не зараз. Шкода. 3 зірочки за приємне обслуговування, але не за смак Upd: чому не смачно? Бульйон ніякий, не солоний, спробувала додати соєвий соус щоб хоч якось додати йому смаку. Інша начинка нормальна але ж у заклад я приходжу щоб було смачно, а не "нормально". І раніше у вас дійсно було смачно, але... Зараз чую багато відгуків, що в інших закладах мережі, які відкрились нещодавно, наприклад в Ретровіль, смачно. Шкода що у вас не так.
-
Віктор Шевченко ★★☆☆☆
Рамен смачний, але в регулярно не доливають бульйон. А останні кільканадцять разів недоступні більшість наповнень (телятина, свинина). Будь-ласка виправте ці недоліки! І ще: куди поділись вологі серветки?
-
Namarishka ★★★★★
Часто (1-2 рази на тиждень) обідаємо тут. Смачний рамен. Мені найбільше смакує чорний з качкою. Іноді буває різним (мабуть, залежить від зміни кухарів), але завжди смачний. Також рекомендую гьодза із лососем. До них подають просто вражаючий соус. В обідній час столик попередньо замовляти не треба, завжди є вільні (ходимо вдвох). На велику компанію треба замовляти заздалегідь. Обслуговування якісне, офіціанти привітні. Іноді буває, що страву довго готують. Одного разу навіть було, що нам забули приготувати салат) але вибачились і пригостили компліментом, тому негативних вражень не залишилось. Їжа завжди свіжа та якісна (я дуууже прискіплива до питань свіжості продуктів). Зал затишний. Зручні стільці та диванчики. Самі ходимо і всім рекомендуємо:)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Меня Мусаші?
Меня Мусаші знаходиться за адресою вулиця Костянтинівська, 19, Київ, Україна, 04071
Який номер телефону Меня Мусаші?
Зв'язатися з Меня Мусаші можна за номером телефону +38 (097) 711-25-25
Як можна дістатися до Меня Мусаші?
Дістатися до Меня Мусаші можна за посиланням