Відгуки

  1. Alinka Blisnjuk ★☆☆☆☆

    Їжа середня , обслуговування на нулі , адміністратрація голосно обговорює що хто доїв . Плюс за атмосферу і власнику що в такий час тримає все ! Персоналу великій мінус !

  2. Sofia Dorovs'ka ★☆☆☆☆

    жахливий сервіс, їжа пересолена або сира, неприємні інші відвідувачі які дуже багато собі дозволяють, за цим ніхто не слідкує

  3. Альона Панченко ★☆☆☆☆

    Російські пісні і ведучу російсько мовну ще якось можна було винести. Я все розумію. Але коли ми замовили вино з собою, бо заклад вже зачинявся і чекали на нього, перепитали , коли воно буде і до нас підійшла хамовита пані касир зі словами «я вже хочу йти, у мене взагалі-то свято і ви мене затримуєте, нічого вам не принесем. Ми зняли Z звіт вже пів години тому і ті.». Хоча замовлення прийняли 10-15 хвилин тому. Адмін ніяк не відреагувала на таку поведінку. Дуже шкода , що заклад втрачає гроші і хороші відгуки. До фісташок нам не принесли тарілку, рештки збирали в серветку… рахунок нам міняли 3 рази, бо замовлення вибили не так, чайові пробили на 80 грн більше … це жах а не сервіс.

  1. Олександр Михайлик ★★★★★

    Заклад дуже гарний. Офіціантка була дуже чемна, привітна, щвидко обслуговувала. Замовлення довго не чекали. Їжа дуже сподобалася!

  2. Ігор Мусіч ★☆☆☆☆

    Прийшов, сів, офіціантка принесла меню і пішла. Знав що хочу, міг зробити замовлення за хвилину. Посидів хвилин 20, нікого не дочекався, пішов :)

  3. Darina Tkachenko ★☆☆☆☆

    Молода дівчина з фарбованим волоссям у рожевий колір нас обслуговувала, але тільки російською. На наше прохання обслуговувати українською, нам вона відповіла: "Ой, к мені українська мова не подобається". Я що питаю, що їй подобається? До неї іноземець звертається українською мовою, а їй важко? А попросила іншого офіціанта, вона відмовила, сказала що буде старатися... І просто мовчала. Навіщо нам таке ставлення? Це я в своїй країні повинна вислуховувати невиховану офіціантку? Жах! Поясніть Закон України вашим працівникам, вихованості та професійності. Апетит зник!

  1. Алёна Кацарская ★★★★☆

    Доброго дня, чудове кафе, мені сподобалось, кал'ян чудовий, порції великі, є запитання стосовно шашлику, він не весь з чистого м'яса, є шматочки з кістками (грудинка), тобто сплачуєте вагу за м'ясо а там кісточки. Алкоголю тут немає, це як + так і - , можна принести своє, за пляшку сплачувати 100грн. Власник ( мусульманин) завжди на місці, контролю процес.

  2. VIACHESLAV GAIDAMACHENKO ★★★☆☆

    Був чотири рази в даному закладі харчування. Смачна кухня, але всі офіціанти, завжди забирають твої тарілки з їдою які є напівпорожні. Потрібно слідкувати за своєю їдою, тільки відволікся і твоя тарілка зникає разом з офіціантом. Коли вмикають караоке потрібно покидати заклад. Публіка починає жахливо кричати в мікрофон пісні шансона і Лепсе.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса CHE CHE Cafe?

CHE CHE Cafe знаходиться за адресою вулиця Андрія Мельника, 31/2А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону CHE CHE Cafe?

Зв'язатися з CHE CHE Cafe можна за номером телефону +38 (073) 001-02-00

Як можна дістатися до CHE CHE Cafe?

Дістатися до CHE CHE Cafe можна за посиланням

Advertisements