Їжа середня , обслуговування на нулі , адміністратрація голосно обговорює що хто доїв . Плюс за атмосферу і власнику що в такий час тримає все ! Персоналу великій мінус !
Фотогалерея
Відгуки
-
Alinka Blisnjuk ★☆☆☆☆
-
Sofia Dorovs'ka ★☆☆☆☆
жахливий сервіс, їжа пересолена або сира, неприємні інші відвідувачі які дуже багато собі дозволяють, за цим ніхто не слідкує
-
Альона Панченко ★☆☆☆☆
Російські пісні і ведучу російсько мовну ще якось можна було винести. Я все розумію. Але коли ми замовили вино з собою, бо заклад вже зачинявся і чекали на нього, перепитали , коли воно буде і до нас підійшла хамовита пані касир зі словами «я вже хочу йти, у мене взагалі-то свято і ви мене затримуєте, нічого вам не принесем. Ми зняли Z звіт вже пів години тому і ті.». Хоча замовлення прийняли 10-15 хвилин тому. Адмін ніяк не відреагувала на таку поведінку. Дуже шкода , що заклад втрачає гроші і хороші відгуки. До фісташок нам не принесли тарілку, рештки збирали в серветку… рахунок нам міняли 3 рази, бо замовлення вибили не так, чайові пробили на 80 грн більше … це жах а не сервіс.
-
Олександр Михайлик ★★★★★
Заклад дуже гарний. Офіціантка була дуже чемна, привітна, щвидко обслуговувала. Замовлення довго не чекали. Їжа дуже сподобалася!
-
Ігор Мусіч ★☆☆☆☆
Прийшов, сів, офіціантка принесла меню і пішла. Знав що хочу, міг зробити замовлення за хвилину. Посидів хвилин 20, нікого не дочекався, пішов :)
-
Darina Tkachenko ★☆☆☆☆
Молода дівчина з фарбованим волоссям у рожевий колір нас обслуговувала, але тільки російською. На наше прохання обслуговувати українською, нам вона відповіла: "Ой, к мені українська мова не подобається". Я що питаю, що їй подобається? До неї іноземець звертається українською мовою, а їй важко? А попросила іншого офіціанта, вона відмовила, сказала що буде старатися... І просто мовчала. Навіщо нам таке ставлення? Це я в своїй країні повинна вислуховувати невиховану офіціантку? Жах! Поясніть Закон України вашим працівникам, вихованості та професійності. Апетит зник!
-
Алёна Кацарская ★★★★☆
Доброго дня, чудове кафе, мені сподобалось, кал'ян чудовий, порції великі, є запитання стосовно шашлику, він не весь з чистого м'яса, є шматочки з кістками (грудинка), тобто сплачуєте вагу за м'ясо а там кісточки. Алкоголю тут немає, це як + так і - , можна принести своє, за пляшку сплачувати 100грн. Власник ( мусульманин) завжди на місці, контролю процес.
-
VIACHESLAV GAIDAMACHENKO ★★★☆☆
Був чотири рази в даному закладі харчування. Смачна кухня, але всі офіціанти, завжди забирають твої тарілки з їдою які є напівпорожні. Потрібно слідкувати за своєю їдою, тільки відволікся і твоя тарілка зникає разом з офіціантом. Коли вмикають караоке потрібно покидати заклад. Публіка починає жахливо кричати в мікрофон пісні шансона і Лепсе.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса CHE CHE Cafe?
CHE CHE Cafe знаходиться за адресою вулиця Андрія Мельника, 31/2А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону CHE CHE Cafe?
Зв'язатися з CHE CHE Cafe можна за номером телефону +38 (073) 001-02-00
Як можна дістатися до CHE CHE Cafe?
Дістатися до CHE CHE Cafe можна за посиланням