Відгуки

  1. Ірина Шевченко ★★★★★

    Чудове місце з приємною атмосферою Зайшли згаяти час перед концертом і несподівано отримали величезне задоволення.Дуже смачне пиво iPA! Також сподобались сирні кульки з журавлиновим джемом (хрумкі,смачнючі) і дуууже ніжний курячий паштет .Окрема подяка Олександру за рекомендації у виборі.Взагалі всі хлопці в закладі дуже чемні та привітні,респект за швидке обслуговування.

  2. Анастасия Науменко ★★★★☆

    Пиво посереднє. Є багато інших варіантів- смачніших і крафтовіших. Єдиний плюс- працює до 23 і це Хрещатик.

  3. Maryna Peresunko ★★★★★

    Вечеря великою компанією, заклад сподобався розташований на Хрещатику, атмосфера гарна і обслуговування теж. Страви смачні і великі порції, потрапили під час вимикання світла, офіціант принесла свічки і подбала про всіх навколо. Ще хотіла зазначити , як приємно було чути коли офіціант обслуговував іноземців на зручній для їх мові.

  1. Роман Захарчук ★★★★★

    Кафе, в центрі Києва, достатньо приємна атмосфера, кухня та бар мають прийнятний асортимент та помірні ціни. Обслуговування за стандартами, персонал привітний. Інтер'єр поєднання стилю пабу та андеграунду, нейтральна музика, достатня кількість екранів з відео контентом.

  2. Svita Diachok ★★☆☆☆

    Офіціантка максимально unfriendly. Довелося пояснювати іноземним друзям, що це "ресторан", а не бла бла бла, і тут не можна бути веселими.

  3. Ilyess El Kortbi ★★★★★

    Ціни трішки завищені, але кухня мені дуже сподобалася (десерти), якщо хочете з кимось смачно поїсти та, також у гарній атмосфері - то тут саме те місце та час.

  1. Мизевич Николай ★★★★★

    Хороший сервіс від входу до бару . Хлопці дуже круті та професіонали своєї справи . Пшеничка ахуєвша «в хорошому сенсі»))

  2. Анна Лютик ★★★★★

    Нещодавно з друзями відвідали заклад на Хрещатику «Пивна Дума».Цікавий дизайн та ввічливий персонал,який порекомендував нам дуже смачні коктейлі. Дуже чисто, приємна атмосфера та великий асортимент страв та напоїв.

  3. Леся Зоря ★★☆☆☆

    Якщо маєте можливість, краще спустіться до подільської Пивної Думи. Іжа в рази смачніша. Подача страв краща. На запитання чому так відрізняються Дума, що на Хрещатику і Дума, що на Подолі, отримала відповідь, що на Хрещатику це ресторан і тому сухариків у них немає. хоча про сухарики ми й не питали)  Надіюся, що офіціанту щось почулось, бо прозвучало це зверхньо. До прикладу якщо ви замовите крильця в "нересторанній" подільській Пивній Думі, то отримаєте смачнющі крильця, зі свіжими морковою і селерою, а також зі смачним сирним соусом. Дуже раджу спробувати! А якщо ці ж крильця замовити в "ресторанній" Пивній Думі на Хрещатику, то отримаєте просто крильця. ще й менш смачні ніж на Подолі. ...а про різницю по позиції "смажена мойва" я  промовчу. Бо, то треба бачити( Добре що хоть пшеничне пиво однакове) Найкраще в Києві!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Пивна дума?

Пивна дума знаходиться за адресою вулиця Хрещатик, 10, Київ, Україна, 01001

Який номер телефону Пивна дума?

Зв'язатися з Пивна дума можна за номером телефону +38 (098) 979-78-78

Як можна дістатися до Пивна дума?

Дістатися до Пивна дума можна за посиланням

Advertisements