Обслуговування гарне, дівчинка, що нас обслуговувала дуже ввічлива. А от цезар - це шось ..... це не цезар Яйця звичайні, сухарі не смачні, курка гівно. А заправка, то просто майонез. В салаті одне листя салату
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Алифанова ★★★☆☆
-
Маріна Рокоман ★☆☆☆☆
Сам заклад виглядає охайно та атмосферно, офіціанти не привітні, при посадці за столик не оголосили що певних страв та напоїв нема. на замовлення чекали більше 40- ка хвилин, прибори та посуд вбиті часом, як на мене час їх змінити, єдиним плюсом можу назвати лише смак страв, вони дійсно смачні та ароматні
-
Анна Иващенко ★★☆☆☆
Побувала тут вперше.. Одразу скажу за кухню - все дуже смачно, гаряче і гарне) Дуже дякую кухарям, хто готував нам їжу! За сервіс, навіть не можу нічого сказати.. Офіціант не міг сказати які є смаки лимонаду, сказав «в меню все написано», хоча написано було лиш «в асортименті»… Замовили каву, допили, пусті чашки стояли пів години, поки на столі не було купа брудних серветок вони навіть не підійшли і не забрали чашки разом з ними.. Вже на кінець, хотіла попросити рахунок, підняла руку, а офіціант навіть не помітив, ми його позвали, але також - ігнор.. Мені довилося вставати і йти самій до нього, просити рахунок! Повне розчарування! Персонал рекомендую замінити, або провести якісь бесіди, бо кухня ні в чому не винна, за такі оцінки які у вас є.. Щодо туалетів окремо дякую, замок в одному з них не працює.. Я сама працюю в цій сфері, і тому дуже шкода, що саме персонал так ставиться до гостей..( Додаю фото наших чашок, які заважали нормально поїсти)
-
fumy GATOR (fumyGATOR) ★★★★☆
Смачна їжа, привітний та усміхнений персонал. Кухня добра, але в туалетах відсутня рідина для рук (дозатори зірвані мабуть якимись неохайними клієнтами).
-
Gleb ★★★★☆
Як для ультрабюджетного закладу, якість в цілому цілком нормальна, як м'яса, так і випічки, в даному випадку єдиним істотним мінусом було дійсно холодне пюре до оселедця, але решта цілком ок, особливо враховуючи ціни. Чув, що у вихідні дні, особливо ввечері в заклади мережі, неможливо потрапити і не в одному не працюють термінали, може мені так пощастило, але і місця були і проблем з безготівковою оплатою не було.
-
Vadim Zhyr ★☆☆☆☆
Не рекомендую.( Зробили резерв столика, коли прийшли стіл був брудний. Обслуговування жахливе, хамське поводження до того ж у офіціанта бруд під нігтями. Все дуже повільно, їжу чекали годину. Кухня смачна, по бару, пиво (хугарден) було розбавлене. При нас адміністратор дав люлєй офіціантам за непорядок в залі. Це було найприємніше за весь час очікування.
-
Марина Нюкало ★☆☆☆☆
Були тут вперше. Враження склалося просто жахливе. Сидіння дивану з дірками. Стіл брудний. Душно. Музика, як на мене, дуже голосно. Без будь-якого привітання офіціант кинув на стіл одне меню на чотирьох. Сам офіціант був трохи "не в тому стані", щоб працювати і обслуговувати, добре, що стояв на ногах. Таке зустрічаю вперше. В меню багато позицій не розписані, що входить до складу страви, доводилося перепитувати. Але на питання, наприклад, про склад салату, офіціант спромігся сказати лише "ну.. овочевий". Тому попросили його замінити. Вже інший офіціант зміг адекватно все пояснити. Але замовлені напої чекали більше 20 хв. Шашлик смачний. А от все інше... Овочі гриль (трохи перцю і грибів, пару томатів черрі, все інше - баклажани) дуже жирні. Салат Цезар зі згорівшими сухарями. А от хачапурі по-аджарські просто жах - всередині сире тісто. Неможливо їсти. Вказали і попросили переробити. Хвилин через 30 принесли інший, але точно такий же - з сирим тістом всередині. Попросили забрати і вже не перероблювати. Бажання чекати наступного не було. Але нам його включили в рахунок. Отримали дуже негативне враження і від обслуговування, і від страв. Не рекомендую.
-
Дмитрий Макарец ★☆☆☆☆
Полюбляємо відвідувати заклади ГаГа за смачну кухню та доступність. Сьогодні з дружиною заїхали в ресторан на Чоколівському бульварі. Перше що не сподобалось - дуже брудно!!!!!! Стіл був такий засмальцований, що серветки прилипали і я навіть забруднив свій одяг. На підвіконні велика кількість вже засушених мух і комах, що свідчить про абсолютну відсутність елементарного прибирання. Офіціант до нас не підходив понад 20 хвилин поки я сам не підійшов. Підтверджую, меню брудне, липуче і з вигляду схоже на стару ганчірку. Замовлення теж прийняли тільки після того, як я вкотре покликав офіціанта. Замовлення ми чекали 45 хвилин і його так і не винесли (2 салати, хінкалі, люля-кебаб і вино), жодної позиції, навіть прибори не поклали на стіл. Поки чекали, я двічі звертався до офіціантів, але чіткої відповіді як і замовлення не було. Звичайно, далі чекати вже настрою не було. Ми залишили заклад та повідомили про це адміністратора. Вибачень від персоналу закладу ми не почули. Окремо хочу відмітити незадовільний зовнішній вигляд офіціантів (хлопці) - не стрижені, з довгим не митим волоссям, без спеціальних головних уборів (волосся з легкістю може потрапити у вашу страву), уніформа відсутня, а одяг на них брудний як і все в цьому "ресторані"!!!!!!! І так, культура поведінки персоналу на рівні сільської їдальні у колгоспі!!!!! Отже цей заклад ми залишили і поїхали в ГаГа на Джона Маккейна. Там все абсолютно навпаки. Це ж замовлення нам подали через 15 хвилин!!!!!!
-
Vasylenkoart ★★★★★
Дуже сподобалось! Гарні ціни і дуже смачно!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Га Га?
Га Га знаходиться за адресою Чоколівський бульвар, 27, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Га Га?
Зв'язатися з Га Га можна за номером телефону +38 (097) 656-75-74
Як можна дістатися до Га Га?
Дістатися до Га Га можна за посиланням