Відгуки

  1. адвокат Яна Филоненко ★☆☆☆☆

    Сьогодні вдруге прийшла сюди , і їжа відрізняються за смаком ніж в інших пузатих хатах, взяла в цей раз налісники з вишнею тісто не смачне, начинки мало, підігріто або довго лежало, як таке може бути в іншій пузатій вчора їла зовсім інші млинці, і якість страв інша На фото те що я тут перший раз замовляла Це супер не смачно, я напевно не розраховувала на їду Мішелем, проте це якісь помоі перемішані з неякісним фаршем, Шановні власники зверніть увагу на те що саме в цій пузатій хаті інша якість страв

  2. Vitalii ★★★★★

    Все швидко і смачно. Пюрешман і м'ясна колбаска - неймовірне поєднання ;)

  3. Borys Krimer ★★★★★

    "Канонічна" Пузата Хата, де мало що за 15 років змінилось. І це чудово. Бо в місті часто треба саме такого - просто поїсти зрозумілої їжі в нормальному виконанні за зрозумілі ціни - і піти далі. Насправді.

  1. Kosachenko Valeriia ★★☆☆☆

    Як я раніше любила пузату, а зараз щоразу шкодую, що сюди зайшла на обід. Ціни все ростуть, а порції меншають, часом кладуть на стільки смішну порцію, що нема бажання її оплачувати. І щоразу порції різні. Ціни на рівні з ресторанами, де за 300 грн можна взяти нормальну порцію цікавої смачної страви. Чому люди досі сюди ходять не розумію, адже це зовсім не вигідно.

  2. Vitalii Pichkur ★★★★★

    Віддаю перевагу саме цьому закладу, причому не лише серед аналогічних, а й власне в мережі Пузата хата. Достатній вибір по-справжньому домашніх страв. Окремий респект борщу! Є змога підтримувати різноманіття, якщо навіть налаштований на здорове харчування: правило тарілки, помірні калорії тощо. Узвар, соки - все це підходить, зокрема, для моїх протеїнових коктейлів... Та багааато іншого. А основне - чемний і чуйний персонал. Усім дякую!

  3. galina vovan ★★★★☆

    Дане приміщення нам сподобалось більше за всі інші, де є " Пузата хата". Люблю замовляти вареники з м'ясом, але останнім часом їх почали робити завеликими((( , на якість це не впливає, проте меншими вони були симпатичніше. Зауваження щодо бару - нас обслуговував чоловік, ну дуууже повільно. Тому, мінус одна зірочка.

  1. Natalia Vasylieva ★★★★★

    Хороше, різноманітне меню, окрім м'ясних і рибних страв є такі, що й для вегетаріанців підійдуть. Дизайн інтер'єру дещо відрізняється від інших Пузатих хат: тут він більш вишуканий, янголочки, фальшкаміни зі статуетками, красиві аристократичні дверцята. Їжа смачна, обслуговування добре.

  2. Svitlana Alokhina ★☆☆☆☆

    Shame on you, Puzata Khata! I recommended this network of restaurant to all my friends in Ukraine and abroad - up today. Not anymore. I will avoid visiting it and no more good recommendations possible, moreover, I will recommend to avoid this place to all my contacts. Today (29 May 2021) we with my family (me, my husband and son) were not allowed inside the one at Vasylkivska, 40 - as we carried our cat in the carrying backpack. The security guard (!!!) stopped the way. Guys, we travel with our cat everywhere. We've been to Netherlands, Germany, Liechtenstein, Switzerland, Italy, Австрії, we flight with different airlines, travelled with different kinds od public transport and visited different cafes and restaurants. Everywhere the pets are welcome and even proposed with a free plate of water. Being in Odesa last week we were welcomed in any place we entered. And here, at hometown, in Kyiv - the (European!!!) capital of Ukraine, at fast-food cafe network to get THIS intolerable reception??? Ugh! I really shocked and absolutely dissapointed! For those who have doubts in how backpack looks like - you can check at insta (kokacat_kokacat) or fb (kokacatkoka) - no need to follow, just for your understanding. And those who have pets and like to travel or walk with them - you understand me quite well, be aware. P.S. There are a lot of competitors in food business, no problem for us to find the place to eat. Pity that Puzata Khata have chosen this way. . Ганьба, Пузата Хата! Я рекомендувала цей заклад всім друзям в Україні і закордонним - до сьогоднішнього дня. І ноги моїй більше там не буде, рівно як і рекомендацій. Більше того - буду рекомендувати обходити цей заклад стороною всім своїм контактам. Сьогодні нас з родиною - з чоловіком і сином - не пустили в цей заклад на Васильківській, 40 - бо ми (о, який жах!) несли в рюкзаці-переносці кота! Охоронник перегородив нам дорогу... Знаєте, ми подорожуємо з котом всюди. Ми булт в Нідерландах, Німеччині, Ліхтенштейні, Швейцарії, Італії, Австрії, ми літали різниии авіалініями, подорожували різними видами транспорта та відвідували різні кафе й ресторани. Всюди домашніх улюбленців зустрічають щиро - як і їхніх хазяїв, і навіть пропонують водичку. Тиждннь тому ми були в Одесі - і у нас не виникло подібної проблеми з жодним рестораном! А тут, в рідному місті Києві, в европейській (!!!) столиці Україні,в мережі швидкого харчування отримати такий прийом??? Фу! Реально розчаровані. Для тих, хто має сумніви, як виглядає рюкзак-переноска - можете подивитись в інстаграмі (kokacat_kokacat) або у фейсбуці (kokacatkoka) - не для того, щоб підписатися, просто для Вашого розуміння. А ті, хто мають домашніх улюбленців і люблять подорожувати/гуляти з ними разом - ви мене розумієте. P.S. конкуренція між ресторанами - просто страшна, в Києві - заклад на закладі. І так дивно і шкода, що Пузата Хата обрала такий підхід до відвідувачів.

  3. AERO3D ★☆☆☆☆

    Коротко! Їжа вся пересолена, борщ, гречка, м'ясо, та ін. Вже не раз звертався до адміністраторів, усі кажуть, що є така проблема, але нічого вдіяти не можуть. Це стосується усіх кафе Пузата Хата у місті Києві. Якщо ви за здоровий спосіб харчування "Пузата хата" Вам не підходить!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Пузата Хата?

Пузата Хата знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, площа Українських Героїв, 40 м, Київ, Україна, 01024

Який номер телефону Пузата Хата?

Зв'язатися з Пузата Хата можна за номером телефону +38 (080) 050-52-99

Як можна дістатися до Пузата Хата?

Дістатися до Пузата Хата можна за посиланням

Advertisements