Одні з найНЕсмачніших суші/ролів... Прісний несмачний рис, (як із звичайної каші), одна й та сама начинка, в різних виконаннях (ті ж яйця тіки в профіль) ніякого різноманіття!.. куча огірка, крабові паличкі, небагато сиру, мало риби... не рятує ситуацію васабі (в поганому виконанні), та імбир. НІЯКІ. Ніколи більше...
Фотогалерея
Відгуки
-
Aleksandra “Alex” ★☆☆☆☆
-
Anastasiia Pipina ★☆☆☆☆
Найгірші суші, які я коли-небудь їла. Чекати доставку як мінімум 2 години (ми в одному районі знаходимся), але нехай якби вони були смачні. Рис найдешевший, не заправлений рисовим оцтом, відчуття що це рис взагалі звичайний, а не для суші. Норі ніби прозорі взагалі, ледь-ледь і порвуться. Сир Філадельфія - це найдешевший крем-сир з АТБ, жирна гидота. Суші маки просто переповнені водянистим рисом, деякі майже не мають начинки. Та навіть та начинка (тунець, вугор, лосось) - не мають ніякого смаку, вони прісні як вода. І навіть соєвий соус - якась бридота, звичайний торчин куди кращий. Мені шкода лише витраченого на очікування часу. Дуже не рекомендую замовляти тут суші!
-
Oksana Hrazhdan ★★★★☆
Замовляли доставку, через Rocket. Поке з куркою та Фунчоза з куркою. Чудова акція 1+1. Смачно, свіжі інгредієнти. В Поке загубився айзберг).
-
Тамара Доценко ★★★★★
Чудове місце ,гарний Інтер"єр, 'високопроіесійний персонал, різноманітне меню, запашна кава і приємна атмосфера гідна столиці України! Дякую.Все чудово!
-
Олег Ліщук ★★★★★
Хороша кухня. Є відповідь на кожен коментар, що означає - слідкують за якістю обслуговування, аби кожен клієнт лишився задоволений. Команда, котра розвивається. Успіхів!
-
Микола Попадик ★★★★★
Смачна піцца і привітний персонал! Також користувався доставкою їжі, все було зроблено якісно та в заявлені терміни. Загалом хороший заклад з доступними цінами!
-
Serhii Bunechko ★☆☆☆☆
Замовляли доставку 04.09.2021 через rocket. Сет "Филадельфия мидл" і додатково рол "маки сяке". Скажу чесно, більше не замовлю. Просто коли голодний то забити шлунок - ок. А так на рівні Суши-Вог. Так там хоч ціна відповідно дешевша. Тут же за 677грн такий сет, що реально того не вартий враховуючи конкуренцію. Якщо Вам хочеться чогось новенького, то це точно не варіант. Краще вже суши мастер. І окремо власникам. Прапорець на сайті є, а додати на сайт українську - ні? Це що, дискримінація якась?
-
Oksana Shcherba ★★☆☆☆
Замовляли доставку.. Окрім непорозумінь із позиціями, що не поклали до замовлення (але повернули пізніше гроші), хочу зауважити, що рол "Фітнес" ціною більше 150 грн. варто завертати у слайси (як показано у меню), а не шкірку від огірка (яку взагалі прийнято знімати у відходи...). На жаль, рол і без того не смачний, а шкірка від старого огірка це вже вирок)) Гарних змін вам!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса GO ЇСТИ?
GO ЇСТИ знаходиться за адресою Чоколівський бульвар, 20, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону GO ЇСТИ?
Зв'язатися з GO ЇСТИ можна за номером телефону +38 (068) 874-73-80
Як можна дістатися до GO ЇСТИ?
Дістатися до GO ЇСТИ можна за посиланням