Відгуки

  1. Mika Schrum ★★★★★

    Приїхали до цього готелю на відпочинок. Нас заселили швидко, персонал усміхнений. Номер затишний, гарно прибраний, з видом на парк. Кондиціонер і телевізор працювали справно. У ванній є все необхідне. Особливо сподобались сніданки — смачні, подаються в ресторані з гарним інтер’єром. Гарне місце, щоб спокійно відпочити.

  2. Даша Штолина ★★★★★

    Дуже сподобалося! Затишна атмосфера, привітний персонал і неймовірно смачна кухня. Страви подають красиво, все свіже й ароматне. Обов’язково повернуся ще раз! Дуже дякую!

  3. Мила Симакова ★☆☆☆☆

    Ситуація наступна: 6 червня 2025 року працювали в ресторані Орлі парк на весіллі. Ді джей приїхав до ресторану, але ще не встиг припаркуватись, як до нього підбіг охоронець і почав по хамськи, підвищуючи голос кричати: Тут не можна паркуватися ( хоча ді джей став на паркувальне місце і нікому не заважав), їдьте звідси і ставайте де хочете! Незважаючи на це невдоволення ді джей почав носити апаратуру. Через хвилин двадцять цей охоронець знову забіг в зал, розмахуючи руками, і почав в грубій формі підвищеним голосом звертатись зі словами: Я що непонятно сказав. Наголошую, що автомобіль стояв на парковочному місці і нікому не заважав! Закінчилось все тим, що на вулиці цей же охоронець почав предʼявляти претензії до координатора, до мене ( я ведуча) і на мої адекватні питання грубо відповідав типу «Я еще раз сказал убрать машину!» Це все відбувалось в присутності гостей, які збирались якраз((( Щоб уникнути конфлікту, ді джей переїхав рівно на півметра. Як це називається ???? Аналогічна ситуація з офіціантами, коли я попросила стакан води і мені з незадоволеним обличчям дали пляшку і сказали: Сами налейте! Впродовж свята офіціантів не можна було дозватись!!! Обслуговування найнижчого рівня!

  1. Поліна Каспарова ★☆☆☆☆

    Сервіс жахливий, працює тут одне хамло, ціни як у центрі Києву але не відповідають якості, принесли холодний бургер, який я попросила замінити, на що мені відповіли що це вам не МакДональдс і він не має бути гарячим, але я не думаю що він має бути на стільки холодним що навіть сир ні трохи не розплавився, потім мені підігріли мій надкусаний бургер та ще посипали сиром якого до цього не було, я сказала навіщо там сир бо на смак він такий ніби пролежав не одну годину, на що мені відповіли що він є в меню але до цього навіть приносили 4 бургери без сиру, ми про це сказали але ніякої відповіді не отримали, персонал просто мовчки пішов. Це жах не бажаю ніякому побувати в цьому «прекрасному» закладі

  2. Надя Білоконь ★★★★★

    Дуже прекрасне місце. Все є для відпочинку. Хоч у готелі , хоч в ресторані дуже привітливі всі. Ми святкували дітям весілля і залишилися задоволені. Безмежно вдячні персоналу який обслуговував 1 жовтня. 21 р. Особлива вдячність офіціанту Сергію, який працював , як бджілка. Дуже ввічливий. І звичайно велика подяка всіій команді , що працювала над створенням блюд, своєчасною подачею. І взагалі всім працівникам. Це було класно.найщиріші слова вдячності. Рекомендую всім!!!

  3. Roman Gorielkov ★★★★★

    Ціни в Ostin непогані, можна щось придбати не дуже дорого.

  1. Наталія Опря ★★★★★

    Було смачно, замовлення швидко принесли. Поки очікували діти пішли в дитячу кімнату з нянею. Сніданок теж був смачний. Обслуговування приємне.

  2. Masha986 Mash111 ★★★★☆

    Парк класний.Шкода немає туалетів.

  3. Ваня Ганжа ★☆☆☆☆

    Шпек

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Orly Park?

Orly Park знаходиться за адресою бульвар Вацлава Гавела, 9В, Київ, Україна, 03124

Який номер телефону Orly Park?

Зв'язатися з Orly Park можна за номером телефону +38 (044) 300-03-30

Як можна дістатися до Orly Park?

Дістатися до Orly Park можна за посиланням

Advertisements